Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Knjazevac - Svrljig timetable

friday, 10.07.2020.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
32 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
32 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationCuka
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 09:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 09:51
dep. 09:51
0.7 km
Krenta, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
14.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
22.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 10:17
dep. 10:17
24.7 km
Svrljig, Cuka
arr. 10:20
27.2 km
10:58 11:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 10:58
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
33 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
43 km
18:58 19:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
33 km
Knjazevac - Svrljig timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
32 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
32 km
10:58 11:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 10:58
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
33 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
43 km
18:58 19:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
33 km

Naselja Knjazevac i Svrljig su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.