Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Nis timetable

wednesday, 28.10.2020.
05:00 06:35 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
dep. 06:00
32 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
54 km
06:00 07:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:00
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zlne, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Rgoste, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Drajinac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Prekonoga, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
33 km
Grbavče
arr. 06:52
dep. 06:52
37 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:56
dep. 06:56
40 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
44 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:05
dep. 07:05
47 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
51 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
55 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
57 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
59 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
61 km
06:35 08:00 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 06:35
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
32 km
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Grbavče, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
49 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
61 km
09:50 11:03 (01:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 09:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 09:51
dep. 09:51
0.7 km
Krenta, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
14.7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Drajinac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
22.8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 10:17
dep. 10:17
24.7 km
Svrljig, Cuka
arr. 10:20
dep. 10:20
27.2 km
Malca, I - Pordum
arr. 10:41
dep. 10:41
45.1 km
Nis, Bus station
arr. 11:03
58.2 km
10:58 12:30 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 10:58
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
33 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
34 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
35 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
36 km
arr. 11:57
dep. 11:57
38 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
41 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
43 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
45 km
arr. 12:08
dep. 12:08
46 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
56 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
58 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
60 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
62 km
16:03 17:35 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 16:03
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Krenta, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
33 km
arr. 17:04
dep. 17:04
38 km
Malca
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:27
dep. 17:27
56 km
Nis, Durlan
arr. 17:29
dep. 17:29
58 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
60 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
62 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 18:00
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
43 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
59 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
71 km
arr. 19:30
72 km
18:58 20:30 (01:32)
JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Jugopetrol
dep. 18:58
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
26 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
34 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
35 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
36 km
arr. 19:57
dep. 19:57
38 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
41 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
45 km
arr. 20:08
dep. 20:08
46 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
48 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
52 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
56 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
58 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
60 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
62 km

Naselja Knjazevac i Nis su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.