Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klisurica kod Vranja - Vranje timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:30 05:30 (01:00)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 04:30
Sebevranje
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Korbevac, 2
arr. 04:45
dep. 04:45
7 km
Korbevac
arr. 04:48
dep. 04:48
8 km
Bujkovac
arr. 04:51
dep. 04:51
10 km
Bujkovac, Delinci
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 04:55
dep. 04:55
12 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Toplac, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Toplac
arr. 05:04
dep. 05:04
16 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:08
dep. 05:08
18 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
20 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
Vranje, Petlja
arr. 05:16
dep. 05:16
22 km
Vranje, Miv
arr. 05:18
dep. 05:18
23 km
Vranje, Kostana
arr. 05:20
dep. 05:20
23.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:22
dep. 05:22
24 km
Vranje, CG
arr. 05:25
dep. 05:25
24.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 05:30
25 km
06:25 07:35 (01:10)
Sokolovac 2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 06:25
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
18.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
19 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
22 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
23 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
25 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
27 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
28 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
30 km
07:35 09:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 07:35
Korbevac
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Vranjska Banja
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
21 km
12:36 13:45 (01:09)
Sokolovac 2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 12:36
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
30 km
14:20 15:10 (00:50)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 14:20
Sebevranje
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Korbevac, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Korbevac
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Bujkovac
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Bujkovac, Delinci
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
13.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Toplac, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Toplac
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Cukovac kod Vranja
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Vranje, Simpo
arr. 14:56
dep. 14:56
21 km
Vranje, Petlja
arr. 14:58
dep. 14:58
22 km
Vranje, Miv
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Vranje, Kostana
arr. 15:02
dep. 15:02
23.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Vranje, CG
arr. 15:10
dep. 15:10
24.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 15:10
25 km
16:56 18:05 (01:09)
Sokolovac 2Trikotaza
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 16:56
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Sebevranje
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Korbevac, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Korbevac
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Bujkovac
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 17:29
dep. 17:29
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:37
dep. 17:37
20 km
Ranutovac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Ranutovac
arr. 17:41
dep. 17:41
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Vranje, Raska
arr. 17:51
dep. 17:51
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 17:53
dep. 17:53
28 km
Vranje, Kostana
arr. 17:55
dep. 17:55
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
29 km
Vranje, CG
arr. 18:00
dep. 18:00
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 18:05
30 km
20:45 21:35 (00:50)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 20:45
Sebevranje
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Korbevac, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
8 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
10 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
11 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
12 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
13 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
13.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
14 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
21 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
22 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
23 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
23.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
24 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
24.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
25 km

Naselja Klisurica kod Vranja i Vranje su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klisurica kod Vranja je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.