Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Konatice - Obrenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:20 04:59 (00:39)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konatice, Okretnica
dep. 04:20
Konatice, Romi
arr. 04:22
dep. 04:22
1.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 04:23
dep. 04:23
1.9 km
Konatice, Dom
arr. 04:24
dep. 04:24
2.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 04:26
dep. 04:26
3.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 04:28
dep. 04:28
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:33
dep. 04:33
6.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:35
dep. 04:35
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:37
dep. 04:37
9.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:40
dep. 04:40
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
11.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:45
dep. 04:45
12.8 km
Mislodin, Dom
arr. 04:48
dep. 04:48
14.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:50
dep. 04:50
14.7 km
Mislodin, JNA
arr. 04:51
dep. 04:51
15.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:54
dep. 04:54
16.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:56
dep. 04:56
17.6 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:58
dep. 04:58
18.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:59
19.6 km
05:20 05:59 (00:39)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konatice, Okretnica
dep. 05:20
Konatice, Romi
arr. 05:22
dep. 05:22
1.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 05:23
dep. 05:23
1.9 km
Konatice, Dom
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:28
dep. 05:28
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:33
dep. 05:33
6.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:35
dep. 05:35
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:37
dep. 05:37
9.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
11.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:45
dep. 05:45
12.8 km
Mislodin, Dom
arr. 05:48
dep. 05:48
14.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:50
dep. 05:50
14.7 km
Mislodin, JNA
arr. 05:51
dep. 05:51
15.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
16.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:56
dep. 05:56
17.6 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:58
dep. 05:58
18.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:59
19.6 km
06:08 06:50 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:08
Konatice, Okretnica
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Konatice, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:14
dep. 06:14
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:19
dep. 06:19
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:21
dep. 06:21
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:36
dep. 06:36
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:41
dep. 06:41
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 06:42
dep. 06:42
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:47
dep. 06:47
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:49
dep. 06:49
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
20.6 km
06:35 07:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Konatice, Okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 06:40
dep. 06:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:46
dep. 06:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:51
dep. 06:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:53
dep. 06:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:55
dep. 06:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:58
dep. 06:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:02
dep. 07:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:06
dep. 07:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 07:07
dep. 07:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:12
dep. 07:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:13
dep. 07:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:15
20.6 km
07:35 08:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
20.6 km
07:38 08:20 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:38
Konatice, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
1 km
Konatice, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:44
dep. 07:44
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:49
dep. 07:49
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:54
dep. 07:54
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:58
dep. 07:58
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:01
dep. 08:01
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:06
dep. 08:06
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 08:09
dep. 08:09
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:11
dep. 08:11
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:17
dep. 08:17
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:19
dep. 08:19
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:20
20.6 km
09:05 09:45 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:05
Konatice, Okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Konatice, Romi
arr. 09:10
dep. 09:10
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:12
dep. 09:12
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:15
dep. 09:15
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:16
dep. 09:16
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:23
dep. 09:23
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:28
dep. 09:28
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:32
dep. 09:32
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:36
dep. 09:36
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 09:37
dep. 09:37
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:42
dep. 09:42
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:43
dep. 09:43
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:45
20.6 km
09:58 10:40 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:58
Konatice, Okretnica
arr. 10:01
dep. 10:01
1 km
Konatice, Romi
arr. 10:03
dep. 10:03
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:04
dep. 10:04
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:07
dep. 10:07
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:09
dep. 10:09
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:11
dep. 10:11
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:14
dep. 10:14
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:16
dep. 10:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:21
dep. 10:21
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:26
dep. 10:26
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 10:29
dep. 10:29
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:31
dep. 10:31
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 10:32
dep. 10:32
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:37
dep. 10:37
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:39
dep. 10:39
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:40
20.6 km
10:35 11:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
20.6 km
11:58 12:40 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:58
Konatice, Okretnica
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Konatice, Romi
arr. 12:03
dep. 12:03
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:04
dep. 12:04
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:14
dep. 12:14
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:16
dep. 12:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:21
dep. 12:21
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:26
dep. 12:26
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:31
dep. 12:31
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 12:32
dep. 12:32
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:37
dep. 12:37
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:39
dep. 12:39
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
20.6 km
12:05 12:45 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:05
Konatice, Okretnica
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Konatice, Romi
arr. 12:10
dep. 12:10
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:12
dep. 12:12
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:21
dep. 12:21
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:23
dep. 12:23
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:28
dep. 12:28
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:32
dep. 12:32
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:36
dep. 12:36
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 12:37
dep. 12:37
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:42
dep. 12:42
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:43
dep. 12:43
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:45
20.6 km
13:35 14:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:35
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
20.6 km
13:45 14:50 (01:05)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konatice, Okretnica
dep. 13:45
Konatice, Romi
arr. 13:47
dep. 13:47
1.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Konatice, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
2.8 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:53
dep. 13:53
4.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:58
dep. 13:58
4.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
5.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:02
dep. 14:02
6.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:04
dep. 14:04
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:07
dep. 14:07
9.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 14:13
dep. 14:13
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:15
dep. 14:15
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:19
dep. 14:19
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
22.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
23.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 14:33
dep. 14:33
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:38
dep. 14:38
27.1 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
28.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:41
dep. 14:41
29.5 km
Mislodin, JNA
arr. 14:42
dep. 14:42
31.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
32.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:46
dep. 14:46
33.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:49
dep. 14:49
34.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
35.2 km
14:38 15:20 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:38
Konatice, Okretnica
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Konatice, Romi
arr. 14:43
dep. 14:43
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 14:47
dep. 14:47
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:49
dep. 14:49
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:56
dep. 14:56
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:01
dep. 15:01
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:06
dep. 15:06
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:11
dep. 15:11
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 15:12
dep. 15:12
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:17
dep. 15:17
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:19
dep. 15:19
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:20
20.6 km
15:20 16:00 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Konatice, Okretnica
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Konatice, Romi
arr. 15:25
dep. 15:25
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:27
dep. 15:27
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:30
dep. 15:30
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 15:31
dep. 15:31
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:33
dep. 15:33
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 15:38
dep. 15:38
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:43
dep. 15:43
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:47
dep. 15:47
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:51
dep. 15:51
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 15:52
dep. 15:52
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:57
dep. 15:57
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:58
dep. 15:58
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:00
20.6 km
16:35 17:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
20.6 km
16:38 17:20 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:38
Konatice, Okretnica
arr. 16:41
dep. 16:41
1 km
Konatice, Romi
arr. 16:43
dep. 16:43
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:44
dep. 16:44
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:47
dep. 16:47
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:49
dep. 16:49
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:54
dep. 16:54
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:56
dep. 16:56
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:01
dep. 17:01
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:06
dep. 17:06
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:11
dep. 17:11
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 17:12
dep. 17:12
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:17
dep. 17:17
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:19
dep. 17:19
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:20
20.6 km
18:05 18:45 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:05
Konatice, Okretnica
arr. 18:08
dep. 18:08
1 km
Konatice, Romi
arr. 18:10
dep. 18:10
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:12
dep. 18:12
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 18:13
dep. 18:13
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:15
dep. 18:15
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 18:16
dep. 18:16
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:18
dep. 18:18
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:21
dep. 18:21
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:23
dep. 18:23
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:25
dep. 18:25
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:28
dep. 18:28
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:32
dep. 18:32
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:36
dep. 18:36
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 18:37
dep. 18:37
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:42
dep. 18:42
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:43
dep. 18:43
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
20.6 km
18:58 19:40 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:58
Konatice, Okretnica
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Konatice, Romi
arr. 19:03
dep. 19:03
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:09
dep. 19:09
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:14
dep. 19:14
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:16
dep. 19:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:18
dep. 19:18
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:21
dep. 19:21
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:26
dep. 19:26
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 19:29
dep. 19:29
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:31
dep. 19:31
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 19:32
dep. 19:32
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:37
dep. 19:37
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:39
dep. 19:39
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:40
20.6 km
19:35 20:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
20.6 km
20:43 21:25 (00:42)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:43
Konatice, Okretnica
arr. 20:46
dep. 20:46
1 km
Konatice, Romi
arr. 20:48
dep. 20:48
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 20:49
dep. 20:49
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:54
dep. 20:54
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:06
dep. 21:06
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:11
dep. 21:11
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 21:17
dep. 21:17
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:22
dep. 21:22
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:24
dep. 21:24
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:25
20.6 km
21:05 21:45 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:05
Konatice, Okretnica
arr. 21:08
dep. 21:08
1 km
Konatice, Romi
arr. 21:10
dep. 21:10
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:12
dep. 21:12
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 21:13
dep. 21:13
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 21:16
dep. 21:16
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:21
dep. 21:21
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:23
dep. 21:23
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:25
dep. 21:25
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:28
dep. 21:28
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:32
dep. 21:32
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:36
dep. 21:36
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 21:37
dep. 21:37
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:42
dep. 21:42
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:43
dep. 21:43
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:45
20.6 km
22:15 22:54 (00:39)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konatice, Okretnica
dep. 22:15
Konatice, Romi
arr. 22:17
dep. 22:17
1.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:18
dep. 22:18
1.9 km
Konatice, Dom
arr. 22:19
dep. 22:19
2.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:21
dep. 22:21
3.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:25
dep. 22:25
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:28
dep. 22:28
6.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:32
dep. 22:32
9.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:35
dep. 22:35
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 22:40
dep. 22:40
12.8 km
Mislodin, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
14.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 22:45
dep. 22:45
14.7 km
Mislodin, JNA
arr. 22:46
dep. 22:46
15.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:49
dep. 22:49
16.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 22:51
dep. 22:51
17.6 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 22:53
dep. 22:53
18.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 22:54
19.6 km
22:35 23:15 (00:40)
Timotijevici - Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:35
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
1 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
2.2 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
2.9 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
3.5 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
5.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
6.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
7.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
10.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
12.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
13.8 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
15.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
15.7 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
16.4 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
17.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
18.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
19.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
20.6 km

Naselja Konatice i Obrenovac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Konatice je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.