Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kisac - Novi Sad timetable

saturday, 23.02.2019.
02:39 03:04 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 02:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
0.7 km
arr. 02:43
dep. 02:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
1.9 km
arr. 02:49
dep. 02:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
10.8 km
arr. 02:56
dep. 02:56
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 02:57
dep. 02:57
12.6 km
arr. 02:58
dep. 02:58
13.2 km
arr. 03:00
dep. 03:00
14.1 km
arr. 03:01
dep. 03:01
14.5 km
arr. 03:02
dep. 03:02
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
16.6 km
02:54 03:22 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 02:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:56
dep. 02:56
0.7 km
arr. 02:58
dep. 02:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:59
dep. 02:59
1.9 km
arr. 03:04
dep. 03:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 03:05
dep. 03:05
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:06
dep. 03:06
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 03:07
dep. 03:07
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 03:08
dep. 03:08
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 03:09
dep. 03:09
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 03:10
dep. 03:10
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:12
dep. 03:12
11.8 km
arr. 03:14
dep. 03:14
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 03:15
dep. 03:15
13.7 km
arr. 03:16
dep. 03:16
14.3 km
arr. 03:18
dep. 03:18
15.2 km
arr. 03:19
dep. 03:19
15.7 km
arr. 03:20
dep. 03:20
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:22
17.7 km
04:49 05:14 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 04:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 04:51
dep. 04:51
0.7 km
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
1.9 km
arr. 04:59
dep. 04:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
10.8 km
arr. 05:06
dep. 05:06
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:07
dep. 05:07
12.6 km
arr. 05:08
dep. 05:08
13.2 km
arr. 05:10
dep. 05:10
14.1 km
arr. 05:11
dep. 05:11
14.5 km
arr. 05:12
dep. 05:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
16.6 km
04:55 05:26 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 04:55
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
arr. 04:57
dep. 04:57
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:01
dep. 05:01
3 km
arr. 05:03
dep. 05:03
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
4.2 km
arr. 05:09
dep. 05:09
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:10
dep. 05:10
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:11
dep. 05:11
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:13
dep. 05:13
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:14
dep. 05:14
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
arr. 05:19
dep. 05:19
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:20
dep. 05:20
15.8 km
arr. 05:21
dep. 05:21
16.4 km
arr. 05:23
dep. 05:23
17.3 km
arr. 05:24
dep. 05:24
17.8 km
arr. 05:25
dep. 05:25
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:26
19.8 km
05:04 05:32 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 05:04
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
0.7 km
arr. 05:08
dep. 05:08
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
1.9 km
arr. 05:14
dep. 05:14
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:18
dep. 05:18
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:19
dep. 05:19
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:22
dep. 05:22
11.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
13.7 km
arr. 05:26
dep. 05:26
14.3 km
arr. 05:28
dep. 05:28
15.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
15.7 km
arr. 05:30
dep. 05:30
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:32
17.7 km
05:05 05:21 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
arr. 05:21
15 km
05:30 06:01 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 05:30
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
4.2 km
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:45
dep. 05:45
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:46
dep. 05:46
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:48
dep. 05:48
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:49
dep. 05:49
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:52
dep. 05:52
14 km
arr. 05:54
dep. 05:54
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:55
dep. 05:55
15.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
16.4 km
arr. 05:58
dep. 05:58
17.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
17.8 km
arr. 06:00
dep. 06:00
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:01
19.8 km
05:39 06:07 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 05:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:41
dep. 05:41
0.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:44
dep. 05:44
1.9 km
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:50
dep. 05:50
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:51
dep. 05:51
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:53
dep. 05:53
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:54
dep. 05:54
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:57
dep. 05:57
11.8 km
arr. 05:59
dep. 05:59
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:00
dep. 06:00
13.7 km
arr. 06:01
dep. 06:01
14.3 km
arr. 06:03
dep. 06:03
15.2 km
arr. 06:04
dep. 06:04
15.7 km
arr. 06:05
dep. 06:05
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:07
17.7 km
05:55 06:11 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:55
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
arr. 06:11
15 km
06:08 06:22 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 06:08
Novi Sad, Railway station
arr. 06:22
15 km
06:29 06:54 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 06:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
0.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
1.9 km
arr. 06:39
dep. 06:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:41
dep. 06:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:44
dep. 06:44
10.8 km
arr. 06:46
dep. 06:46
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
12.6 km
arr. 06:48
dep. 06:48
13.2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
14.1 km
arr. 06:51
dep. 06:51
14.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:54
16.6 km
06:50 07:21 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 06:50
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 06:54
dep. 06:54
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
arr. 06:58
dep. 06:58
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
4.2 km
arr. 07:04
dep. 07:04
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:06
dep. 07:06
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:07
dep. 07:07
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:08
dep. 07:08
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:12
dep. 07:12
14 km
arr. 07:14
dep. 07:14
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
15.8 km
arr. 07:16
dep. 07:16
16.4 km
arr. 07:18
dep. 07:18
17.3 km
arr. 07:19
dep. 07:19
17.8 km
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:21
19.8 km
06:59 07:27 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 06:59
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:01
dep. 07:01
0.7 km
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
1.9 km
arr. 07:09
dep. 07:09
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:10
dep. 07:10
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:11
dep. 07:11
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:13
dep. 07:13
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:14
dep. 07:14
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:17
dep. 07:17
11.8 km
arr. 07:19
dep. 07:19
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:20
dep. 07:20
13.7 km
arr. 07:21
dep. 07:21
14.3 km
arr. 07:23
dep. 07:23
15.2 km
arr. 07:24
dep. 07:24
15.7 km
arr. 07:25
dep. 07:25
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:27
17.7 km
07:15 07:31 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
arr. 07:31
15 km
07:40 08:11 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 07:40
arr. 07:41
dep. 07:41
0.5 km
arr. 07:42
dep. 07:42
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 07:44
dep. 07:44
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
arr. 07:48
dep. 07:48
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
4.2 km
arr. 07:54
dep. 07:54
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:57
dep. 07:57
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:58
dep. 07:58
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:59
dep. 07:59
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:02
dep. 08:02
14 km
arr. 08:04
dep. 08:04
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:05
dep. 08:05
15.8 km
arr. 08:06
dep. 08:06
16.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
17.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
17.8 km
arr. 08:10
dep. 08:10
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:11
19.8 km
07:49 08:17 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 07:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:51
dep. 07:51
0.7 km
arr. 07:53
dep. 07:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
1.9 km
arr. 07:59
dep. 07:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:00
dep. 08:00
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 08:01
dep. 08:01
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 08:02
dep. 08:02
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 08:03
dep. 08:03
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 08:04
dep. 08:04
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:07
dep. 08:07
11.8 km
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
13.7 km
arr. 08:11
dep. 08:11
14.3 km
arr. 08:13
dep. 08:13
15.2 km
arr. 08:14
dep. 08:14
15.7 km
arr. 08:15
dep. 08:15
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:17
17.7 km
08:30 08:46 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
7 km
arr. 08:46
15 km
08:49 09:14 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 08:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:51
dep. 08:51
0.7 km
arr. 08:53
dep. 08:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
1.9 km
arr. 08:59
dep. 08:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:00
dep. 09:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:01
dep. 09:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:04
dep. 09:04
10.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
12.6 km
arr. 09:08
dep. 09:08
13.2 km
arr. 09:10
dep. 09:10
14.1 km
arr. 09:11
dep. 09:11
14.5 km
arr. 09:12
dep. 09:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:14
16.6 km
08:52 09:06 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 08:52
Novi Sad, Railway station
arr. 09:06
15 km
09:10 09:26 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
arr. 09:26
15 km
09:20 09:51 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 09:20
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
arr. 09:22
dep. 09:22
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 09:24
dep. 09:24
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
arr. 09:28
dep. 09:28
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:29
dep. 09:29
4.2 km
arr. 09:34
dep. 09:34
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:35
dep. 09:35
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:36
dep. 09:36
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 09:37
dep. 09:37
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 09:38
dep. 09:38
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 09:39
dep. 09:39
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:42
dep. 09:42
14 km
arr. 09:44
dep. 09:44
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:45
dep. 09:45
15.8 km
arr. 09:46
dep. 09:46
16.4 km
arr. 09:48
dep. 09:48
17.3 km
arr. 09:49
dep. 09:49
17.8 km
arr. 09:50
dep. 09:50
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:51
19.8 km
09:29 09:57 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 09:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 09:31
dep. 09:31
0.7 km
arr. 09:33
dep. 09:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:34
dep. 09:34
1.9 km
arr. 09:39
dep. 09:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:40
dep. 09:40
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:41
dep. 09:41
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 09:42
dep. 09:42
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 09:43
dep. 09:43
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 09:44
dep. 09:44
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:47
dep. 09:47
11.8 km
arr. 09:49
dep. 09:49
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:50
dep. 09:50
13.7 km
arr. 09:51
dep. 09:51
14.3 km
arr. 09:53
dep. 09:53
15.2 km
arr. 09:54
dep. 09:54
15.7 km
arr. 09:55
dep. 09:55
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:57
17.7 km
10:10 10:41 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 10:10
arr. 10:11
dep. 10:11
0.5 km
arr. 10:12
dep. 10:12
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 10:14
dep. 10:14
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 10:16
dep. 10:16
3 km
arr. 10:18
dep. 10:18
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:19
dep. 10:19
4.2 km
arr. 10:24
dep. 10:24
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:25
dep. 10:25
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:27
dep. 10:27
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:28
dep. 10:28
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:29
dep. 10:29
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:32
dep. 10:32
14 km
arr. 10:34
dep. 10:34
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
15.8 km
arr. 10:36
dep. 10:36
16.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
17.3 km
arr. 10:39
dep. 10:39
17.8 km
arr. 10:40
dep. 10:40
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:41
19.8 km
10:19 10:47 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 10:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 10:21
dep. 10:21
0.7 km
arr. 10:23
dep. 10:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
arr. 10:29
dep. 10:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:30
dep. 10:30
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:31
dep. 10:31
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:32
dep. 10:32
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:33
dep. 10:33
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:34
dep. 10:34
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:37
dep. 10:37
11.8 km
arr. 10:39
dep. 10:39
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:40
dep. 10:40
13.7 km
arr. 10:41
dep. 10:41
14.3 km
arr. 10:43
dep. 10:43
15.2 km
arr. 10:44
dep. 10:44
15.7 km
arr. 10:45
dep. 10:45
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:47
17.7 km
10:30 10:46 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
7 km
arr. 10:46
15 km
10:37 10:51 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 10:37
Novi Sad, Railway station
arr. 10:51
15 km
11:00 11:31 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 11:00
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 11:03
dep. 11:03
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 11:04
dep. 11:04
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
arr. 11:08
dep. 11:08
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:09
dep. 11:09
4.2 km
arr. 11:14
dep. 11:14
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:15
dep. 11:15
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:16
dep. 11:16
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 11:18
dep. 11:18
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 11:19
dep. 11:19
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
arr. 11:24
dep. 11:24
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 11:25
dep. 11:25
15.8 km
arr. 11:26
dep. 11:26
16.4 km
arr. 11:28
dep. 11:28
17.3 km
arr. 11:29
dep. 11:29
17.8 km
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:31
19.8 km
11:09 11:37 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 11:09
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
0.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:14
dep. 11:14
1.9 km
arr. 11:19
dep. 11:19
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:20
dep. 11:20
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:21
dep. 11:21
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 11:22
dep. 11:22
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 11:23
dep. 11:23
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 11:24
dep. 11:24
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:27
dep. 11:27
11.8 km
arr. 11:29
dep. 11:29
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 11:30
dep. 11:30
13.7 km
arr. 11:31
dep. 11:31
14.3 km
arr. 11:33
dep. 11:33
15.2 km
arr. 11:34
dep. 11:34
15.7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:37
17.7 km
12:09 12:34 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 12:09
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
0.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
arr. 12:19
dep. 12:19
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:21
dep. 12:21
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:24
dep. 12:24
10.8 km
arr. 12:26
dep. 12:26
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:27
dep. 12:27
12.6 km
arr. 12:28
dep. 12:28
13.2 km
arr. 12:30
dep. 12:30
14.1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
14.5 km
arr. 12:32
dep. 12:32
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:34
16.6 km
12:30 12:46 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Rumenka, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
7 km
arr. 12:46
15 km
12:40 13:11 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 12:40
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
arr. 12:42
dep. 12:42
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 12:43
dep. 12:43
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 12:44
dep. 12:44
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
arr. 12:48
dep. 12:48
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:49
dep. 12:49
4.2 km
arr. 12:54
dep. 12:54
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:55
dep. 12:55
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:56
dep. 12:56
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 12:57
dep. 12:57
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 12:58
dep. 12:58
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 12:59
dep. 12:59
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:02
dep. 13:02
14 km
arr. 13:04
dep. 13:04
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:05
dep. 13:05
15.8 km
arr. 13:06
dep. 13:06
16.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
17.3 km
arr. 13:09
dep. 13:09
17.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:11
19.8 km
12:46 13:00 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 12:46
Novi Sad, Railway station
arr. 13:00
15 km
12:49 13:17 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 12:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:51
dep. 12:51
0.7 km
arr. 12:53
dep. 12:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
1.9 km
arr. 12:59
dep. 12:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:01
dep. 13:01
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:02
dep. 13:02
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:03
dep. 13:03
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:04
dep. 13:04
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:07
dep. 13:07
11.8 km
arr. 13:09
dep. 13:09
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
13.7 km
arr. 13:11
dep. 13:11
14.3 km
arr. 13:13
dep. 13:13
15.2 km
arr. 13:14
dep. 13:14
15.7 km
arr. 13:15
dep. 13:15
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:17
17.7 km
13:10 13:38 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 13:10
Novi Sad, Railway station
arr. 13:38
15 km
13:30 13:46 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
arr. 13:46
15 km
13:30 14:01 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 13:30
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
4.2 km
arr. 13:44
dep. 13:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:45
dep. 13:45
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:46
dep. 13:46
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:48
dep. 13:48
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:49
dep. 13:49
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
arr. 13:54
dep. 13:54
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
15.8 km
arr. 13:56
dep. 13:56
16.4 km
arr. 13:58
dep. 13:58
17.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
17.8 km
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:01
19.8 km
13:39 14:07 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 13:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
0.7 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
1.9 km
arr. 13:49
dep. 13:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:50
dep. 13:50
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:51
dep. 13:51
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:52
dep. 13:52
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:53
dep. 13:53
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:54
dep. 13:54
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:57
dep. 13:57
11.8 km
arr. 13:59
dep. 13:59
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 14:00
dep. 14:00
13.7 km
arr. 14:01
dep. 14:01
14.3 km
arr. 14:03
dep. 14:03
15.2 km
arr. 14:04
dep. 14:04
15.7 km
arr. 14:05
dep. 14:05
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:07
17.7 km
14:25 14:41 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
arr. 14:41
15 km
14:45 15:16 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 14:45
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
arr. 14:47
dep. 14:47
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 14:49
dep. 14:49
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:51
dep. 14:51
3 km
arr. 14:53
dep. 14:53
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:54
dep. 14:54
4.2 km
arr. 14:59
dep. 14:59
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:00
dep. 15:00
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:01
dep. 15:01
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 15:02
dep. 15:02
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 15:03
dep. 15:03
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 15:04
dep. 15:04
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
arr. 15:09
dep. 15:09
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:10
dep. 15:10
15.8 km
arr. 15:11
dep. 15:11
16.4 km
arr. 15:13
dep. 15:13
17.3 km
arr. 15:14
dep. 15:14
17.8 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:16
19.8 km
14:54 15:22 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 14:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
arr. 14:58
dep. 14:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
1.9 km
arr. 15:04
dep. 15:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:05
dep. 15:05
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:06
dep. 15:06
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 15:07
dep. 15:07
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 15:08
dep. 15:08
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 15:09
dep. 15:09
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:12
dep. 15:12
11.8 km
arr. 15:14
dep. 15:14
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
13.7 km
arr. 15:16
dep. 15:16
14.3 km
arr. 15:18
dep. 15:18
15.2 km
arr. 15:19
dep. 15:19
15.7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:22
17.7 km
15:19 15:44 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 15:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
0.7 km
arr. 15:23
dep. 15:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
arr. 15:29
dep. 15:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:30
dep. 15:30
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:31
dep. 15:31
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:34
dep. 15:34
10.8 km
arr. 15:36
dep. 15:36
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:37
dep. 15:37
12.6 km
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
arr. 15:40
dep. 15:40
14.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
14.5 km
arr. 15:42
dep. 15:42
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:44
16.6 km
15:52 16:14 (00:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 15:52
Novi Sad, Railway station
arr. 16:14
15 km
16:14 16:39 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 16:14
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
0.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
1.9 km
arr. 16:24
dep. 16:24
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:25
dep. 16:25
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:26
dep. 16:26
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:29
dep. 16:29
10.8 km
arr. 16:31
dep. 16:31
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:32
dep. 16:32
12.6 km
arr. 16:33
dep. 16:33
13.2 km
arr. 16:35
dep. 16:35
14.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
14.5 km
arr. 16:37
dep. 16:37
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:39
16.6 km
16:30 16:46 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
7 km
arr. 16:46
15 km
16:30 17:01 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 16:34
dep. 16:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
4.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:46
dep. 16:46
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 16:47
dep. 16:47
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 16:48
dep. 16:48
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 16:49
dep. 16:49
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
arr. 16:54
dep. 16:54
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
15.8 km
arr. 16:56
dep. 16:56
16.4 km
arr. 16:58
dep. 16:58
17.3 km
arr. 16:59
dep. 16:59
17.8 km
arr. 17:00
dep. 17:00
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:01
19.8 km
16:39 17:07 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 16:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:44
dep. 16:44
1.9 km
arr. 16:49
dep. 16:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:50
dep. 16:50
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 16:52
dep. 16:52
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 16:53
dep. 16:53
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 16:54
dep. 16:54
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:57
dep. 16:57
11.8 km
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 17:00
dep. 17:00
13.7 km
arr. 17:01
dep. 17:01
14.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
15.2 km
arr. 17:04
dep. 17:04
15.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:07
17.7 km
17:40 18:11 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 17:40
arr. 17:41
dep. 17:41
0.5 km
arr. 17:42
dep. 17:42
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:43
dep. 17:43
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 17:44
dep. 17:44
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
arr. 17:48
dep. 17:48
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:49
dep. 17:49
4.2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:55
dep. 17:55
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:56
dep. 17:56
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 17:57
dep. 17:57
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 17:58
dep. 17:58
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 17:59
dep. 17:59
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:02
dep. 18:02
14 km
arr. 18:04
dep. 18:04
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
15.8 km
arr. 18:06
dep. 18:06
16.4 km
arr. 18:08
dep. 18:08
17.3 km
arr. 18:09
dep. 18:09
17.8 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:11
19.8 km
17:49 18:17 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 17:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 17:51
dep. 17:51
0.7 km
arr. 17:53
dep. 17:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
1.9 km
arr. 17:59
dep. 17:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:00
dep. 18:00
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:01
dep. 18:01
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 18:02
dep. 18:02
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 18:03
dep. 18:03
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 18:04
dep. 18:04
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:07
dep. 18:07
11.8 km
arr. 18:09
dep. 18:09
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:10
dep. 18:10
13.7 km
arr. 18:11
dep. 18:11
14.3 km
arr. 18:13
dep. 18:13
15.2 km
arr. 18:14
dep. 18:14
15.7 km
arr. 18:15
dep. 18:15
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:17
17.7 km
17:51 18:07 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:51
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
arr. 18:07
15 km
18:29 18:54 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 18:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:31
dep. 18:31
0.7 km
arr. 18:33
dep. 18:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
1.9 km
arr. 18:39
dep. 18:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
10.8 km
arr. 18:46
dep. 18:46
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
12.6 km
arr. 18:48
dep. 18:48
13.2 km
arr. 18:50
dep. 18:50
14.1 km
arr. 18:51
dep. 18:51
14.5 km
arr. 18:52
dep. 18:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
16.6 km
18:39 18:53 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 18:39
Novi Sad, Railway station
arr. 18:53
15 km
18:54 19:10 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:54
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
arr. 19:10
15 km
19:00 19:31 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 19:03
dep. 19:03
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 19:04
dep. 19:04
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
arr. 19:08
dep. 19:08
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
4.2 km
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:15
dep. 19:15
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 19:17
dep. 19:17
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 19:18
dep. 19:18
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 19:19
dep. 19:19
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
arr. 19:24
dep. 19:24
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
15.8 km
arr. 19:26
dep. 19:26
16.4 km
arr. 19:28
dep. 19:28
17.3 km
arr. 19:29
dep. 19:29
17.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:31
19.8 km
19:09 19:37 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 19:09
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 19:11
dep. 19:11
0.7 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
1.9 km
arr. 19:19
dep. 19:19
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:20
dep. 19:20
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 19:22
dep. 19:22
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 19:23
dep. 19:23
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 19:24
dep. 19:24
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:27
dep. 19:27
11.8 km
arr. 19:29
dep. 19:29
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 19:30
dep. 19:30
13.7 km
arr. 19:31
dep. 19:31
14.3 km
arr. 19:33
dep. 19:33
15.2 km
arr. 19:34
dep. 19:34
15.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:37
17.7 km
19:59 20:24 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 19:59
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
arr. 20:03
dep. 20:03
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
arr. 20:09
dep. 20:09
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
10.8 km
arr. 20:16
dep. 20:16
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
12.6 km
arr. 20:18
dep. 20:18
13.2 km
arr. 20:20
dep. 20:20
14.1 km
arr. 20:21
dep. 20:21
14.5 km
arr. 20:22
dep. 20:22
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
16.6 km
20:30 21:01 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 20:30
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 20:33
dep. 20:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 20:34
dep. 20:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
4.2 km
arr. 20:44
dep. 20:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:45
dep. 20:45
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:46
dep. 20:46
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 20:47
dep. 20:47
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 20:48
dep. 20:48
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
arr. 20:54
dep. 20:54
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:55
dep. 20:55
15.8 km
arr. 20:56
dep. 20:56
16.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
17.3 km
arr. 20:59
dep. 20:59
17.8 km
arr. 21:00
dep. 21:00
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:01
19.8 km
20:39 21:07 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 20:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:41
dep. 20:41
0.7 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
1.9 km
arr. 20:49
dep. 20:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:50
dep. 20:50
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:51
dep. 20:51
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 20:52
dep. 20:52
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 20:53
dep. 20:53
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 20:54
dep. 20:54
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:57
dep. 20:57
11.8 km
arr. 20:59
dep. 20:59
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:00
dep. 21:00
13.7 km
arr. 21:01
dep. 21:01
14.3 km
arr. 21:03
dep. 21:03
15.2 km
arr. 21:04
dep. 21:04
15.7 km
arr. 21:05
dep. 21:05
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:07
17.7 km
20:56 21:12 (00:16)
Dom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:56
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
7 km
arr. 21:12
15 km
21:02 21:16 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 21:02
Novi Sad, Railway station
arr. 21:16
15 km
21:08 21:22 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 21:08
Novi Sad, Railway station
arr. 21:22
15 km
21:10 21:41 (00:31)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 21:10
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
arr. 21:12
dep. 21:12
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:13
dep. 21:13
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 21:14
dep. 21:14
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 21:16
dep. 21:16
3 km
arr. 21:18
dep. 21:18
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:19
dep. 21:19
4.2 km
arr. 21:24
dep. 21:24
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:25
dep. 21:25
8.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:26
dep. 21:26
9.5 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 21:27
dep. 21:27
10.1 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 21:28
dep. 21:28
10.7 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 21:29
dep. 21:29
11.2 km
Rumenka, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
11.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:32
dep. 21:32
14 km
arr. 21:34
dep. 21:34
15.1 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:35
dep. 21:35
15.8 km
arr. 21:36
dep. 21:36
16.4 km
arr. 21:38
dep. 21:38
17.3 km
arr. 21:39
dep. 21:39
17.8 km
arr. 21:40
dep. 21:40
18.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:41
19.8 km
21:19 21:47 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 21:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 21:21
dep. 21:21
0.7 km
arr. 21:23
dep. 21:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
1.9 km
arr. 21:29
dep. 21:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:30
dep. 21:30
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:31
dep. 21:31
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 21:32
dep. 21:32
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 21:33
dep. 21:33
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 21:34
dep. 21:34
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:37
dep. 21:37
11.8 km
arr. 21:39
dep. 21:39
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:40
dep. 21:40
13.7 km
arr. 21:41
dep. 21:41
14.3 km
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
arr. 21:44
dep. 21:44
15.7 km
arr. 21:45
dep. 21:45
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:47
17.7 km
22:19 22:44 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 22:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:21
dep. 22:21
0.7 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
1.9 km
arr. 22:29
dep. 22:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:31
dep. 22:31
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:34
dep. 22:34
10.8 km
arr. 22:36
dep. 22:36
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 22:37
dep. 22:37
12.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
13.2 km
arr. 22:40
dep. 22:40
14.1 km
arr. 22:41
dep. 22:41
14.5 km
arr. 22:42
dep. 22:42
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:44
16.6 km
23:08 23:21 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 23:08
Novi Sad, Railway station
arr. 23:21
15 km
23:44 00:09 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 23:44
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:46
dep. 23:46
0.7 km
arr. 23:48
dep. 23:48
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:49
dep. 23:49
1.9 km
arr. 23:54
dep. 23:54
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:55
dep. 23:55
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 23:56
dep. 23:56
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 23:59
dep. 23:59
10.8 km
arr. 00:01
dep. 00:01
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 00:02
dep. 00:02
12.6 km
arr. 00:03
dep. 00:03
13.2 km
arr. 00:05
dep. 00:05
14.1 km
arr. 00:06
dep. 00:06
14.5 km
arr. 00:07
dep. 00:07
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:09
16.6 km

Naselja Kisac i Novi Sad su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kisac je u 02:39 h, dok je poslednji polazak u 23:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.