Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Knjazevac - Zajecar timetable

monday, 19.11.2018.
03:40 04:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 03:40
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 03:42
dep. 03:42
1.1 km
Donje Zunice
arr. 03:51
dep. 03:51
7.3 km
Minicevo
arr. 03:58
dep. 03:58
14.5 km
Vratarnica
arr. 04:10
dep. 04:10
27.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 04:21
dep. 04:21
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:30
42.5 km
04:40 05:57 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 04:40
Gornje Zunice, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:47
3 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
6 km
Minicevo, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
14 km
arr. 05:10
dep. 05:11
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
22 km
Vratarnica, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
31 km
Grljan, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
38 km
Zajecar, Timok
arr. 05:49
dep. 05:50
43 km
Zajecar, Railway station
arr. 05:57
47 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:30
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Donje Zunice
arr. 06:41
dep. 06:41
7.3 km
Minicevo
arr. 06:49
dep. 06:49
14.5 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:54
dep. 06:54
19.8 km
Vratarnica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
27.5 km
Grljan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
36.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:12
dep. 07:12
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
42.5 km
08:02 08:55 (00:53)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 08:02
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
-1 km
Knjazevac, Boševo
arr. 08:05
dep. 08:05
2.6 km
Gornje Zunice
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Donje Zunice
arr. 08:10
dep. 08:10
6.3 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12 km
Minicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:24
dep. 08:24
18.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
19.8 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
21.8 km
Vratarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
26.2 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 08:41
dep. 08:41
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
41.2 km
08:50 09:45 (00:55)
Crvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 08:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Donje Zunice
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Minicevo
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
45 km
09:17 10:10 (00:53)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 09:17
Knjazevac, Bus station
arr. 09:07
dep. 09:15
-1 km
Gornje Zunice
arr. 09:22
dep. 09:22
3 km
Minicevo
arr. 09:34
dep. 09:34
14 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:39
dep. 09:39
18 km
Vratarnica
arr. 09:51
dep. 09:51
27 km
Grliste
arr. 09:56
dep. 09:56
30 km
Grljan
arr. 10:03
dep. 10:03
35 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
36 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:10
39 km
09:34 10:51 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 09:34
Gornje Zunice, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
3 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:47
6 km
Minicevo, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
14 km
arr. 10:04
dep. 10:05
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
22 km
Vratarnica, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
31 km
Grljan, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
38 km
Zajecar, Timok
arr. 10:43
dep. 10:44
43 km
Zajecar, Railway station
arr. 10:51
47 km
10:00 11:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 10:00
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
41 km
10:23 11:20 (00:57)
Crvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 10:23
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
3 km
Gornje Zunice
arr. 10:39
dep. 10:39
7 km
Donje Zunice
arr. 10:42
dep. 10:42
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Debelica, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
16 km
Minicevo
arr. 10:49
dep. 10:49
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:54
dep. 10:54
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
25 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
30 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
34 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
45 km
12:23 13:20 (00:57)
Crvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 12:23
Knjazevac, Dom vojske
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Gornje Zunice
arr. 12:39
dep. 12:39
7 km
Donje Zunice
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Debelica, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Minicevo
arr. 12:49
dep. 12:49
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:57
dep. 12:57
25 km
Vratarnica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
30 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:06
dep. 13:06
34 km
Grljan, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 13:16
dep. 13:16
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
45 km
12:40 13:32 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 12:40
Minicevo
arr. 12:54
dep. 12:54
14.1 km
Grljan, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
36.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:25
42 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 13:32
44.4 km
13:30 14:47 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 13:30
Gornje Zunice, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
3 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
6 km
Minicevo, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
14 km
arr. 14:00
dep. 14:01
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
22 km
Vratarnica, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
31 km
Grljan, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
38 km
Zajecar, Timok
arr. 14:39
dep. 14:40
43 km
Zajecar, Railway station
arr. 14:47
47 km
13:30 14:47 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 13:30
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornje Zunice
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Donje Zunice
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Ravna, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Debelica, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Minicevo
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
43 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 14:47
45 km
15:04 16:09 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 13.01.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 15:04
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Donje Zunice
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Minicevo
arr. 15:26
dep. 15:26
14.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:56
dep. 15:56
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
42.5 km
15:10 16:06 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 15:10
Gornje Zunice
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Donje Zunice
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Ravna, reka
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
11 km
Debelica, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Minicevo
arr. 15:26
dep. 15:26
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
18 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 15:31
dep. 15:31
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
28 km
Vratarnica, Grucka reka
arr. 15:42
dep. 15:42
32 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
43 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 16:04
dep. 16:04
44 km
Zajecar, Boljevački Put
arr. 16:06
46 km
15:47 16:40 (00:53)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 15:47
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
-1 km
Knjazevac, Boševo
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Gornje Zunice
arr. 15:52
dep. 15:52
3.8 km
Donje Zunice
arr. 15:55
dep. 15:55
6.3 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Minicevo
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:13
dep. 16:13
18.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
19.8 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
21.8 km
Vratarnica
arr. 16:23
dep. 16:23
26.2 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
41.2 km
15:52 16:45 (00:53)
Crvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 15:52
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Gornje Zunice
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Minicevo
arr. 16:16
dep. 16:16
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:21
dep. 16:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
30 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:33
dep. 16:33
34 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
45 km
17:38 18:35 (00:57)
Crvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 17:38
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Gornje Zunice
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Donje Zunice
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Debelica, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
16 km
Minicevo
arr. 18:04
dep. 18:04
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:09
dep. 18:09
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
25 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
30 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:21
dep. 18:21
34 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
45 km
18:24 19:41 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 18:24
Gornje Zunice, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:31
3 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 18:36
dep. 18:37
6 km
Minicevo, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:50
14 km
arr. 18:54
dep. 18:55
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:01
22 km
Vratarnica, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
31 km
Grljan, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
38 km
Zajecar, Timok
arr. 19:33
dep. 19:34
43 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:41
47 km
18:42 19:35 (00:53)
Crvenicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenicki put
dep. 18:42
Knjazevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
2 km
Gornje Zunice
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Donje Zunice
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:59
dep. 18:59
12 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
13 km
Debelica, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
16 km
Minicevo
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:09
dep. 19:09
22 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
23 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 19:12
dep. 19:12
25 km
Vratarnica, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
30 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 19:21
dep. 19:21
34 km
Grljan, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
39 km
Zajecar, Bolnica
arr. 19:31
dep. 19:31
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:35
45 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 19:30
Gornje Zunice
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Donje Zunice
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Jelasnica kod Knjazevca
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Minicevo
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
23 km
Vratarnica
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
43 km
19:59 21:00 (01:01)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 19:59
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
-1 km
Gornje Zunice
arr. 20:05
dep. 20:05
3.8 km
Donje Zunice
arr. 20:10
dep. 20:10
6.3 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
8.2 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Minicevo
arr. 20:20
dep. 20:20
13.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 20:27
dep. 20:27
18.7 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
26.2 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:42
dep. 20:42
29.9 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
35.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
38.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
41.2 km

Naselja Knjazevac i Zajecar su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 19:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.