Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Klenje kod Bogatica - Novi Sad timetable

saturday, 23.03.2019.
16:10 18:16 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 16:10
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
12.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
17.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
22.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
27.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
35.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
-41 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
49 km
arr. 17:26
dep. 17:26
-41 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
65 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
66.1 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
68.4 km
arr. 18:09
dep. 18:09
-41 km
arr. 18:16
89.1 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
16:45 18:50 (02:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 16:45
Bogatic, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Glusci, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
17 km
Nocaj, 5
arr. 17:17
dep. 17:17
22 km
Salas Nocajski, 5
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
29 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
32 km
Voganj, Pošta
arr. 17:50
dep. 17:50
43 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
50 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 18:05
dep. 18:05
52 km
arr. 18:40
dep. 18:40
84.2 km
arr. 18:50
91 km
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
09:49 11:45 (01:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 09:49
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
12 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
22 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
26 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
50 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
-46 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
65 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
69 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
77 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
-46 km
arr. 11:45
91 km
16:10 18:16 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 16:10
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
12.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
17.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
22.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
27.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
35.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
-41 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
49 km
arr. 17:26
dep. 17:26
-41 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
65 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
66.1 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
68.4 km
arr. 18:09
dep. 18:09
-41 km
arr. 18:16
89.1 km
 
Departures on: tuesday, 26.03.2019.
09:49 11:45 (01:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 09:49
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
12 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
22 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
26 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
50 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
-46 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
65 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
69 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
77 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
-46 km
arr. 11:45
91 km
16:10 18:16 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 16:10
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
12.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
17.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
22.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
27.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
35.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
-41 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
49 km
arr. 17:26
dep. 17:26
-41 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
65 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
66.1 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
68.4 km
arr. 18:09
dep. 18:09
-41 km
arr. 18:16
89.1 km
 
Departures on: wednesday, 27.03.2019.
09:49 11:45 (01:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 09:49
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
12 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
22 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
26 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
50 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
-46 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
65 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
69 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
77 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
-46 km
arr. 11:45
91 km
16:10 18:16 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 16:10
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
12.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
17.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
22.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
27.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
35.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
-41 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
49 km
arr. 17:26
dep. 17:26
-41 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
65 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
66.1 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
68.4 km
arr. 18:09
dep. 18:09
-41 km
arr. 18:16
89.1 km

Naselja Klenje kod Bogatica i Novi Sad su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 56min., a najduže 02h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klenje kod Bogatica je u 09:49 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.