Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Koceljeva - Sabac timetable

wednesday, 08.07.2020.
05:00 05:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 05:00
Koceljeva, Ilin krst
arr. 05:03
dep. 05:03
1.3 km
Mali Bosnjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.9 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 05:09
dep. 05:09
6.9 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 05:10
dep. 05:10
7.8 km
Draginje, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
9.7 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 05:15
dep. 05:15
13.6 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:18
dep. 05:18
17.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
23.6 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
26.1 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:33
dep. 05:33
33.4 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
36.4 km
06:20 07:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 06:20
Mali Bosnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Draginje, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Matijevac
arr. 06:41
dep. 06:41
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
27 km
Vladimirci, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
24 km
Ridjake, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
30 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
33 km
Mala Vranjska
arr. 06:58
dep. 06:58
35 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
41 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
46 km
07:35 08:30 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:35
Mali Bosnjak
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Draginje, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Matijevac
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Ridjake, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Mala Vranjska
arr. 08:17
dep. 08:17
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
40 km
07:38 08:25 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:38
Draginje, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Ridjake, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
35 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
40 km
08:35 09:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 08:35
Koceljeva, Ilin krst
arr. 08:36
dep. 08:36
1 km
Mali Bosnjak
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Draginje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
21 km
Ridjake, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:10
dep. 09:10
35 km
Sabac, Bus station
arr. 09:15
40 km
09:40 10:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 09:40
Mali Bosnjak
arr. 09:45
dep. 09:45
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Draginje, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 09:52
dep. 09:52
12 km
Matijevac
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
21 km
Ridjake, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
27 km
Mala Vranjska
arr. 10:15
dep. 10:15
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:21
dep. 10:21
35 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
40 km
10:43 11:30 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 10:43
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
1.3 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
3.9 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
6.9 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
7.8 km
Draginje, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
9.7 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
13.6 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
17.3 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
23.6 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
36.4 km
11:16 12:00 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:16
Mali Bosnjak
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Draginje, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Matijevac
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Ridjake, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
27 km
Mala Vranjska
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:53
dep. 11:53
35 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
40 km
12:40 13:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 12:40
Koceljeva, Ilin krst
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Mali Bosnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Draginje, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 12:58
dep. 12:58
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
21 km
Ridjake, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:19
dep. 13:19
35 km
Sabac, Bus station
arr. 13:25
40 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 13:30
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
9.7 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
17.3 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
23.6 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
36.4 km
14:20 15:30 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 14:20
Mali Bosnjak
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Draginje, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Matijevac
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Ridjake, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Mala Vranjska
arr. 15:16
dep. 15:16
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
40 km
15:36 16:20 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 15:36
Mali Bosnjak
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Draginje, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Matijevac
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Ridjake, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
27 km
Mala Vranjska
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:13
dep. 16:13
35 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
40 km
17:25 18:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 17:25
Sabac, Bus station
arr. 18:15
35 km
19:15 20:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 19:15
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Mali Bosnjak
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Draginje, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:35
dep. 19:35
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Ridjake, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:54
dep. 19:54
35 km
Sabac, Bus station
arr. 20:00
40 km
19:32 20:10 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 19:32
Sabac, Bus station
arr. 20:10
37 km

Naselja Koceljeva i Sabac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.