Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kisiljevo - Veliko Gradiste timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:00 07:20 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo
dep. 07:00
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Topolovnik, II
arr. 07:06
dep. 07:06
3.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
5.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:15
dep. 07:15
8.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
9.4 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
10.2 km
07:02 07:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 07:02
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
11.5 km
15:02 15:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 15:02
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
11.5 km
Kisiljevo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:00 07:20 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo
dep. 07:00
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Topolovnik, II
arr. 07:06
dep. 07:06
3.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
5.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:15
dep. 07:15
8.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
9.4 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
10.2 km
07:02 07:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 07:02
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
11.5 km
15:02 15:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 15:02
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
11.5 km
Kisiljevo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:00 07:20 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo
dep. 07:00
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Topolovnik, II
arr. 07:06
dep. 07:06
3.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
5.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:15
dep. 07:15
8.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
9.4 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
10.2 km
07:02 07:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 07:02
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
11.5 km
15:02 15:20 (00:18)
Vikend naselje V.G.TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
dep. 15:02
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
6.3 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
9.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
10.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
11.5 km

Naselja Kisiljevo i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kisiljevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.