Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kladovo - Nis timetable

saturday, 23.03.2019.
08:00 12:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 08:28
dep. 08:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 08:47
dep. 08:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 10:24
dep. 10:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:36
dep. 10:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
140 km
Minicevo
arr. 10:41
dep. 10:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
148 km
Donje Zunice
arr. 10:48
dep. 10:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 10:51
dep. 10:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:42
dep. 11:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
202 km
arr. 12:08
dep. 12:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
219 km
11:45 16:40 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
28.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
34.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
40.1 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
40.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:34
dep. 12:34
50.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
53.5 km
Negotin, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
60.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
70.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
75.5 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
77.3 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
82.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
87.2 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
90.8 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
98.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
105.9 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
110.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
115.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
118.7 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
121.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
127.2 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
130.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
135.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
137.3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 14:35
dep. 14:35
138.4 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
140.8 km
Minicevo
arr. 14:40
dep. 14:40
143.7 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
145.1 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
146.4 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
148.9 km
Donje Zunice
arr. 14:49
dep. 14:49
150.8 km
Gornje Zunice
arr. 14:52
dep. 14:52
153.3 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
157.1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
158.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
158.1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
160.1 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
161.3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
171.7 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
172.8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
176.2 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
180.9 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
182.8 km
Svrljig, Čuka
arr. 15:45
dep. 15:45
185.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
187.3 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
188.8 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
189.4 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
194.5 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
196.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
198.9 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
202.3 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
203.1 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
206.7 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
210.6 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
211.6 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
213.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
216.4 km
16:00 20:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:24
dep. 18:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:36
dep. 18:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
140 km
Minicevo
arr. 18:41
dep. 18:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
148 km
Donje Zunice
arr. 18:48
dep. 18:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 18:51
dep. 18:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 19:42
dep. 19:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
202 km
arr. 20:08
dep. 20:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
219 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
08:00 12:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 08:28
dep. 08:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 08:47
dep. 08:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 10:24
dep. 10:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:36
dep. 10:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
140 km
Minicevo
arr. 10:41
dep. 10:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
148 km
Donje Zunice
arr. 10:48
dep. 10:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 10:51
dep. 10:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:42
dep. 11:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
202 km
arr. 12:08
dep. 12:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
219 km
11:45 16:40 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
28.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
34.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
40.1 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
40.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:34
dep. 12:34
50.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
53.5 km
Negotin, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
60.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
70.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
75.5 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
77.3 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
82.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
87.2 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
90.8 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
98.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
105.9 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
110.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
115.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
118.7 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
121.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
127.2 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
130.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
135.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
137.3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 14:35
dep. 14:35
138.4 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
140.8 km
Minicevo
arr. 14:40
dep. 14:40
143.7 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
145.1 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
146.4 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
148.9 km
Donje Zunice
arr. 14:49
dep. 14:49
150.8 km
Gornje Zunice
arr. 14:52
dep. 14:52
153.3 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
157.1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
158.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
158.1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
160.1 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
161.3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
171.7 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
172.8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
176.2 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
180.9 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
182.8 km
Svrljig, Čuka
arr. 15:45
dep. 15:45
185.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
187.3 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
188.8 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
189.4 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
194.5 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
196.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
198.9 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
202.3 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
203.1 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
206.7 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
210.6 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
211.6 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
213.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
216.4 km
16:00 20:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:24
dep. 18:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:36
dep. 18:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
140 km
Minicevo
arr. 18:41
dep. 18:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
148 km
Donje Zunice
arr. 18:48
dep. 18:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 18:51
dep. 18:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 19:42
dep. 19:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
202 km
arr. 20:08
dep. 20:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
219 km
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
05:20 09:50 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 05:20
Milutinovac, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Velesnica
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 05:41
dep. 05:41
21 km
Brza Palanka
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 05:46
dep. 05:46
26 km
Kupuziste, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
29 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 05:51
dep. 05:51
31 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
42 km
Dusanovac, Čoka
arr. 06:10
dep. 06:10
50 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 06:12
dep. 06:12
52 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 06:15
dep. 06:15
55 km
Negotin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:30
60 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Karbulovo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
71 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
73 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
75 km
Sikole, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
76 km
Metris, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
81 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:00
dep. 07:00
87 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
90 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
97 km
Rgotina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
117 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
120 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
123 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 07:52
dep. 07:52
128 km
Vratarnica, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
132 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:04
dep. 08:04
140 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
142 km
Minicevo
arr. 08:09
dep. 08:09
145 km
Debelica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
146 km
Gornje Zunice
arr. 08:20
dep. 08:20
155 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:23
dep. 08:23
158 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
160 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
162 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
175 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
178 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
185 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
192 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
193 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
200 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
207 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
215 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
217 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
219 km
arr. 09:47
dep. 09:47
220 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
221 km
08:00 12:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 08:28
dep. 08:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 08:47
dep. 08:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 10:24
dep. 10:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:36
dep. 10:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
140 km
Minicevo
arr. 10:41
dep. 10:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
148 km
Donje Zunice
arr. 10:48
dep. 10:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 10:51
dep. 10:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:42
dep. 11:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
202 km
arr. 12:08
dep. 12:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
219 km
11:45 16:40 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
28.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
34.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
40.1 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
40.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:34
dep. 12:34
50.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
53.5 km
Negotin, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
58.6 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
60.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
70.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
75.5 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
77.3 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
82.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
87.2 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
90.8 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
98.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
105.9 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
110.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
115.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
118.7 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
121.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
127.2 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
130.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
135.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
137.3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 14:35
dep. 14:35
138.4 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
140.8 km
Minicevo
arr. 14:40
dep. 14:40
143.7 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
145.1 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
146.4 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
148.9 km
Donje Zunice
arr. 14:49
dep. 14:49
150.8 km
Gornje Zunice
arr. 14:52
dep. 14:52
153.3 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
157.1 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
158.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
158.1 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
160.1 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
161.3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
171.7 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
172.8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
176.2 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
180.9 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
182.8 km
Svrljig, Čuka
arr. 15:45
dep. 15:45
185.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
187.3 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
188.8 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
189.4 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
194.5 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
196.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
198.9 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
202.3 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
203.1 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
206.7 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
210.6 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
211.6 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
213.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
216.4 km
16:00 20:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
38 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
41 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
48 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
60 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
71 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
73 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
85 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
88 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
95 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
105 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
115 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
118 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
121 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:24
dep. 18:24
126 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
135 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
137 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:36
dep. 18:36
138 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
140 km
Minicevo
arr. 18:41
dep. 18:41
143 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
144 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
148 km
Donje Zunice
arr. 18:48
dep. 18:48
150 km
Gornje Zunice
arr. 18:51
dep. 18:51
153 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
157 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
158 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
159 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
160 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
161 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
172 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
173 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
182 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
183 km
Svrljig, Čuka
arr. 19:42
dep. 19:42
184 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
190 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
191 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
192 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
193 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
195 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
198 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
200 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
202 km
arr. 20:08
dep. 20:08
203 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
205 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
209 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
213 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
215 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
217 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
219 km

Naselja Kladovo i Nis su međusobno udaljena ~219 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.