Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kisac - Novi Sad timetable

thursday, 22.11.2018.
02:39 03:04 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 02:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
0.7 km
arr. 02:43
dep. 02:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
1.9 km
arr. 02:49
dep. 02:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
10.8 km
arr. 02:56
dep. 02:56
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 02:57
dep. 02:57
12.6 km
arr. 02:58
dep. 02:58
13.2 km
arr. 03:00
dep. 03:00
14.1 km
arr. 03:01
dep. 03:01
14.5 km
arr. 03:02
dep. 03:02
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
16.6 km
02:54 03:22 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 02:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:56
dep. 02:56
0.7 km
arr. 02:58
dep. 02:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:59
dep. 02:59
1.9 km
arr. 03:04
dep. 03:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 03:05
dep. 03:05
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:06
dep. 03:06
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 03:07
dep. 03:07
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 03:08
dep. 03:08
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 03:09
dep. 03:09
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 03:10
dep. 03:10
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:12
dep. 03:12
11.8 km
arr. 03:14
dep. 03:14
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 03:15
dep. 03:15
13.7 km
arr. 03:16
dep. 03:16
14.3 km
arr. 03:18
dep. 03:18
15.2 km
arr. 03:19
dep. 03:19
15.7 km
arr. 03:20
dep. 03:20
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:22
17.7 km
02:55 03:24 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 02:55
arr. 02:56
dep. 02:56
0.5 km
arr. 02:57
dep. 02:57
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 02:58
dep. 02:58
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 02:59
dep. 02:59
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 03:01
dep. 03:01
3 km
arr. 03:03
dep. 03:03
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 03:04
dep. 03:04
4.2 km
arr. 03:09
dep. 03:09
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 03:10
dep. 03:10
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:11
dep. 03:11
10 km
Rumenka, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:14
dep. 03:14
13.1 km
arr. 03:16
dep. 03:16
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
arr. 03:18
dep. 03:18
15.5 km
arr. 03:20
dep. 03:20
16.4 km
arr. 03:21
dep. 03:21
16.8 km
arr. 03:22
dep. 03:22
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:24
18.9 km
04:45 05:14 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 04:45
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
arr. 04:47
dep. 04:47
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 04:48
dep. 04:48
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 04:49
dep. 04:49
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
arr. 04:53
dep. 04:53
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
4.2 km
arr. 04:59
dep. 04:59
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
10 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
arr. 05:06
dep. 05:06
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:07
dep. 05:07
14.9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
15.5 km
arr. 05:10
dep. 05:10
16.4 km
arr. 05:11
dep. 05:11
16.8 km
arr. 05:12
dep. 05:12
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
18.9 km
05:00 05:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 05:00
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 05:04
dep. 05:04
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
arr. 05:08
dep. 05:08
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
4.2 km
arr. 05:14
dep. 05:14
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Rumenka, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:19
dep. 05:19
13.1 km
arr. 05:21
dep. 05:21
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:22
dep. 05:22
14.9 km
arr. 05:23
dep. 05:23
15.5 km
arr. 05:25
dep. 05:25
16.4 km
arr. 05:26
dep. 05:26
16.8 km
arr. 05:27
dep. 05:27
17.4 km
arr. 05:28
dep. 05:28
18.6 km
arr. 05:28
dep. 05:28
18.7 km
arr. 05:29
dep. 05:29
19.3 km
arr. 05:30
dep. 05:30
19.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
arr. 05:32
dep. 05:32
20.4 km
arr. 05:33
dep. 05:33
20.9 km
arr. 05:34
dep. 05:34
21.4 km
arr. 05:36
dep. 05:36
21.7 km
arr. 05:39
dep. 05:39
22.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
23.9 km
arr. 05:42
dep. 05:42
24.6 km
Novi Sad, Primorska - Stoteks
arr. 05:43
dep. 05:43
25.3 km
Novi Sad, Primorksa - Hins
arr. 05:44
dep. 05:44
26 km
arr. 05:45
dep. 05:45
26.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
27 km
arr. 05:49
28.2 km
05:04 05:32 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 05:04
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
0.7 km
arr. 05:08
dep. 05:08
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
1.9 km
arr. 05:14
dep. 05:14
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:18
dep. 05:18
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:19
dep. 05:19
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:22
dep. 05:22
11.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
13.7 km
arr. 05:26
dep. 05:26
14.3 km
arr. 05:28
dep. 05:28
15.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
15.7 km
arr. 05:30
dep. 05:30
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:32
17.7 km
05:05 05:21 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 05:05
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
arr. 05:21
15 km
05:30 05:59 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 05:30
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
4.2 km
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:45
dep. 05:45
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Rumenka, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:49
dep. 05:49
13.1 km
arr. 05:51
dep. 05:51
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:52
dep. 05:52
14.9 km
arr. 05:53
dep. 05:53
15.5 km
arr. 05:55
dep. 05:55
16.4 km
arr. 05:56
dep. 05:56
16.8 km
arr. 05:57
dep. 05:57
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:59
18.9 km
05:46 06:02 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 05:46
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
arr. 06:02
15 km
05:49 06:14 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 05:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:51
dep. 05:51
0.7 km
arr. 05:53
dep. 05:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
1.9 km
arr. 05:59
dep. 05:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:00
dep. 06:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:01
dep. 06:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:04
dep. 06:04
10.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
12.6 km
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
arr. 06:10
dep. 06:10
14.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
14.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:14
16.6 km
06:00 06:29 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 06:00
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:15
dep. 06:15
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:19
dep. 06:19
13.1 km
arr. 06:21
dep. 06:21
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:22
dep. 06:22
14.9 km
arr. 06:23
dep. 06:23
15.5 km
arr. 06:25
dep. 06:25
16.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
16.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:29
18.9 km
06:02 06:16 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 06:02
Novi Sad, Railway station
arr. 06:16
15 km
06:10 06:39 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 06:10
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 06:14
dep. 06:14
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
arr. 06:18
dep. 06:18
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:19
dep. 06:19
4.2 km
arr. 06:24
dep. 06:24
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:25
dep. 06:25
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Rumenka, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:29
dep. 06:29
13.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
14.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
15.5 km
arr. 06:35
dep. 06:35
16.4 km
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
arr. 06:37
dep. 06:37
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:39
18.9 km
06:19 06:57 (00:38)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 06:19
arr. 06:21
dep. 06:21
1.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
2.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
arr. 06:25
dep. 06:25
3.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 06:26
dep. 06:26
3.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
5.3 km
Kisac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
5.8 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
arr. 06:36
dep. 06:36
7.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
arr. 06:42
dep. 06:42
11.8 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:44
dep. 06:44
13.6 km
Rumenka, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
14.5 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:47
dep. 06:47
16.6 km
arr. 06:49
dep. 06:49
17.7 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:50
dep. 06:50
18.4 km
arr. 06:51
dep. 06:51
19 km
arr. 06:53
dep. 06:53
19.9 km
arr. 06:54
dep. 06:54
20.4 km
arr. 06:55
dep. 06:55
21.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:57
22.4 km
06:30 06:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 06:30
Rumenka, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
arr. 06:46
15 km
06:39 06:55 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 06:39
Rumenka, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
arr. 06:55
15 km
06:50 07:19 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 06:50
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 06:54
dep. 06:54
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
arr. 06:58
dep. 06:58
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
4.2 km
arr. 07:04
dep. 07:04
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Rumenka, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:09
dep. 07:09
13.1 km
arr. 07:11
dep. 07:11
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:12
dep. 07:12
14.9 km
arr. 07:13
dep. 07:13
15.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
16.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
16.8 km
arr. 07:17
dep. 07:17
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:19
18.9 km
06:54 07:19 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 06:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:56
dep. 06:56
0.7 km
arr. 06:58
dep. 06:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
1.9 km
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:06
dep. 07:06
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:09
dep. 07:09
10.8 km
arr. 07:11
dep. 07:11
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:12
dep. 07:12
12.6 km
arr. 07:13
dep. 07:13
13.2 km
arr. 07:15
dep. 07:15
14.1 km
arr. 07:16
dep. 07:16
14.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:19
16.6 km
07:10 07:39 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 07:10
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
arr. 07:12
dep. 07:12
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 07:14
dep. 07:14
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:19
dep. 07:19
4.2 km
arr. 07:24
dep. 07:24
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:25
dep. 07:25
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Rumenka, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:29
dep. 07:29
13.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:32
dep. 07:32
14.9 km
arr. 07:33
dep. 07:33
15.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
16.4 km
arr. 07:36
dep. 07:36
16.8 km
arr. 07:37
dep. 07:37
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:39
18.9 km
07:15 07:31 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 07:15
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
arr. 07:31
15 km
07:40 08:09 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 07:40
arr. 07:41
dep. 07:41
0.5 km
arr. 07:42
dep. 07:42
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 07:44
dep. 07:44
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
arr. 07:48
dep. 07:48
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
4.2 km
arr. 07:54
dep. 07:54
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:59
dep. 07:59
13.1 km
arr. 08:01
dep. 08:01
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:02
dep. 08:02
14.9 km
arr. 08:03
dep. 08:03
15.5 km
arr. 08:05
dep. 08:05
16.4 km
arr. 08:06
dep. 08:06
16.8 km
arr. 08:07
dep. 08:07
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:09
18.9 km
07:44 08:09 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 07:44
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:46
dep. 07:46
0.7 km
arr. 07:48
dep. 07:48
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
1.9 km
arr. 07:54
dep. 07:54
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:59
dep. 07:59
10.8 km
arr. 08:01
dep. 08:01
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:02
dep. 08:02
12.6 km
arr. 08:03
dep. 08:03
13.2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
14.1 km
arr. 08:06
dep. 08:06
14.5 km
arr. 08:07
dep. 08:07
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:09
16.6 km
07:50 08:06 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 07:50
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
arr. 08:06
15 km
08:30 08:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
7 km
arr. 08:46
15 km
08:54 09:19 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 08:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:56
dep. 08:56
0.7 km
arr. 08:58
dep. 08:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
1.9 km
arr. 09:04
dep. 09:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:05
dep. 09:05
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:06
dep. 09:06
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:09
dep. 09:09
10.8 km
arr. 09:11
dep. 09:11
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:12
dep. 09:12
12.6 km
arr. 09:13
dep. 09:13
13.2 km
arr. 09:15
dep. 09:15
14.1 km
arr. 09:16
dep. 09:16
14.5 km
arr. 09:17
dep. 09:17
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:19
16.6 km
09:10 09:26 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 09:10
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
arr. 09:26
15 km
09:11 09:30 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 09:11
Novi Sad, Railway station
arr. 09:30
15 km
09:50 10:19 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 09:50
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
arr. 09:52
dep. 09:52
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 09:53
dep. 09:53
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 09:54
dep. 09:54
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 09:56
dep. 09:56
3 km
arr. 09:58
dep. 09:58
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:59
dep. 09:59
4.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:05
dep. 10:05
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:06
dep. 10:06
10 km
Rumenka, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:09
dep. 10:09
13.1 km
arr. 10:11
dep. 10:11
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:12
dep. 10:12
14.9 km
arr. 10:13
dep. 10:13
15.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
16.4 km
arr. 10:16
dep. 10:16
16.8 km
arr. 10:17
dep. 10:17
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:19
18.9 km
10:22 10:36 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 10:22
Novi Sad, Railway station
arr. 10:36
15 km
10:30 10:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 10:30
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
7 km
arr. 10:46
15 km
10:34 11:02 (00:28)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 10:34
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 10:36
dep. 10:36
0.7 km
arr. 10:38
dep. 10:38
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:39
dep. 10:39
1.9 km
arr. 10:44
dep. 10:44
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:45
dep. 10:45
6.6 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:46
dep. 10:46
7.2 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:47
dep. 10:47
7.8 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:48
dep. 10:48
8.4 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:49
dep. 10:49
8.9 km
Rumenka, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
9.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:52
dep. 10:52
11.8 km
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
13.7 km
arr. 10:56
dep. 10:56
14.3 km
arr. 10:58
dep. 10:58
15.2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
15.7 km
arr. 11:00
dep. 11:00
16.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:02
17.7 km
11:14 11:39 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 11:14
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 11:16
dep. 11:16
0.7 km
arr. 11:18
dep. 11:18
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
1.9 km
arr. 11:24
dep. 11:24
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:25
dep. 11:25
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:26
dep. 11:26
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:29
dep. 11:29
10.8 km
arr. 11:31
dep. 11:31
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 11:32
dep. 11:32
12.6 km
arr. 11:33
dep. 11:33
13.2 km
arr. 11:35
dep. 11:35
14.1 km
arr. 11:36
dep. 11:36
14.5 km
arr. 11:37
dep. 11:37
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:39
16.6 km
11:50 12:07 (00:17)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 11:50
Rumenka, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
arr. 12:07
15 km
12:10 12:39 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 12:10
arr. 12:11
dep. 12:11
0.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 12:13
dep. 12:13
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
3 km
arr. 12:18
dep. 12:18
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
4.2 km
arr. 12:24
dep. 12:24
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:25
dep. 12:25
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Rumenka, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:29
dep. 12:29
13.1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
14.9 km
arr. 12:33
dep. 12:33
15.5 km
arr. 12:35
dep. 12:35
16.4 km
arr. 12:36
dep. 12:36
16.8 km
arr. 12:37
dep. 12:37
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:39
18.9 km
12:14 12:39 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 12:14
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
0.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
1.9 km
arr. 12:24
dep. 12:24
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:25
dep. 12:25
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:26
dep. 12:26
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:29
dep. 12:29
10.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
12.6 km
arr. 12:33
dep. 12:33
13.2 km
arr. 12:35
dep. 12:35
14.1 km
arr. 12:36
dep. 12:36
14.5 km
arr. 12:37
dep. 12:37
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:39
16.6 km
12:15 12:44 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 12:15
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
arr. 12:17
dep. 12:17
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 12:19
dep. 12:19
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
arr. 12:23
dep. 12:23
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
4.2 km
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:30
dep. 12:30
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Rumenka, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:34
dep. 12:34
13.1 km
arr. 12:36
dep. 12:36
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:37
dep. 12:37
14.9 km
arr. 12:38
dep. 12:38
15.5 km
arr. 12:40
dep. 12:40
16.4 km
arr. 12:41
dep. 12:41
16.8 km
arr. 12:42
dep. 12:42
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:44
18.9 km
12:30 12:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 12:30
Rumenka, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
7 km
arr. 12:46
15 km
12:52 13:05 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 12:52
Novi Sad, Railway station
arr. 13:05
15 km
12:59 13:24 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 12:59
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:01
dep. 13:01
0.7 km
arr. 13:03
dep. 13:03
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:04
dep. 13:04
1.9 km
arr. 13:09
dep. 13:09
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:10
dep. 13:10
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:11
dep. 13:11
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:14
dep. 13:14
10.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
12.6 km
arr. 13:18
dep. 13:18
13.2 km
arr. 13:20
dep. 13:20
14.1 km
arr. 13:21
dep. 13:21
14.5 km
arr. 13:22
dep. 13:22
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:24
16.6 km
13:09 13:23 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 13:09
Novi Sad, Railway station
arr. 13:23
15 km
13:30 13:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
arr. 13:46
15 km
13:54 14:19 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 13:54
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:56
dep. 13:56
0.7 km
arr. 13:58
dep. 13:58
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
1.9 km
arr. 14:04
dep. 14:04
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:05
dep. 14:05
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:06
dep. 14:06
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:09
dep. 14:09
10.8 km
arr. 14:11
dep. 14:11
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 14:12
dep. 14:12
12.6 km
arr. 14:13
dep. 14:13
13.2 km
arr. 14:15
dep. 14:15
14.1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
14.5 km
arr. 14:17
dep. 14:17
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:19
16.6 km
14:00 14:17 (00:17)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 14:00
Rumenka, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
arr. 14:17
15 km
14:15 14:44 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 14:15
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
arr. 14:17
dep. 14:17
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
arr. 14:23
dep. 14:23
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
4.2 km
arr. 14:29
dep. 14:29
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:30
dep. 14:30
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:34
dep. 14:34
13.1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
14.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
15.5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
16.4 km
arr. 14:41
dep. 14:41
16.8 km
arr. 14:42
dep. 14:42
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:44
18.9 km
14:25 14:41 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
arr. 14:41
15 km
14:42 14:58 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 14:42
Rumenka, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
7 km
arr. 14:58
15 km
14:44 15:09 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 14:44
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:46
dep. 14:46
0.7 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
1.9 km
arr. 14:54
dep. 14:54
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:55
dep. 14:55
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:56
dep. 14:56
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
arr. 15:01
dep. 15:01
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
12.6 km
arr. 15:03
dep. 15:03
13.2 km
arr. 15:05
dep. 15:05
14.1 km
arr. 15:06
dep. 15:06
14.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:09
16.6 km
15:05 15:34 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 15:05
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:08
dep. 15:08
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 15:09
dep. 15:09
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
4.2 km
arr. 15:19
dep. 15:19
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:20
dep. 15:20
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Rumenka, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:24
dep. 15:24
13.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:27
dep. 15:27
14.9 km
arr. 15:28
dep. 15:28
15.5 km
arr. 15:30
dep. 15:30
16.4 km
arr. 15:31
dep. 15:31
16.8 km
arr. 15:32
dep. 15:32
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:34
18.9 km
15:33 15:47 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 15:33
Novi Sad, Railway station
arr. 15:47
15 km
15:49 16:14 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 15:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:51
dep. 15:51
0.7 km
arr. 15:53
dep. 15:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
arr. 15:59
dep. 15:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:01
dep. 16:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:04
dep. 16:04
10.8 km
arr. 16:06
dep. 16:06
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:07
dep. 16:07
12.6 km
arr. 16:08
dep. 16:08
13.2 km
arr. 16:10
dep. 16:10
14.1 km
arr. 16:11
dep. 16:11
14.5 km
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:14
16.6 km
15:55 16:11 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 15:55
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
7 km
arr. 16:11
15 km
16:05 16:34 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 16:05
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
arr. 16:07
dep. 16:07
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 16:09
dep. 16:09
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
4.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:20
dep. 16:20
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Rumenka, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:24
dep. 16:24
13.1 km
arr. 16:26
dep. 16:26
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:27
dep. 16:27
14.9 km
arr. 16:28
dep. 16:28
15.5 km
arr. 16:30
dep. 16:30
16.4 km
arr. 16:31
dep. 16:31
16.8 km
arr. 16:32
dep. 16:32
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:34
18.9 km
16:29 16:54 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 16:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:31
dep. 16:31
0.7 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
1.9 km
arr. 16:39
dep. 16:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:40
dep. 16:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:41
dep. 16:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:44
dep. 16:44
10.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:47
dep. 16:47
12.6 km
arr. 16:48
dep. 16:48
13.2 km
arr. 16:50
dep. 16:50
14.1 km
arr. 16:51
dep. 16:51
14.5 km
arr. 16:52
dep. 16:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:54
16.6 km
16:30 16:46 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
7 km
arr. 16:46
15 km
16:30 16:59 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 16:34
dep. 16:34
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
4.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Rumenka, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:49
dep. 16:49
13.1 km
arr. 16:51
dep. 16:51
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:52
dep. 16:52
14.9 km
arr. 16:53
dep. 16:53
15.5 km
arr. 16:55
dep. 16:55
16.4 km
arr. 16:56
dep. 16:56
16.8 km
arr. 16:57
dep. 16:57
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:59
18.9 km
17:34 17:59 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 17:34
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 17:36
dep. 17:36
0.7 km
arr. 17:38
dep. 17:38
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:39
dep. 17:39
1.9 km
arr. 17:44
dep. 17:44
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:45
dep. 17:45
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:46
dep. 17:46
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:49
dep. 17:49
10.8 km
arr. 17:51
dep. 17:51
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 17:52
dep. 17:52
12.6 km
arr. 17:53
dep. 17:53
13.2 km
arr. 17:55
dep. 17:55
14.1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
14.5 km
arr. 17:57
dep. 17:57
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:59
16.6 km
17:51 18:07 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 17:51
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
arr. 18:07
15 km
18:14 18:39 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 18:14
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:16
dep. 18:16
0.7 km
arr. 18:18
dep. 18:18
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
1.9 km
arr. 18:24
dep. 18:24
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:25
dep. 18:25
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:26
dep. 18:26
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:29
dep. 18:29
10.8 km
arr. 18:31
dep. 18:31
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:32
dep. 18:32
12.6 km
arr. 18:33
dep. 18:33
13.2 km
arr. 18:35
dep. 18:35
14.1 km
arr. 18:36
dep. 18:36
14.5 km
arr. 18:37
dep. 18:37
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:39
16.6 km
18:25 18:54 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 18:25
arr. 18:26
dep. 18:26
0.5 km
arr. 18:27
dep. 18:27
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:28
dep. 18:28
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 18:29
dep. 18:29
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:31
dep. 18:31
3 km
arr. 18:33
dep. 18:33
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
4.2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
10 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
13.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
14.9 km
arr. 18:48
dep. 18:48
15.5 km
arr. 18:50
dep. 18:50
16.4 km
arr. 18:51
dep. 18:51
16.8 km
arr. 18:52
dep. 18:52
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
18.9 km
18:42 18:58 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 18:42
Rumenka, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
arr. 18:58
15 km
18:54 19:10 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 18:54
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
arr. 19:10
15 km
18:57 19:20 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 18:57
Novi Sad, Railway station
arr. 19:20
15 km
19:24 19:49 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 19:24
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 19:26
dep. 19:26
0.7 km
arr. 19:28
dep. 19:28
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
1.9 km
arr. 19:34
dep. 19:34
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:35
dep. 19:35
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:36
dep. 19:36
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:39
dep. 19:39
10.8 km
arr. 19:41
dep. 19:41
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 19:42
dep. 19:42
12.6 km
arr. 19:43
dep. 19:43
13.2 km
arr. 19:45
dep. 19:45
14.1 km
arr. 19:46
dep. 19:46
14.5 km
arr. 19:47
dep. 19:47
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:49
16.6 km
19:55 20:24 (00:29)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Okretnica
dep. 19:55
arr. 19:56
dep. 19:56
0.5 km
arr. 19:57
dep. 19:57
1.1 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 19:58
dep. 19:58
1.4 km
Kisac, Mlin
arr. 19:59
dep. 19:59
1.9 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:01
dep. 20:01
3 km
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
4.2 km
arr. 20:09
dep. 20:09
8.5 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
9.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
10 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
10.9 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
13.1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
14.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
14.9 km
arr. 20:18
dep. 20:18
15.5 km
arr. 20:20
dep. 20:20
16.4 km
arr. 20:21
dep. 20:21
16.8 km
arr. 20:22
dep. 20:22
17.6 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
18.9 km
20:34 20:59 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 20:34
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:36
dep. 20:36
0.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
1.9 km
arr. 20:44
dep. 20:44
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:45
dep. 20:45
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:46
dep. 20:46
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:49
dep. 20:49
10.8 km
arr. 20:51
dep. 20:51
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
arr. 20:53
dep. 20:53
13.2 km
arr. 20:55
dep. 20:55
14.1 km
arr. 20:56
dep. 20:56
14.5 km
arr. 20:57
dep. 20:57
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:59
16.6 km
20:56 21:12 (00:16)
R za Stepanovićevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, R za Stepanovićevo
dep. 20:56
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
7 km
arr. 21:12
15 km
21:08 21:22 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 21:08
Novi Sad, Railway station
arr. 21:22
15 km
21:34 21:59 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 21:34
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 21:36
dep. 21:36
0.7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:39
dep. 21:39
1.9 km
arr. 21:44
dep. 21:44
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:45
dep. 21:45
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:46
dep. 21:46
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:49
dep. 21:49
10.8 km
arr. 21:51
dep. 21:51
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:52
dep. 21:52
12.6 km
arr. 21:53
dep. 21:53
13.2 km
arr. 21:55
dep. 21:55
14.1 km
arr. 21:56
dep. 21:56
14.5 km
arr. 21:57
dep. 21:57
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:59
16.6 km
21:39 21:53 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 21:39
Novi Sad, Railway station
arr. 21:53
15 km
22:29 22:54 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 22:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:31
dep. 22:31
0.7 km
arr. 22:33
dep. 22:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:34
dep. 22:34
1.9 km
arr. 22:39
dep. 22:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:40
dep. 22:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:41
dep. 22:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:44
dep. 22:44
10.8 km
arr. 22:46
dep. 22:46
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 22:47
dep. 22:47
12.6 km
arr. 22:48
dep. 22:48
13.2 km
arr. 22:50
dep. 22:50
14.1 km
arr. 22:51
dep. 22:51
14.5 km
arr. 22:52
dep. 22:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:54
16.6 km
22:52 23:06 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 22:52
Novi Sad, Railway station
arr. 23:06
15 km
23:49 00:14 (00:25)
Groblje
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 23:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:51
dep. 23:51
0.7 km
arr. 23:53
dep. 23:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:54
dep. 23:54
1.9 km
arr. 23:59
dep. 23:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 00:00
dep. 00:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 00:01
dep. 00:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 00:04
dep. 00:04
10.8 km
arr. 00:06
dep. 00:06
11.8 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 00:07
dep. 00:07
12.6 km
arr. 00:08
dep. 00:08
13.2 km
arr. 00:10
dep. 00:10
14.1 km
arr. 00:11
dep. 00:11
14.5 km
arr. 00:12
dep. 00:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:14
16.6 km

Naselja Kisac i Novi Sad su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kisac je u 02:39 h, dok je poslednji polazak u 23:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.