Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Svrljig timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
32 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:00
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zlne, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Rgoste, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:45
32 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
32 km
08:15 08:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 08:15
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Svrljig, Cuka
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
27 km
08:23 09:10 (00:47)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 08:23
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
34 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationCuka
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 09:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 09:51
dep. 09:51
0.7 km
Krenta, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
14.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
22.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 10:17
dep. 10:17
24.7 km
Svrljig, Cuka
arr. 10:20
27.2 km
10:58 11:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 10:58
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
33 km
14:57 15:50 (00:53)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:57
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
1.7 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
4.2 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
14.6 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
15.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
19.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
25.7 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:45
dep. 15:45
28.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
30.2 km
16:03 16:55 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 16:03
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Krenta, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
33 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
43 km
18:58 19:50 (00:52)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
33 km

Naselja Knjazevac i Svrljig su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.