Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Pirot timetable

monday, 24.02.2020.
07:24 09:05 (01:41)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 07:24
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:35
dep. 07:35
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
26.9 km
Temska, Posta
arr. 08:41
dep. 08:41
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
65.4 km
14:10 15:39 (01:29)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:10
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 14:19
dep. 14:19
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 14:24
dep. 14:24
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
26.9 km
Cerova kod Pirota, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
41.3 km
Temska, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
48.9 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
56.9 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
65.4 km
17:51 19:23 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 17:51
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 17:54
dep. 17:54
1.8 km
Strbac, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
26.9 km
Temska, Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
65.4 km
Knjazevac - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:24 09:05 (01:41)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 07:24
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:35
dep. 07:35
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
26.9 km
Temska, Posta
arr. 08:41
dep. 08:41
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
65.4 km
14:10 15:39 (01:29)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:10
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 14:19
dep. 14:19
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 14:24
dep. 14:24
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
26.9 km
Cerova kod Pirota, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
41.3 km
Temska, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
48.9 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
56.9 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
65.4 km
17:51 19:23 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 17:51
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 17:54
dep. 17:54
1.8 km
Strbac, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
26.9 km
Temska, Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
65.4 km
Knjazevac - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:24 09:05 (01:41)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 07:24
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:35
dep. 07:35
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
26.9 km
Temska, Posta
arr. 08:41
dep. 08:41
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
65.4 km
14:10 15:39 (01:29)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:10
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 14:19
dep. 14:19
6.6 km
Strbac, Dom
arr. 14:24
dep. 14:24
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
26.9 km
Cerova kod Pirota, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
41.3 km
Temska, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
48.9 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
56.9 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
65.4 km
17:51 19:23 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 17:51
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
-1.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
-1.1 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 17:54
dep. 17:54
1.8 km
Strbac, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
10.4 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
12.6 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
16.1 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
22.9 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
26.9 km
Temska, Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
48.9 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
65.4 km

Naselja Knjazevac i Pirot su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 07:24 h, dok je poslednji polazak u 17:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.