Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klisurica kod Prokuplja - Prokuplje timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:50 06:50 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 05:50
Dzigolj, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
2.3 km
Kostenica, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
3.9 km
Dzigolj
arr. 06:10
dep. 06:10
9.9 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
21.9 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
23.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
24.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
24.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
25.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
25.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
26.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
27.7 km
12:55 13:50 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 12:55
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
3.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
4.4 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
6.4 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
9.2 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
11 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
16.3 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
17.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
20.8 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
23.8 km
16:10 17:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 16:10
Dzigolj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
0.7 km
Dzigolj
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Kostenica
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
3.7 km
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
5.7 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
10.3 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
11.1 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
17.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
18.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
19.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
21.1 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
25 km
20:07 20:50 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 20:07
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
3.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
4.4 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
6.4 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
9.2 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
11.8 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
16.3 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
17.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
20.8 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
23.8 km
Klisurica kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:50 06:50 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 05:50
Dzigolj, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
2.3 km
Kostenica, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
3.9 km
Dzigolj
arr. 06:10
dep. 06:10
9.9 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
21.9 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
23.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
24.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
24.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
25.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
25.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
26.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
27.7 km
12:55 13:50 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 12:55
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
3.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
4.4 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
6.4 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
9.2 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
11 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
16.3 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
17.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
20.8 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
23.8 km
16:10 17:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 16:10
Dzigolj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
0.7 km
Dzigolj
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Kostenica
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
3.7 km
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
5.7 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
10.3 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
11.1 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
17.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
18.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
19.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
21.1 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
25 km
20:07 20:50 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klisurica kod Prokuplja
dep. 20:07
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
3.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
4.4 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
6.4 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
9.2 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
11.8 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
16.3 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
17.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
18.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
19.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
20.8 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
23.8 km

Naselja Klisurica kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klisurica kod Prokuplja je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.