Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kladovo - Kupuziste timetable

thursday, 27.02.2020.
03:00 03:40 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 03:00
Kladovo, Dedinje
arr. 03:05
dep. 03:05
3 km
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 03:10
dep. 03:10
5 km
Milutinovac
arr. 03:16
dep. 03:16
11 km
Velesnica
arr. 03:20
dep. 03:20
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 03:25
dep. 03:25
18 km
Grabovica kod Kladova, Raskrsnica za Veliku Kamenicu
arr. 03:28
dep. 03:28
20 km
Grabovica kod Kladova
arr. 03:30
dep. 03:30
21 km
Brza Palanka
arr. 03:35
dep. 03:35
24 km
Kupuziste, Intersection
arr. 03:40
28 km
05:20 05:49 (00:29)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 05:20
Milutinovac, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Velesnica
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 05:41
dep. 05:41
21 km
Brza Palanka
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 05:46
dep. 05:46
26 km
Kupuziste, Intersection
arr. 05:49
29 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 07:00
Kladovo, Dedinje
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Milutinovac
arr. 07:16
dep. 07:16
11 km
Velesnica
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Grabovica kod Kladova, Raskrsnica za Veliku Kamenicu
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Grabovica kod Kladova
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Brza Palanka
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Kupuziste, Intersection
arr. 07:40
28 km
08:00 08:26 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 08:00
Milutinovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velesnica
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 08:19
dep. 08:19
21 km
Brza Palanka
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 08:23
dep. 08:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 08:26
28 km
10:50 11:30 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 10:50
Kladovo, Dedinje
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Milutinovac
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Velesnica
arr. 11:10
dep. 11:10
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Grabovica kod Kladova, Raskrsnica za Veliku Kamenicu
arr. 11:18
dep. 11:18
20 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Brza Palanka
arr. 11:25
dep. 11:25
24 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:30
28 km
11:45 12:13 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 11:45
Milutinovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
10.4 km
Velesnica
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
16.9 km
Grabovica kod Kladova
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Brza Palanka
arr. 12:08
dep. 12:08
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Kupuziste, Intersection
arr. 12:13
28.4 km
13:20 14:08 (00:48)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 13:20
Kostol, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rtkovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 14:00
dep. 14:00
40.8 km
Brza Palanka
arr. 14:03
dep. 14:03
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 14:05
dep. 14:05
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 14:08
49.2 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 14:30
Kladovo, Dedinje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Milutinovac
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Velesnica
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Grabovica kod Kladova, Raskrsnica za Veliku Kamenicu
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Brza Palanka
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:10
28 km
15:00 15:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
30 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:00
Milutinovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Velesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Brza Palanka
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:26
28 km

Naselja Kladovo i Kupuziste su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.