Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kanjiza - Horgos timetable

saturday, 17.11.2018.
04:42 05:13 (00:31)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:42
Kanjiza, Tondach
arr. 04:43
dep. 04:43
1 km
Martonos, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
5 km
Horgos, Breg
arr. 05:01
dep. 05:01
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:02
dep. 05:02
17.3 km
Horgos, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:05
dep. 05:05
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 05:11
dep. 05:11
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 05:12
dep. 05:12
25.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 05:13
26.3 km
06:53 07:18 (00:25)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:53
Kanjiza, Tondach
arr. 06:54
dep. 06:54
1 km
Martonos, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Horgos, Breg
arr. 07:07
dep. 07:07
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 07:08
dep. 07:08
17.3 km
Horgos, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 07:16
dep. 07:16
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 07:17
dep. 07:17
25.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 07:18
26.3 km
07:06 07:22 (00:16)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 07:06
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Kanjiza, Kafana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Martonos, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Horgos, Center
arr. 07:22
13 km
08:02 08:29 (00:27)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:02
Kanjiza, Tondach
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Horgos, Breg
arr. 08:17
dep. 08:17
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 08:18
dep. 08:18
13.3 km
Horgos, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 08:21
dep. 08:21
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 08:27
dep. 08:27
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 08:28
dep. 08:28
21.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 08:29
22.3 km
10:09 10:24 (00:15)
Centar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:09
Horgos, Center
arr. 10:24
14 km
11:37 12:05 (00:28)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:37
Kanjiza, Tondach
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Martonos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 11:54
dep. 11:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 12:03
dep. 12:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 12:04
dep. 12:04
25.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 12:05
26.3 km
13:01 13:30 (00:29)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:01
Kanjiza, Tondach
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Horgos, Breg
arr. 13:14
dep. 13:14
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 13:15
dep. 13:15
13.3 km
Horgos, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 13:27
dep. 13:27
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 13:29
dep. 13:29
21.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 13:30
22.3 km
13:33 13:46 (00:13)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 13:33
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Kanjiza, Kafana
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Martonos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Horgos, Center
arr. 13:46
13 km
14:07 14:34 (00:27)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:07
Kanjiza, Tondach
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Horgos, Breg
arr. 14:22
dep. 14:22
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:23
dep. 14:23
13.3 km
Horgos, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 14:32
dep. 14:32
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 14:33
dep. 14:33
21.6 km
Horgos, Schaeffer
arr. 14:34
22.3 km
17:57 18:22 (00:25)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:57
Kanjiza, Tondach
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Horgos, Breg
arr. 18:11
dep. 18:11
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 18:12
dep. 18:12
13.1 km
Horgos, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 18:15
dep. 18:15
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 18:20
dep. 18:20
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 18:21
dep. 18:21
21.4 km
Horgos, Schaeffer
arr. 18:22
22.1 km
18:02 18:24 (00:22)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 18:02
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Horgos, Breg
arr. 18:14
dep. 18:14
11.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Horgos, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 18:18
dep. 18:18
15.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Horgos, Fodor
arr. 18:23
dep. 18:23
20.2 km
Horgos, Schaeffer
arr. 18:24
21.5 km
20:44 21:06 (00:22)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 20:44
arr. 20:46
dep. 20:46
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:47
dep. 20:47
2 km
Horgos, Breg
arr. 20:56
dep. 20:56
11.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 20:57
dep. 20:57
13 km
Horgos, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 21:00
dep. 21:00
15.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:02
dep. 21:02
17 km
Horgos, Fodor
arr. 21:05
dep. 21:05
20.2 km
Horgos, Schaeffer
arr. 21:06
21.5 km

Naselja Kanjiza i Horgos su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 04:42 h, dok je poslednji polazak u 20:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.