Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kikinda - Zrenjanin timetable

friday, 23.11.2018.
04:25 06:39 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 04:25
Novo Milosevo, Railway station
arr. 04:48
dep. 04:49
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 05:00
dep. 05:01
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:56
53 km
Melenci, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
62 km
Elemir, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:39
79 km
05:00 06:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
Basaid, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 05:56
dep. 05:56
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 05:58
dep. 05:58
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 06:00
dep. 06:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
66 km
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:00
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 06:18
dep. 06:18
16.6 km
Basaid, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
21.7 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 06:37
dep. 06:37
38.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:00
57.5 km
06:50 08:04 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Basaid, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 07:30
dep. 07:30
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:46
dep. 07:46
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:47
dep. 07:47
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:01
dep. 08:01
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
60 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:04
63 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 07:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Basaid, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 07:40
dep. 07:40
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:58
dep. 07:58
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
66 km
08:50 10:09 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 08:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Basaid, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 09:30
dep. 09:30
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 09:46
dep. 09:46
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:47
dep. 09:47
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
60 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 10:09
63 km
10:00 11:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 10:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
Basaid, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 10:56
dep. 10:56
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 10:58
dep. 10:58
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 11:00
dep. 11:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
66 km
11:15 13:29 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 11:15
Novo Milosevo, Railway station
arr. 11:38
dep. 11:39
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 11:50
dep. 11:51
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
53 km
Melenci, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
62 km
Elemir, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:29
79 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
Basaid, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Elemir, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
60 km
13:40 14:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Basaid, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 14:20
dep. 14:20
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:38
dep. 14:38
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
66 km
14:30 15:49 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
Basaid, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 15:25
dep. 15:25
56 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 15:30
dep. 15:30
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
66 km
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 15:50
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 16:08
dep. 16:08
16.6 km
Basaid, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
21.7 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:50
57.5 km
16:20 17:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:20
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
Basaid, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 17:05
dep. 17:05
40 km
Elemir, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
60 km
16:40 17:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Basaid, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 17:36
dep. 17:36
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
66 km
16:50 19:08 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Railway station
dep. 16:50
Novo Milosevo, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
22 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 17:25
dep. 17:26
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
43 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
53 km
Melenci, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
62 km
Elemir, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
70 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:08
79 km
19:45 21:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:45
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
Basaid, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 20:25
dep. 20:25
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 20:40
dep. 20:40
56 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
61 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
66 km

Naselja Kikinda i Zrenjanin su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.