Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kikinda - Zrenjanin timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:10 06:40 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 04:10
Novo Milosevo, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 04:43
dep. 04:44
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
53 km
Melenci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
62 km
Elemir, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:40
79 km
05:00 06:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
arr. 05:56
dep. 05:56
56 km
arr. 05:58
dep. 05:58
57 km
arr. 06:00
dep. 06:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
66 km
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:00
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 06:18
dep. 06:18
16.6 km
arr. 06:22
dep. 06:22
21.7 km
arr. 06:37
dep. 06:37
38.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:00
57.5 km
06:50 08:04 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
arr. 07:14
dep. 07:14
23 km
arr. 07:30
dep. 07:30
40 km
arr. 07:46
dep. 07:46
56 km
arr. 07:47
dep. 07:47
57 km
arr. 08:01
dep. 08:01
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
60 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 08:04
63 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 07:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
arr. 07:24
dep. 07:24
24 km
arr. 07:40
dep. 07:40
40 km
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
arr. 07:58
dep. 07:58
57 km
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
66 km
08:50 10:09 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 08:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
arr. 09:30
dep. 09:30
40 km
arr. 09:46
dep. 09:46
56 km
arr. 09:47
dep. 09:47
57 km
arr. 10:06
dep. 10:06
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
60 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 10:09
63 km
10:00 11:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 10:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
arr. 10:24
dep. 10:24
24 km
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
arr. 10:56
dep. 10:56
56 km
arr. 10:58
dep. 10:58
57 km
arr. 11:00
dep. 11:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
66 km
10:55 13:25 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 10:55
Novo Milosevo, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 11:28
dep. 11:29
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:22
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
53 km
Melenci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
62 km
Elemir, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:25
79 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
60 km
13:40 14:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
arr. 14:20
dep. 14:20
40 km
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
arr. 14:38
dep. 14:38
57 km
arr. 14:40
dep. 14:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
66 km
14:30 15:49 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
arr. 14:55
dep. 14:55
23 km
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
arr. 15:25
dep. 15:25
56 km
arr. 15:30
dep. 15:30
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
66 km
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 15:50
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:08
dep. 16:08
16.6 km
arr. 16:12
dep. 16:12
21.7 km
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:50
57.5 km
16:20 17:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:20
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
arr. 17:05
dep. 17:05
40 km
arr. 17:16
dep. 17:16
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
60 km
16:40 17:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
arr. 17:36
dep. 17:36
56 km
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
66 km
17:00 19:30 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 17:00
Novo Milosevo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 17:33
dep. 17:34
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
53 km
Melenci, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
62 km
Elemir, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:30
79 km
19:45 21:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:45
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
arr. 20:25
dep. 20:25
40 km
arr. 20:40
dep. 20:40
56 km
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
61 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
66 km

Naselja Kikinda i Zrenjanin su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.