Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Backo Petrovo Selo timetable

wednesday, 12.08.2020.
05:00 06:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
54 km
14:00 15:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
54 km
18:30 19:53 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
54 km
Kanjiza - Backo Petrovo Selo timetable
Departures on: thursday, 13.08.2020.
05:00 06:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
54 km
14:00 15:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
54 km
18:30 19:53 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
54 km
Kanjiza - Backo Petrovo Selo timetable
Departures on: friday, 14.08.2020.
05:00 06:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
54 km
14:00 15:23 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
54 km
18:30 19:53 (01:23)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
54 km

Naselja Kanjiza i Backo Petrovo Selo su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kanjiza - Backo Petrovo Selo iznosi od 4,59 EUR do 4,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.