Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Knjazevac - Nis timetable

thursday, 16.08.2018.
04:38 06:56 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 04:38
Rgoste, Railway station
arr. 04:48
dep. 04:49
7 km
Podvis, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
9 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
19 km
Palilula, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
22 km
Nisevac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
26 km
Svrljig, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
33 km
arr. 05:49
dep. 05:50
40 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 05:56
dep. 05:57
43 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
46 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
63 km
arr. 06:37
dep. 06:38
68 km
arr. 06:47
dep. 06:48
74 km
arr. 06:56
77 km
05:00 06:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
dep. 06:00
32 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
54 km
06:00 07:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:00
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zlne, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Rgoste, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Prekonoga, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
33 km
Grbavce
arr. 06:52
dep. 06:52
37 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:56
dep. 06:56
40 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
44 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:05
dep. 07:05
47 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
51 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
55 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
57 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
59 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
61 km
06:35 08:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
32 km
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Grbavce, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
49 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
61 km
07:28 10:02 (02:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 07:28
Rgoste, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
7 km
Podvis, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
9 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
19 km
Palilula, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
22 km
Nisevac, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
26 km
Svrljig, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:43
33 km
arr. 08:55
dep. 08:56
40 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 09:02
dep. 09:03
43 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
46 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
63 km
arr. 09:43
dep. 09:44
68 km
arr. 09:53
dep. 09:54
74 km
arr. 10:02
77 km
08:15 09:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 08:15
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Svrljig, Čuka
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
28 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:02
dep. 09:02
32 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
35 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
42 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
46 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
48 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
52 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
56 km
08:23 09:50 (01:27)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 08:23
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
34 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
35 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
42 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
49 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
53 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
57 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
59 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
61 km
arr. 09:47
dep. 09:47
62 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
63 km
10:58 12:30 (01:32)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 10:58
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
33 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
34 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
35 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
36 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
38 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
41 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
43 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
45 km
arr. 12:08
dep. 12:08
46 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
56 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
58 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
60 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
62 km
13:28 15:46 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 13:28
Rgoste, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:39
7 km
Podvis, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
9 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
19 km
Palilula, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
22 km
Nisevac, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
26 km
Svrljig, Railway station
arr. 14:26
dep. 14:27
33 km
arr. 14:39
dep. 14:40
40 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 14:46
dep. 14:47
43 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:53
46 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
63 km
arr. 15:27
dep. 15:28
68 km
arr. 15:37
dep. 15:38
74 km
arr. 15:46
77 km
14:57 16:40 (01:43)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 14:57
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
1.7 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
4.2 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
14.6 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
15.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
19.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
25.7 km
Svrljig, Čuka
arr. 15:45
dep. 15:45
28.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
30.2 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
31.7 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
32.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
37.4 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
39 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
41.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
45.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
46 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
49.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
53.5 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
54.5 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
56.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
59.3 km
16:03 17:35 (01:32)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 16:03
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Krenta, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
33 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:04
dep. 17:04
38 km
Malca
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:27
dep. 17:27
56 km
Nis, Durlan
arr. 17:29
dep. 17:29
58 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
60 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
62 km
16:18 18:54 (02:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Railway station
dep. 16:18
Rgoste, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
7 km
Podvis, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
9 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
19 km
Palilula, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
22 km
Nisevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
26 km
Svrljig, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:35
33 km
arr. 17:47
dep. 17:48
40 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:54
dep. 17:55
43 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
46 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
63 km
arr. 18:35
dep. 18:36
68 km
arr. 18:45
dep. 18:46
74 km
arr. 18:54
77 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
43 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
59 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
71 km
arr. 19:30
72 km
18:58 20:30 (01:32)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Čuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
34 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
35 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
36 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
38 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
41 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
45 km
arr. 20:08
dep. 20:08
46 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
56 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
58 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
60 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
62 km

Naselja Knjazevac i Nis su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 04:38 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.