Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kikinda - Novi Sad timetable

friday, 17.08.2018.
05:00 06:46 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Kikinda, MSK
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Kikinda, Salaši
arr. 05:09
dep. 05:09
9.3 km
Novo Milosevo, Ulica JNA 67
arr. 05:19
dep. 05:19
18.3 km
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
18.7 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 05:21
dep. 05:21
19.6 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 05:22
dep. 05:22
20.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 05:23
dep. 05:23
21 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 05:41
dep. 05:41
38.2 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
40 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 05:45
dep. 05:45
41.3 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
68 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
75.3 km
Temerin, Čarda
arr. 06:19
dep. 06:19
79.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
86.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
91.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
96.9 km
arr. 06:46
106 km
06:50 08:45 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Basaid, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 07:30
dep. 07:30
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:46
dep. 07:46
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:47
dep. 07:47
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:01
dep. 08:01
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
60 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:04
dep. 08:04
63 km
Zabalj, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
88 km
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:42
dep. 08:42
109 km
arr. 08:45
111 km
08:50 10:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 08:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Basaid, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 09:30
dep. 09:30
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 09:46
dep. 09:46
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:47
dep. 09:47
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
61 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
60 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 10:09
dep. 10:09
63 km
Zabalj, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
88 km
Novi Sad, Hladnjača
arr. 10:47
dep. 10:47
109 km
arr. 10:50
111 km
09:00 10:46 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 09:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Kikinda, MSK
arr. 09:06
dep. 09:06
6 km
Kikinda, Salaši
arr. 09:09
dep. 09:09
9.3 km
Novo Milosevo, Ulica JNA 67
arr. 09:19
dep. 09:19
18.3 km
Novo Milosevo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
18.7 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 09:21
dep. 09:21
19.6 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 09:22
dep. 09:22
20.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 09:41
dep. 09:41
38.2 km
Novi Becej, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
40 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 09:45
dep. 09:45
41.3 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
68 km
Nadalj, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
75.3 km
Temerin, Čarda
arr. 10:19
dep. 10:19
79.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
86.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
91.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
96.9 km
arr. 10:46
106 km
11:30 13:16 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 11:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Kikinda, MSK
arr. 11:36
dep. 11:36
6 km
Kikinda, Salaši
arr. 11:39
dep. 11:39
9.3 km
Novo Milosevo, Ulica JNA 67
arr. 11:49
dep. 11:49
18.3 km
Novo Milosevo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
18.7 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 11:51
dep. 11:51
19.6 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 11:52
dep. 11:52
20.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 12:11
dep. 12:11
38.2 km
Novi Becej, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
40 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 12:15
dep. 12:15
41.3 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
68 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
75.3 km
Temerin, Čarda
arr. 12:49
dep. 12:49
79.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:56
dep. 12:56
86.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:01
dep. 13:01
91.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:06
dep. 13:06
96.9 km
arr. 13:16
106 km
15:00 16:46 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 15:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Kikinda, MSK
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Kikinda, Salaši
arr. 15:09
dep. 15:09
9.3 km
Novo Milosevo, Ulica JNA 67
arr. 15:19
dep. 15:19
18.3 km
Novo Milosevo, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
18.7 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:21
dep. 15:21
19.6 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:22
dep. 15:22
20.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 15:41
dep. 15:41
38.2 km
Novi Becej, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
40 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 15:45
dep. 15:45
41.3 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
68 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
75.3 km
Temerin, Čarda
arr. 16:19
dep. 16:19
79.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
86.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
91.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
96.9 km
arr. 16:46
106 km
17:00 18:46 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 17:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Kikinda, MSK
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Kikinda, Salaši
arr. 17:09
dep. 17:09
9.3 km
Novo Milosevo, Ulica JNA 67
arr. 17:19
dep. 17:19
18.3 km
Novo Milosevo, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
18.7 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 17:21
dep. 17:21
19.6 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 17:22
dep. 17:22
20.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 17:23
dep. 17:23
21 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 17:41
dep. 17:41
38.2 km
Novi Becej, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
40 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 17:45
dep. 17:45
41.3 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
68 km
Nadalj, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
75.3 km
Temerin, Čarda
arr. 18:19
dep. 18:19
79.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:26
dep. 18:26
86.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
91.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:36
dep. 18:36
96.9 km
arr. 18:46
106 km

Naselja Kikinda i Novi Sad su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.