Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kanjiza - Senta timetable

sunday, 12.07.2020.
05:00 05:25 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
21 km
14:00 14:25 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
21 km
15:08 15:37 (00:29)
TondachBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 15:08
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
8 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
27 km
18:30 18:55 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
21 km
Kanjiza - Senta timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:00 05:25 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
21 km
09:46 10:13 (00:27)
TondachBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
23 km
14:00 14:25 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
21 km
15:08 15:37 (00:29)
TondachBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 15:08
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
8 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
27 km
18:30 18:55 (00:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
21 km

Naselja Kanjiza i Senta su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kanjiza - Senta iznosi od 2,47 EUR do 2,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.