Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Svrljig timetable

friday, 05.03.2021.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
32 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
32 km
11:05 11:53 (00:48)
Bus stationKrka - Herbogal
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 11:05
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Knjazevac, Crvence
arr. 11:07
dep. 11:07
2 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 11:25
dep. 11:25
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 11:26
dep. 11:26
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
32 km
arr. 11:52
dep. 11:52
33 km
Svrljig, Krka - Herbogal
arr. 11:53
34 km
14:57 15:59 (01:02)
JugopetrolKrka - Herbogal
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:57
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
1.7 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 15:11
dep. 15:11
4.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 15:24
dep. 15:24
14.6 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 15:27
dep. 15:27
15.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
19.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
25.7 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:45
dep. 15:45
28.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
30.2 km
arr. 15:58
dep. 15:58
31.7 km
Svrljig, Krka - Herbogal
arr. 15:59
32.3 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
43 km
18:58 19:53 (00:55)
JugopetrolKrka - Herbogal
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvence
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
arr. 19:52
dep. 19:52
34 km
Svrljig, Krka - Herbogal
arr. 19:53
35 km
Knjazevac - Svrljig timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
32 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
32 km
11:05 11:53 (00:48)
Bus stationKrka - Herbogal
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 11:05
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Knjazevac, Crvence
arr. 11:07
dep. 11:07
2 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 11:25
dep. 11:25
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 11:26
dep. 11:26
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
32 km
arr. 11:52
dep. 11:52
33 km
Svrljig, Krka - Herbogal
arr. 11:53
34 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
43 km
18:58 19:53 (00:55)
JugopetrolKrka - Herbogal
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvence
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
arr. 19:52
dep. 19:52
34 km
Svrljig, Krka - Herbogal
arr. 19:53
35 km

Naselja Knjazevac i Svrljig su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.