Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kloka - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kloka - Topola timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
05:50 06:20 (00:30)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 05:50
Kloka, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 06:03
dep. 06:03
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Topola, P. grob
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Topola, Sud
arr. 06:19
dep. 06:19
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 06:20
18 km
06:44 07:16 (00:32)
IntersectionStara autobuska stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Intersection
dep. 06:44
Kloka, Centar - Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
2.1 km
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:02
dep. 07:02
11.4 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:04
dep. 07:04
12.7 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
14.2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
15.5 km
Topola, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
19.8 km
arr. 07:16
20.5 km
06:45 07:23 (00:38)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 06:45
Kloka, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Topola, P. grob
arr. 07:18
dep. 07:18
16.5 km
Topola, Sud
arr. 07:20
dep. 07:20
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 07:23
18 km
10:20 10:57 (00:37)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 10:20
Kloka, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 10:38
dep. 10:38
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 10:41
dep. 10:41
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Topola, P. grob
arr. 10:52
dep. 10:52
16.5 km
Topola, Sud
arr. 10:54
dep. 10:54
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 10:57
18 km
14:15 14:45 (00:30)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 14:15
Kloka, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:33
dep. 14:33
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Topola, P. grob
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Topola, Sud
arr. 14:40
dep. 14:40
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
18 km
15:39 16:10 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Intersection
dep. 15:39
Kloka, Centar - Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
2.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.5 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 15:57
dep. 15:57
11.4 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 15:59
dep. 15:59
12.7 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
14.2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
15.5 km
Topola, Bus station
arr. 16:10
19.8 km
Kloka - Topola timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
05:50 06:20 (00:30)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 05:50
Kloka, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 06:03
dep. 06:03
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Topola, P. grob
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Topola, Sud
arr. 06:19
dep. 06:19
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 06:20
18 km
06:44 07:16 (00:32)
IntersectionStara autobuska stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Intersection
dep. 06:44
Kloka, Centar - Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
2.1 km
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:02
dep. 07:02
11.4 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:04
dep. 07:04
12.7 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
14.2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
15.5 km
Topola, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
19.8 km
arr. 07:16
20.5 km
06:45 07:23 (00:38)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 06:45
Kloka, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Topola, P. grob
arr. 07:18
dep. 07:18
16.5 km
Topola, Sud
arr. 07:20
dep. 07:20
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 07:23
18 km
10:20 10:57 (00:37)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 10:20
Kloka, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 10:38
dep. 10:38
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 10:41
dep. 10:41
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Topola, P. grob
arr. 10:52
dep. 10:52
16.5 km
Topola, Sud
arr. 10:54
dep. 10:54
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 10:57
18 km
14:15 14:45 (00:30)
Centar - DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Centar - Dom
dep. 14:15
Kloka, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
8 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:33
dep. 14:33
11 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Topola, P. grob
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Topola, Sud
arr. 14:40
dep. 14:40
17.5 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
18 km
15:39 16:10 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kloka, Intersection
dep. 15:39
Kloka, Centar - Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
2.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.5 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 15:57
dep. 15:57
11.4 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 15:59
dep. 15:59
12.7 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
14.2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
15.5 km
Topola, Bus station
arr. 16:10
19.8 km

Naselja Kloka i Topola su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kloka je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 15:39 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kloka - Topola iznosi od 1,20 EUR do 1,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.