Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knic - Kragujevac timetable

saturday, 26.09.2020.
05:25 05:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 05:25
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
12 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
21 km
06:52 07:30 (00:38)
BogićevićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 06:52
Knic
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Knic, Ribeš
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Knic, Tabla
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
23 km
08:10 08:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 08:10
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
26 km
08:18 08:52 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:18
Dragobraca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
5 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:40
dep. 08:41
15 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:46
dep. 08:47
19 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:52
21 km
09:45 10:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 09:45
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
11 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
13 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
21 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 12:30
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
26 km
13:22 14:00 (00:38)
BogićevićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 13:22
Knic
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 13:29
dep. 13:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:31
dep. 13:31
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
23 km
16:10 16:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 16:10
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
19 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
21 km
16:23 16:57 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:23
Dragobraca, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
5 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:45
dep. 16:46
15 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:51
dep. 16:52
19 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:57
21 km
17:22 18:00 (00:38)
BogićevićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 17:22
Knic
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 17:29
dep. 17:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
23 km
21:26 22:00 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 21:26
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
7.1 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
11.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
21.5 km

Naselja Knic i Kragujevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knic je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.