Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knjazevac - Bor timetable

thursday, 20.02.2020.
08:50 10:35 (01:45)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 08:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
45 km
arr. 10:29
dep. 10:29
83 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
87 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
88 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 10:00
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
60 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
74 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
80 km
19:30 21:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 19:30
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
23 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
43 km
arr. 20:58
dep. 20:58
76 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
80 km
Knjazevac - Bor timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:50 10:35 (01:45)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 08:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
45 km
arr. 10:29
dep. 10:29
83 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
87 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
88 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 10:00
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
60 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
74 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
80 km
19:30 21:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 19:30
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
23 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
43 km
arr. 20:58
dep. 20:58
76 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
80 km
Knjazevac - Bor timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
08:50 10:35 (01:45)
CrvenčeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Crvenče
dep. 08:50
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
2 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
42 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
45 km
arr. 10:29
dep. 10:29
83 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
87 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
88 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 10:00
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
60 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
74 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
80 km
19:30 21:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 19:30
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
23 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
43 km
arr. 20:58
dep. 20:58
76 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
80 km

Naselja Knjazevac i Bor su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 08:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.