Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kikinda - Zrenjanin timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:00 06:40 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 04:00
Novo Milosevo, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 04:35
dep. 04:46
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 05:28
dep. 05:29
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
53 km
Melenci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
62 km
Elemir, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:34
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:40
79 km
05:00 06:16 (01:16)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
arr. 05:56
dep. 05:56
56 km
arr. 05:58
dep. 05:58
57 km
arr. 06:00
dep. 06:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
66 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 07:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
arr. 07:24
dep. 07:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:40
dep. 07:40
40 km
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
arr. 07:58
dep. 07:58
57 km
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
66 km
10:00 11:11 (01:11)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 10:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
arr. 10:24
dep. 10:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
arr. 10:56
dep. 10:56
56 km
arr. 10:58
dep. 10:58
57 km
arr. 11:00
dep. 11:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
66 km
10:55 13:25 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 10:55
Novo Milosevo, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 11:30
dep. 11:31
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
53 km
Melenci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
62 km
Elemir, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:25
79 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
60 km
13:40 14:51 (01:11)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 14:20
dep. 14:20
40 km
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
arr. 14:38
dep. 14:38
57 km
arr. 14:40
dep. 14:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
66 km
14:30 15:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
arr. 14:55
dep. 14:55
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
arr. 15:25
dep. 15:25
56 km
arr. 15:30
dep. 15:30
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
60 km
16:20 17:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:20
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
40 km
arr. 17:16
dep. 17:16
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
60 km
16:40 17:51 (01:11)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
arr. 17:36
dep. 17:36
56 km
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
66 km
17:10 19:40 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 17:10
Novo Milosevo, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 17:45
dep. 17:46
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
53 km
Melenci, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
62 km
Elemir, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:40
79 km
19:45 20:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:45
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 20:25
dep. 20:25
40 km
arr. 20:40
dep. 20:40
56 km
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
61 km

Naselja Kikinda i Zrenjanin su međusobno udaljena ~68 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kikinda - Zrenjanin iznosi od 3,69 EUR do 4,07 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.