Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kanjiza - Padej timetable

monday, 06.07.2020.
09:46 10:36 (00:50)
TondachMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
23 km
Coka, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Ostojicevo, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
37 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 10:36
45 km
15:16 15:50 (00:34)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
29 km
16:22 16:48 (00:26)
Centar - Skolski trgMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Coka, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Ostojicevo, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
24 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 16:48
32 km
Kanjiza - Padej timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
09:46 10:36 (00:50)
TondachMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
23 km
Coka, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Ostojicevo, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
37 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 10:36
45 km
15:16 15:50 (00:34)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
29 km
16:22 16:48 (00:26)
Centar - Skolski trgMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Coka, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Ostojicevo, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
24 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 16:48
32 km
Kanjiza - Padej timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
09:46 10:36 (00:50)
TondachMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
23 km
Coka, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Ostojicevo, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
37 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 10:36
45 km
15:16 15:50 (00:34)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
29 km
16:22 16:48 (00:26)
Centar - Skolski trgMarsala Tita 19
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Coka, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Ostojicevo, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
24 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 16:48
32 km

Naselja Kanjiza i Padej su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 09:46 h, dok je poslednji polazak u 16:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.