Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koceljeva - Sabac timetable

friday, 05.03.2021.
05:00 05:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 05:00
Koceljeva, Ilin krst
arr. 05:03
dep. 05:03
1.3 km
Mali Bosnjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.9 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 05:09
dep. 05:09
6.9 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 05:10
dep. 05:10
7.8 km
Draginje, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
9.7 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 05:15
dep. 05:15
13.6 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:18
dep. 05:18
17.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
23.6 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
26.1 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:33
dep. 05:33
33.4 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
36.4 km
06:20 07:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 06:20
Mali Bosnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Draginje, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Matijevac
arr. 06:41
dep. 06:41
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
27 km
Vladimirci, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
24 km
Ridjake, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
30 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
33 km
Mala Vranjska
arr. 06:58
dep. 06:58
35 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
41 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
46 km
07:35 08:30 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:35
Mali Bosnjak
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Draginje, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Matijevac
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Ridjake, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Mala Vranjska
arr. 08:17
dep. 08:17
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
40 km
07:38 08:25 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:38
Draginje, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Ridjake, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
35 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
40 km
08:35 09:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 08:35
Koceljeva, Ilin krst
arr. 08:36
dep. 08:36
1 km
Mali Bosnjak
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Draginje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
21 km
Ridjake, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:10
dep. 09:10
35 km
Sabac, Bus station
arr. 09:15
40 km
09:40 10:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 09:40
Mali Bosnjak
arr. 09:45
dep. 09:45
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Draginje, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 09:52
dep. 09:52
12 km
Matijevac
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
21 km
Ridjake, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
27 km
Mala Vranjska
arr. 10:15
dep. 10:15
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:21
dep. 10:21
35 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
40 km
10:43 11:30 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 10:43
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
1.3 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
3.9 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
6.9 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
7.8 km
Draginje, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
9.7 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
13.6 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
17.3 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
23.6 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
36.4 km
11:16 12:00 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:16
Mali Bosnjak
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Draginje, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Matijevac
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Ridjake, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
27 km
Mala Vranjska
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:53
dep. 11:53
35 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
40 km
12:10 13:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 12:10
Mali Bosnjak
arr. 12:16
dep. 12:16
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Draginje, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Matijevac
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
27 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Ridjake, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
30 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
33 km
Mala Vranjska
arr. 12:46
dep. 12:46
35 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:53
dep. 12:53
41 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
46 km
12:40 13:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 12:40
Koceljeva, Ilin krst
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Mali Bosnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Draginje, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 12:58
dep. 12:58
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
21 km
Ridjake, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:19
dep. 13:19
35 km
Sabac, Bus station
arr. 13:25
40 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 13:30
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
9.7 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
17.3 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
23.6 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
36.4 km
14:20 15:30 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 14:20
Mali Bosnjak
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Draginje, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Matijevac
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Ridjake, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Mala Vranjska
arr. 15:16
dep. 15:16
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
40 km
15:36 16:20 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 15:36
Mali Bosnjak
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Draginje, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Matijevac
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Ridjake, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
27 km
Mala Vranjska
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:13
dep. 16:13
35 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
40 km
17:25 18:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 17:25
Sabac, Bus station
arr. 18:15
35 km
18:15 18:54 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 18:15
Koceljeva, Ilin krst
arr. 18:18
dep. 18:18
1.3 km
Mali Bosnjak
arr. 18:21
dep. 18:21
3.9 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 18:25
dep. 18:25
7.8 km
Draginje, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
9.7 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 18:30
dep. 18:30
13.6 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
17.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 18:36
dep. 18:36
20.9 km
Ridjake, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
23.6 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
26.1 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:49
dep. 18:49
33.4 km
Sabac, Bus station
arr. 18:54
36.4 km
19:15 20:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 19:15
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Mali Bosnjak
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
6 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Draginje, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:35
dep. 19:35
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Ridjake, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
24 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
27 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:54
dep. 19:54
35 km
Sabac, Bus station
arr. 20:00
40 km
19:32 20:10 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 19:32
Sabac, Bus station
arr. 20:10
37 km

Naselja Koceljeva i Sabac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:32 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Koceljeva - Sabac iznosi od 2,65 EUR do 2,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.