Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klicevac - Pozarevac timetable

monday, 17.02.2020.
07:10 08:25 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 07:10
Klicevac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
0.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 07:14
dep. 07:14
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:19
dep. 07:19
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:22
dep. 07:22
8.6 km
Drmno, MK
arr. 07:32
dep. 07:32
14.6 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
13.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
17.5 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
18.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:38
dep. 07:38
18.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
19.5 km
Kostolac, Banja
arr. 07:40
dep. 07:40
20.2 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:42
dep. 07:42
21.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:43
dep. 07:43
21.9 km
Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
22.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
22.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:47
dep. 07:47
23.3 km
Kostolac, I
arr. 07:49
dep. 07:49
24 km
Klenovnik, I
arr. 07:51
dep. 07:51
25.1 km
Klenovnik, S
arr. 07:53
dep. 07:53
25.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:55
dep. 07:55
26.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:57
dep. 07:57
27.6 km
Cirikovac, II
arr. 07:59
dep. 07:59
28.3 km
Cirikovac, S
arr. 08:01
dep. 08:01
29 km
Cirikovac, I
arr. 08:03
dep. 08:03
29.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
30.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
31.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:11
dep. 08:11
31.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
32.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
32.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:19
dep. 08:19
33.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:22
dep. 08:22
33.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:25
34.7 km
15:10 16:25 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 15:10
Klicevac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
0.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:14
dep. 15:14
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:19
dep. 15:19
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:22
dep. 15:22
8.6 km
Drmno, MK
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
13.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
17.5 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
18.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:38
dep. 15:38
18.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Kostolac, Banja
arr. 15:40
dep. 15:40
20.2 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:42
dep. 15:42
21.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:43
dep. 15:43
21.9 km
Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
22.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:46
dep. 15:46
22.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:47
dep. 15:47
23.3 km
Kostolac, I
arr. 15:49
dep. 15:49
24 km
Klenovnik, I
arr. 15:51
dep. 15:51
25.1 km
Klenovnik, S
arr. 15:53
dep. 15:53
25.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:55
dep. 15:55
26.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:57
dep. 15:57
27.6 km
Cirikovac, II
arr. 15:59
dep. 15:59
28.3 km
Cirikovac, S
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
Cirikovac, I
arr. 16:03
dep. 16:03
29.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
30.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:08
dep. 16:08
31.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:10
dep. 16:10
31.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:11
dep. 16:11
31.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
32.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
32.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
33.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:22
dep. 16:22
33.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:25
34.7 km
Klicevac - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
04:50 05:47 (00:57)
2K. Abraševića
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 04:50
Klicevac, 1
arr. 04:51
dep. 04:51
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 04:55
dep. 04:55
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 05:00
dep. 05:00
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 05:03
dep. 05:03
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 05:05
dep. 05:05
10 km
Maljurevac
arr. 05:06
dep. 05:06
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 05:07
dep. 05:07
11.7 km
Babusinac
arr. 05:09
dep. 05:09
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:12
dep. 05:12
14.7 km
Bratinac
arr. 05:14
dep. 05:14
15.8 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 05:17
dep. 05:17
17.5 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 05:18
dep. 05:18
18.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 05:19
dep. 05:19
18.8 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 05:20
dep. 05:20
19.4 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 05:21
dep. 05:21
20.3 km
Salakovac, I
arr. 05:26
dep. 05:26
22.7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:28
dep. 05:28
23.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:31
dep. 05:31
26.4 km
Pozarevac, Stari put
arr. 05:32
dep. 05:32
27.1 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:34
dep. 05:34
29 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:37
dep. 05:37
30.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
36.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:42
dep. 05:42
32.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:44
dep. 05:44
34.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:46
dep. 05:46
35 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 05:47
35.4 km
05:54 06:50 (00:56)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 05:54
Klicevac, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 05:58
dep. 05:58
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:06
dep. 06:06
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Maljurevac
arr. 06:12
dep. 06:12
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:14
dep. 06:14
11.7 km
Babusinac
arr. 06:16
dep. 06:16
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:19
dep. 06:19
14.7 km
Bratinac
arr. 06:21
dep. 06:21
15.8 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 06:23
dep. 06:23
17.5 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 06:24
dep. 06:24
18.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 06:26
dep. 06:26
18.8 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 06:28
dep. 06:28
19.4 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 06:30
dep. 06:30
20.3 km
Salakovac, I
arr. 06:33
dep. 06:33
22.7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:35
dep. 06:35
23.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:39
dep. 06:39
26.4 km
Pozarevac, Stari put
arr. 06:41
dep. 06:41
27.1 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
29 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:47
dep. 06:47
30.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
31.6 km
06:50 07:50 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 06:50
Klicevac, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 07:15
dep. 07:15
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:23
dep. 07:23
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Maljurevac
arr. 07:29
dep. 07:29
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 07:31
dep. 07:31
11.7 km
Babusinac
arr. 07:33
dep. 07:33
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:37
dep. 07:37
14.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:39
dep. 07:39
15.4 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:41
dep. 07:41
16.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
18.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:46
dep. 07:46
19.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:48
dep. 07:48
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
21.8 km
10:25 11:05 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 10:25
Klicevac, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 10:30
dep. 10:30
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:35
dep. 10:35
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 10:38
dep. 10:38
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
10 km
Maljurevac
arr. 10:44
dep. 10:44
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 10:46
dep. 10:46
11.7 km
Babusinac
arr. 10:48
dep. 10:48
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:52
dep. 10:52
14.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:54
dep. 10:54
15.4 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:56
dep. 10:56
16.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 11:00
dep. 11:00
18.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 11:01
dep. 11:01
19.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:05
21.8 km
12:34 13:30 (00:56)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 12:34
Klicevac, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 12:38
dep. 12:38
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:46
dep. 12:46
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Maljurevac
arr. 12:52
dep. 12:52
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:54
dep. 12:54
11.7 km
Babusinac
arr. 12:56
dep. 12:56
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:59
dep. 12:59
14.7 km
Bratinac
arr. 13:01
dep. 13:01
15.8 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 13:03
dep. 13:03
17.5 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 13:04
dep. 13:04
18.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 13:06
dep. 13:06
18.8 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 13:08
dep. 13:08
19.4 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 13:10
dep. 13:10
20.3 km
Salakovac, I
arr. 13:13
dep. 13:13
22.7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:15
dep. 13:15
23.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:19
dep. 13:19
26.4 km
Pozarevac, Stari put
arr. 13:21
dep. 13:21
27.1 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:25
dep. 13:25
29 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:27
dep. 13:27
30.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
31.6 km
15:10 15:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 2
dep. 15:10
Klicevac, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
0.4 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
9.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Maljurevac
arr. 15:29
dep. 15:29
10.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:31
dep. 15:31
11.7 km
Babusinac
arr. 15:33
dep. 15:33
12.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
14.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
15.4 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
18.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:46
dep. 15:46
19.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:48
dep. 15:48
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
21.8 km
21:40 22:50 (01:10)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klicevac, 1
dep. 21:40
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
-0.3 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
-2.1 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
dep. 21:35
-2.8 km
Drmno, MK
arr. 21:58
dep. 21:58
12.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 22:01
dep. 22:01
13.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
dep. 22:03
14.8 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
15.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
16 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
16.8 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
17.5 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
18.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
19.4 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
19.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
19.9 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
20.5 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
21.2 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
22.3 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
23.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
23.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
24.8 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
25.6 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
26.2 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
26.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
27.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
28.3 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
28.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
29 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
29.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
30 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
30.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
31.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
32.1 km

Naselja Klicevac i Pozarevac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klicevac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.