Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kladovo - Zajecar timetable

sunday, 23.02.2020.
03:00 05:06 (02:06)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 03:00
Negotin, Bus station
arr. 03:57
dep. 04:03
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
60.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
115.9 km
08:00 10:14 (02:14)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 08:28
dep. 08:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 08:47
dep. 08:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
118 km
11:45 14:17 (02:32)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
28.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
34.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
40.1 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
40.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:34
dep. 12:34
50.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
53.5 km
Negotin, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
60.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
70.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
75.5 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
77.3 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
82.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
87.2 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
90.8 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
98.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
105.9 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
110.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
115.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
118.7 km
16:00 18:14 (02:14)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
118 km
Kladovo - Zajecar timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
03:00 05:06 (02:06)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 03:00
Negotin, Bus station
arr. 03:57
dep. 04:03
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
60.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
115.9 km
05:20 07:43 (02:23)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 05:20
Milutinovac, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Velesnica
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 05:41
dep. 05:41
21 km
Brza Palanka
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 05:46
dep. 05:46
26 km
Kupuziste, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
29 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 05:51
dep. 05:51
31 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
42 km
Dusanovac, Čoka
arr. 06:10
dep. 06:10
50 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 06:12
dep. 06:12
52 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 06:15
dep. 06:15
55 km
Negotin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:30
60 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Karbulovo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
71 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
73 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
75 km
Sikole, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
76 km
Metris, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
81 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:00
dep. 07:00
87 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
90 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
97 km
Rgotina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
117 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
120 km
07:00 09:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 07:00
Negotin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:10
120 km
08:00 10:14 (02:14)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 08:28
dep. 08:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 08:47
dep. 08:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
118 km
11:45 14:17 (02:32)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
28.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
34.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
40.1 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
40.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:34
dep. 12:34
50.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
53.5 km
Negotin, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
60.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
70.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
75.5 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
77.3 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
82.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
87.2 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
90.8 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
98.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
105.9 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
110.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
115.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
118.7 km
13:20 15:45 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 13:20
Kostol, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rtkovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 14:00
dep. 14:00
40.8 km
Brza Palanka
arr. 14:03
dep. 14:03
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 14:05
dep. 14:05
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
49.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 14:13
dep. 14:13
54.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
61.6 km
Dusanovac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
68.8 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:28
dep. 14:28
71.3 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:31
dep. 14:31
74.3 km
Negotin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:40
79.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
80.9 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
91.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
94 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
96.3 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
98.1 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
103 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
108 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
111.6 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
118.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
126.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
136.7 km
16:00 18:14 (02:14)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
118 km

Naselja Kladovo i Zajecar su međusobno udaljena ~120 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 06min., a najduže 02h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.