Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Kikinda timetable

monday, 24.02.2020.
06:25 07:50 (01:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Novi Knezevac, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
25 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
50 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
65 km
09:46 11:08 (01:22)
TondachBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
23 km
Coka, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Ostojicevo, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
37 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 10:36
dep. 10:36
45 km
Sajan, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
55 km
Idos, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
59 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 11:05
dep. 11:05
71 km
Kikinda, Bus station
arr. 11:08
73 km
15:16 16:22 (01:06)
Centar - Skolski trgMikronaselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
58 km
16:22 17:24 (01:02)
Centar - Skolski trgBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Coka, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Ostojicevo, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
24 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Sajan, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
42 km
Idos, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
46 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:24
60 km
Kanjiza - Kikinda timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:25 07:50 (01:25)
Centar - Trg GlavniBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Novi Knezevac, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
25 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
50 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
65 km
09:46 11:08 (01:22)
TondachBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Tondach
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
23 km
Coka, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Ostojicevo, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
37 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 10:36
dep. 10:36
45 km
Sajan, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
55 km
Idos, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
59 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 11:05
dep. 11:05
71 km
Kikinda, Bus station
arr. 11:08
73 km
15:16 16:22 (01:06)
Centar - Skolski trgMikronaselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
58 km
16:22 17:24 (01:02)
Centar - Skolski trgBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Coka, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Ostojicevo, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
24 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Sajan, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
42 km
Idos, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
46 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:24
60 km

Naselja Kanjiza i Kikinda su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 16:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.