Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kanjiza - Novi Sad timetable

friday, 10.07.2020.
05:00 07:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
116 km
14:00 16:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
116 km
18:30 21:00 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
116 km
Kanjiza - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
05:00 07:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
116 km
14:00 16:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
116 km
18:30 21:00 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
116 km
Kanjiza - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
05:00 07:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
116 km
14:00 16:30 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
116 km
18:30 21:00 (02:30)
Centar - Trg GlavniMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
116 km

Naselja Kanjiza i Novi Sad su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.