Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kisac - Novi Sad timetable

saturday, 11.07.2020.
02:39 03:04 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 02:39
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
0.7 km
arr. 02:43
dep. 02:43
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
1.9 km
arr. 02:49
dep. 02:49
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
10.8 km
arr. 02:56
dep. 02:56
11.8 km
arr. 02:57
dep. 02:57
12.6 km
arr. 02:58
dep. 02:58
13.2 km
arr. 03:00
dep. 03:00
14.1 km
arr. 03:01
dep. 03:01
14.5 km
arr. 03:02
dep. 03:02
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
16.6 km
04:49 05:14 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 04:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 04:51
dep. 04:51
0.7 km
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
1.9 km
arr. 04:59
dep. 04:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
10.8 km
arr. 05:06
dep. 05:06
11.8 km
arr. 05:07
dep. 05:07
12.6 km
arr. 05:08
dep. 05:08
13.2 km
arr. 05:10
dep. 05:10
14.1 km
arr. 05:11
dep. 05:11
14.5 km
arr. 05:12
dep. 05:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
16.6 km
05:05 05:21 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
arr. 05:21
15 km
05:55 06:11 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:55
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
arr. 06:11
15 km
06:07 06:21 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 06:07
Novi Sad, Railway station
arr. 06:21
15 km
06:29 06:54 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 06:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
0.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
1.9 km
arr. 06:39
dep. 06:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:41
dep. 06:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:44
dep. 06:44
10.8 km
arr. 06:46
dep. 06:46
11.8 km
arr. 06:47
dep. 06:47
12.6 km
arr. 06:48
dep. 06:48
13.2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
14.1 km
arr. 06:51
dep. 06:51
14.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:54
16.6 km
07:15 07:31 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
arr. 07:31
15 km
08:49 09:14 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 08:49
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:51
dep. 08:51
0.7 km
arr. 08:53
dep. 08:53
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
1.9 km
arr. 08:59
dep. 08:59
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:00
dep. 09:00
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:01
dep. 09:01
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:04
dep. 09:04
10.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
11.8 km
arr. 09:07
dep. 09:07
12.6 km
arr. 09:08
dep. 09:08
13.2 km
arr. 09:10
dep. 09:10
14.1 km
arr. 09:11
dep. 09:11
14.5 km
arr. 09:12
dep. 09:12
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:14
16.6 km
09:32 09:46 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 09:32
Novi Sad, Railway station
arr. 09:46
15 km
09:38 09:52 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 09:38
Novi Sad, Railway station
arr. 09:52
15 km
10:30 10:46 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
7 km
arr. 10:46
15 km
12:09 12:34 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 12:09
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
0.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
arr. 12:19
dep. 12:19
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:21
dep. 12:21
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:24
dep. 12:24
10.8 km
arr. 12:26
dep. 12:26
11.8 km
arr. 12:27
dep. 12:27
12.6 km
arr. 12:28
dep. 12:28
13.2 km
arr. 12:30
dep. 12:30
14.1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
14.5 km
arr. 12:32
dep. 12:32
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:34
16.6 km
12:21 12:35 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 12:21
Novi Sad, Railway station
arr. 12:35
15 km
13:09 13:23 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 13:09
Novi Sad, Railway station
arr. 13:23
15 km
13:30 13:46 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
arr. 13:46
15 km
15:19 15:44 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 15:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
0.7 km
arr. 15:23
dep. 15:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
arr. 15:29
dep. 15:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:30
dep. 15:30
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:31
dep. 15:31
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:34
dep. 15:34
10.8 km
arr. 15:36
dep. 15:36
11.8 km
arr. 15:37
dep. 15:37
12.6 km
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
arr. 15:40
dep. 15:40
14.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
14.5 km
arr. 15:42
dep. 15:42
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:44
16.6 km
16:01 16:15 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 16:01
Novi Sad, Railway station
arr. 16:15
15 km
16:15 16:40 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 16:15
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:17
dep. 16:17
0.7 km
arr. 16:19
dep. 16:19
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
1.9 km
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:27
dep. 16:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:30
dep. 16:30
10.8 km
arr. 16:32
dep. 16:32
11.8 km
arr. 16:33
dep. 16:33
12.6 km
arr. 16:34
dep. 16:34
13.2 km
arr. 16:36
dep. 16:36
14.1 km
arr. 16:37
dep. 16:37
14.5 km
arr. 16:38
dep. 16:38
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:40
16.6 km
17:51 18:07 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:51
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
arr. 18:07
15 km
18:29 18:54 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 18:29
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:31
dep. 18:31
0.7 km
arr. 18:33
dep. 18:33
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
1.9 km
arr. 18:39
dep. 18:39
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
10.8 km
arr. 18:46
dep. 18:46
11.8 km
arr. 18:47
dep. 18:47
12.6 km
arr. 18:48
dep. 18:48
13.2 km
arr. 18:50
dep. 18:50
14.1 km
arr. 18:51
dep. 18:51
14.5 km
arr. 18:52
dep. 18:52
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
16.6 km
18:47 19:01 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 18:47
Novi Sad, Railway station
arr. 19:01
15 km
18:54 19:10 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:54
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
arr. 19:10
15 km
19:59 20:24 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 19:59
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
arr. 20:03
dep. 20:03
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
arr. 20:09
dep. 20:09
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
10.8 km
arr. 20:16
dep. 20:16
11.8 km
arr. 20:17
dep. 20:17
12.6 km
arr. 20:18
dep. 20:18
13.2 km
arr. 20:20
dep. 20:20
14.1 km
arr. 20:21
dep. 20:21
14.5 km
arr. 20:22
dep. 20:22
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
16.6 km
20:46 21:00 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 20:46
Novi Sad, Railway station
arr. 21:00
15 km
20:56 21:12 (00:16)
Dom zdravlja - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:56
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
7 km
arr. 21:12
15 km
21:18 21:32 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 21:18
Novi Sad, Railway station
arr. 21:32
15 km
22:19 22:44 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 22:19
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:21
dep. 22:21
0.7 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
1.9 km
arr. 22:29
dep. 22:29
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:31
dep. 22:31
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:34
dep. 22:34
10.8 km
arr. 22:36
dep. 22:36
11.8 km
arr. 22:37
dep. 22:37
12.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
13.2 km
arr. 22:40
dep. 22:40
14.1 km
arr. 22:41
dep. 22:41
14.5 km
arr. 22:42
dep. 22:42
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:44
16.6 km
22:25 22:39 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Railway station
dep. 22:25
Novi Sad, Railway station
arr. 22:39
15 km
23:44 00:09 (00:25)
GrobljeZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kisac, Groblje
dep. 23:44
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:46
dep. 23:46
0.7 km
arr. 23:48
dep. 23:48
1.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:49
dep. 23:49
1.9 km
arr. 23:54
dep. 23:54
6.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:55
dep. 23:55
7.1 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 23:56
dep. 23:56
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
8.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 23:59
dep. 23:59
10.8 km
arr. 00:01
dep. 00:01
11.8 km
arr. 00:02
dep. 00:02
12.6 km
arr. 00:03
dep. 00:03
13.2 km
arr. 00:05
dep. 00:05
14.1 km
arr. 00:06
dep. 00:06
14.5 km
arr. 00:07
dep. 00:07
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:09
16.6 km

Naselja Kisac i Novi Sad su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kisac je u 02:39 h, dok je poslednji polazak u 23:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.