Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Konarevo - Bresnica kod Cacka timetable

friday, 30.07.2021.
05:36 06:32 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 05:36
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:42
dep. 05:42
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
arr. 06:06
dep. 06:06
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Cvetke, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
23.3 km
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:24
dep. 06:24
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:32
38.8 km
12:45 13:41 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 12:45
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:51
dep. 12:51
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
arr. 13:15
dep. 13:15
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
dep. 13:19
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Cvetke, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
23.3 km
Ladevci
arr. 13:27
dep. 13:27
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:33
dep. 13:33
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:41
38.8 km
15:15 16:11 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 15:15
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:21
dep. 15:21
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
arr. 15:45
dep. 15:45
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Cvetke, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
23.3 km
Ladevci
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:03
dep. 16:03
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:11
38.8 km
Konarevo - Bresnica kod Cacka timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
05:36 06:32 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 05:36
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:42
dep. 05:42
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
arr. 06:06
dep. 06:06
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Cvetke, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
23.3 km
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:24
dep. 06:24
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:32
38.8 km
12:45 13:41 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 12:45
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:51
dep. 12:51
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
arr. 13:15
dep. 13:15
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
dep. 13:19
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Cvetke, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
23.3 km
Ladevci
arr. 13:27
dep. 13:27
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:33
dep. 13:33
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:41
38.8 km
15:15 16:11 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 15:15
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:21
dep. 15:21
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
arr. 15:45
dep. 15:45
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Cvetke, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
23.3 km
Ladevci
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:03
dep. 16:03
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:11
38.8 km
Konarevo - Bresnica kod Cacka timetable
Departures on: tuesday, 03.08.2021.
05:36 06:32 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 05:36
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:42
dep. 05:42
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
arr. 06:06
dep. 06:06
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Cvetke, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
23.3 km
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:24
dep. 06:24
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:32
38.8 km
12:45 13:41 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 12:45
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:51
dep. 12:51
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
arr. 13:15
dep. 13:15
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
dep. 13:19
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Cvetke, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
23.3 km
Ladevci
arr. 13:27
dep. 13:27
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:33
dep. 13:33
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:41
38.8 km
15:15 16:11 (00:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konarevo, Zel. stanica
dep. 15:15
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:21
dep. 15:21
5.2 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
7.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
9.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
arr. 15:45
dep. 15:45
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
17.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
19.4 km
Milocaj, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Cvetke, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
23.3 km
Ladevci
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Tavnik, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
27.6 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:03
dep. 16:03
31.9 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:11
38.8 km

Naselja Konarevo i Bresnica kod Cacka su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Konarevo je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.