Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klisurica kod Vranja - Vranje timetable

saturday, 20.07.2019.
06:25 07:35 (01:10)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 06:25
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
18.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
19 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
22 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
23 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
25 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
27 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
28 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
30 km
07:35 09:00 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 07:35
Korbevac
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Vranjska Banja
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
21 km
12:36 13:45 (01:09)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 12:36
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
30 km
18:26 19:35 (01:09)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 18:26
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 18:29
dep. 18:29
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
Sebevranje
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Korbevac, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
13 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
21 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
26 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
28 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
29 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
30 km
20:45 21:35 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 20:45
Sebevranje
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Korbevac, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
8 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
10 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
11 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
12 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
13 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
13.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
14 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
21 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
22 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
23 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
23.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
24 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
24.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
25 km
Klisurica kod Vranja - Vranje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:25 07:35 (01:10)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 06:25
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
18.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
19 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
22 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
23 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
25 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
27 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
28 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
30 km
12:36 13:45 (01:09)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 12:36
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
30 km
16:35 18:00 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 16:35
Korbevac
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Vranjska Banja
arr. 17:25
dep. 17:25
12 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
18:26 19:35 (01:09)
Sokolovac 2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
dep. 18:26
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 18:29
dep. 18:29
1 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Klisurica kod Vranja
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
Sebevranje
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Korbevac, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
13 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
15 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
16 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
17 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
18 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
19 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
21 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
22 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
23 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
26 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
27 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
28 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
28.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
29 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
29.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
30 km
20:45 21:35 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Vranja
dep. 20:45
Sebevranje
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Korbevac, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
8 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
10 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
11 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
12 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
13 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
13.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
14 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
21 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
22 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
23 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
23.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
24 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
24.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
25 km

Naselja Klisurica kod Vranja i Vranje su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klisurica kod Vranja je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.