Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Knic - Kragujevac timetable

thursday, 16.08.2018.
05:25 05:50 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 05:25
Vuckovica kod Knica
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
12 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
21 km
06:35 06:57 (00:22)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 06:35
Knic, centar
arr. 06:37
dep. 06:37
1.9 km
Knic, Ribeš
arr. 06:40
dep. 06:40
4.1 km
Knic, Tabla
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 06:44
dep. 06:44
7.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 06:47
dep. 06:47
9.7 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
13.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:57
18.5 km
06:52 07:30 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 06:52
Knic
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Knic, Ribeš
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Knic, Tabla
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
23 km
07:04 07:38 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:04
Dragobraca, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
5 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 07:26
dep. 07:27
15 km
Kragujevac, Zavod
arr. 07:32
dep. 07:33
19 km
Kragujevac, Railway station
arr. 07:38
21 km
07:48 08:10 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 07:48
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
22 km
08:10 08:40 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 08:10
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
26 km
08:52 09:30 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 08:52
Knic
arr. 08:55
dep. 08:55
2 km
Knic, Ribeš
arr. 08:59
dep. 08:59
5 km
Knic, Tabla
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 09:01
dep. 09:01
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:09
dep. 09:09
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 09:11
dep. 09:11
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:20
dep. 09:20
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:30
23 km
09:45 10:15 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 09:45
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
11 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
-137 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
21 km
10:15 10:45 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 10:15
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
22 km
11:22 12:00 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 11:22
Knic
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 11:30
dep. 11:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:50
dep. 11:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
23 km
12:30 13:00 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 12:30
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
26 km
13:22 14:00 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 13:22
Knic
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 13:29
dep. 13:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:31
dep. 13:31
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:39
dep. 13:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
23 km
13:45 14:07 (00:22)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 13:45
Knic, centar
arr. 13:47
dep. 13:47
1.9 km
Knic, Ribeš
arr. 13:50
dep. 13:50
4.1 km
Knic, Tabla
arr. 13:52
dep. 13:52
5.5 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 13:54
dep. 13:54
7.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:56
dep. 13:56
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:57
dep. 13:57
9.7 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
13.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:07
18.5 km
14:41 15:15 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 14:41
Vuckovica kod Knica
arr. 14:50
dep. 14:50
7.1 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
11.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
21.5 km
15:22 16:00 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 15:22
Knic
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:31
dep. 15:31
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
23 km
16:10 16:45 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 16:10
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
19 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
21 km
16:22 17:00 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 16:22
Knic
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:00
23 km
16:24 16:58 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:24
Dragobraca, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
5 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:46
dep. 16:47
15 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:52
dep. 16:53
19 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:58
21 km
16:56 17:30 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 16:56
Vuckovica kod Knica
arr. 17:05
dep. 17:05
7.1 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
11.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:30
21.5 km
17:22 18:00 (00:38)
Bogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic, Bogićevići
dep. 17:22
Knic
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Knic, Ribeš
arr. 17:29
dep. 17:29
5 km
Knic, Tabla
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
23 km
18:11 18:45 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 18:11
Vuckovica kod Knica
arr. 18:20
dep. 18:20
7.1 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:24
dep. 18:24
11.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:45
21.5 km
19:10 19:45 (00:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 19:10
Vuckovica kod Knica
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
21 km
21:10 21:35 (00:25)
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 21:10
Vuckovica kod Knica
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:25
dep. 21:25
12 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:35
21 km
21:26 22:00 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knic
dep. 21:26
Vuckovica kod Knica
arr. 21:35
dep. 21:35
7.1 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
11.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
21.5 km

Naselja Knic i Kragujevac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knic je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.