Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klenje kod Bogatica - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:52 07:25 (02:33)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 04:52
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
17 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
21 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
40 km
arr. 07:10
dep. 07:10
124 km
arr. 07:15
dep. 07:15
127 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:25
134 km
07:05 09:25 (02:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 07:05
Bogatic, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
35 km
arr. 09:17
dep. 09:17
108 km
arr. 09:20
dep. 09:20
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
112 km
13:05 15:06 (02:01)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 13:05
Bogatic, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
34.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
101.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
104.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
107.7 km
18:20 20:25 (02:05)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 18:20
Bogatic, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
35 km
arr. 20:18
dep. 20:18
108 km
arr. 20:20
dep. 20:20
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
112 km
Klenje kod Bogatica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
04:52 07:25 (02:33)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 04:52
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
17 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
21 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
40 km
arr. 07:10
dep. 07:10
124 km
arr. 07:15
dep. 07:15
127 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:25
134 km
07:05 09:25 (02:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 07:05
Bogatic, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
35 km
arr. 09:17
dep. 09:17
108 km
arr. 09:20
dep. 09:20
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
112 km
13:05 15:06 (02:01)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 13:05
Bogatic, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
34.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
101.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
104.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
107.7 km
18:20 20:25 (02:05)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenje kod Bogatica, Center
dep. 18:20
Bogatic, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
25 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
31 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
35 km
arr. 20:18
dep. 20:18
108 km
arr. 20:20
dep. 20:20
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
112 km

Naselja Klenje kod Bogatica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~117 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 01min., a najduže 02h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klenje kod Bogatica je u 04:52 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.