Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Zajecar timetable

monday, 17.02.2020.
08:02 08:55 (00:53)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 08:02
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
-1 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 08:05
dep. 08:05
2.6 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
6.3 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12 km
Minicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
18.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
19.8 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
21.8 km
Vratarnica, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
26.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 08:41
dep. 08:41
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
41.2 km
08:50 09:45 (00:55)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 08:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
45 km
10:00 11:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 10:00
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
41 km
10:23 11:20 (00:57)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 10:23
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
3 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
7 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Debelica, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
16 km
Minicevo, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
25 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
30 km
Grliste, Grliska reka
arr. 11:06
dep. 11:06
34 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
45 km
13:30 14:47 (01:17)
Bus stationSljivarski put raskrsnica - nadvoznjak
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 13:30
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Ravna, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Debelica, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Minicevo, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Grliste, Grliska reka
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
43 km
arr. 14:47
45 km
15:47 16:40 (00:53)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 15:47
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
-1 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
3.8 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
6.3 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Minicevo, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
18.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
19.8 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
21.8 km
Vratarnica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
26.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 16:27
dep. 16:27
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
41.2 km
15:52 16:45 (00:53)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 15:52
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Gornje Zunice, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Minicevo, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
30 km
Grliste, Grliska reka
arr. 16:33
dep. 16:33
34 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
45 km
17:38 18:35 (00:57)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 17:38
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Gornje Zunice, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Debelica, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
16 km
Minicevo, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
25 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
30 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:21
dep. 18:21
34 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
45 km
18:05 19:05 (01:00)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:05
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:01
-1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
3.8 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
6.3 km
Ravna, reka
arr. 18:19
dep. 18:19
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
12 km
Minicevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:32
dep. 18:32
18.7 km
Vratarnica, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
26.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:47
dep. 18:47
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:56
dep. 18:56
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:05
41.2 km
18:42 19:35 (00:53)
Crvenicki putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenicki put
dep. 18:42
Knjazevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
2 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:59
dep. 18:59
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
13 km
Debelica, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
16 km
Minicevo, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:09
dep. 19:09
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 19:12
dep. 19:12
25 km
Vratarnica, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
30 km
Grliste, Grliska reka
arr. 19:21
dep. 19:21
34 km
Grljan, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 19:31
dep. 19:31
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:35
45 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 19:30
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
23 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
43 km
19:53 20:55 (01:02)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 19:53
Knjazevac, Bus station
arr. 19:55
dep. 20:03
1.1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
6.1 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
8.4 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
10.3 km
Debelica, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
14.2 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
15.6 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
18.7 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
20.9 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
22.1 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:31
dep. 20:31
24.1 km
Vratarnica, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
28.6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:39
dep. 20:39
32.5 km
Grljan, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
37.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:46
dep. 20:46
40.8 km
Zajecar, Vatrogasno
arr. 20:53
dep. 20:53
43.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:55
44.2 km
19:59 21:00 (01:01)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 19:59
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
-1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
3.8 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
6.3 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
18.7 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
26.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:42
dep. 20:42
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
41.2 km

Naselja Knjazevac i Zajecar su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 08:02 h, dok je poslednji polazak u 19:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.