Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Horgos timetable

saturday, 15.08.2020.
04:42 05:12 (00:30)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:42
Kanjiza, Tondach
arr. 04:43
dep. 04:43
1 km
Martonos, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
5 km
Horgos, Breg
arr. 05:01
dep. 05:01
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:02
dep. 05:02
17.3 km
Horgos, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:05
dep. 05:05
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 05:11
dep. 05:11
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 05:12
25.6 km
06:53 07:17 (00:24)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:53
Kanjiza, Tondach
arr. 06:54
dep. 06:54
1 km
Martonos, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Horgos, Breg
arr. 07:07
dep. 07:07
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 07:08
dep. 07:08
17.3 km
Horgos, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 07:16
dep. 07:16
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 07:17
25.6 km
07:06 07:22 (00:16)
SPACenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 07:06
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Martonos, Kafana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Martonos, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Horgos, Center
arr. 07:22
13 km
08:02 08:28 (00:26)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:02
Kanjiza, Tondach
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Horgos, Breg
arr. 08:17
dep. 08:17
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 08:18
dep. 08:18
13.3 km
Horgos, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 08:21
dep. 08:21
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 08:27
dep. 08:27
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 08:28
21.6 km
10:09 10:24 (00:15)
Centar - Skolski trgCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:09
Horgos, Center
arr. 10:24
14 km
11:37 12:04 (00:27)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:37
Kanjiza, Tondach
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Martonos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 11:54
dep. 11:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 12:03
dep. 12:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 12:04
25.6 km
13:33 13:46 (00:13)
SPACenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 13:33
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Martonos, Kafana
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Martonos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Horgos, Center
arr. 13:46
13 km
14:07 14:33 (00:26)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:07
Kanjiza, Tondach
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Horgos, Breg
arr. 14:22
dep. 14:22
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:23
dep. 14:23
13.3 km
Horgos, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 14:32
dep. 14:32
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 14:33
21.6 km
17:57 18:21 (00:24)
Centar - Trg GlavniFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:57
Kanjiza, Tondach
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Horgos, Breg
arr. 18:11
dep. 18:11
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 18:12
dep. 18:12
13.1 km
Horgos, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 18:15
dep. 18:15
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 18:20
dep. 18:20
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 18:21
21.4 km
20:44 21:05 (00:21)
SPAFodor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 20:44
arr. 20:46
dep. 20:46
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:47
dep. 20:47
2 km
Horgos, Breg
arr. 20:56
dep. 20:56
11.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 20:57
dep. 20:57
13 km
Horgos, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 21:00
dep. 21:00
15.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:02
dep. 21:02
17 km
Horgos, Fodor
arr. 21:05
20.2 km

Naselja Kanjiza i Horgos su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 04:42 h, dok je poslednji polazak u 20:44 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kanjiza - Horgos iznosi od 1,37 EUR do 1,37 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.