Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Gornjeg Milanovca - Pranjani timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:30 05:56 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 05:30
Druzetici, Tablica
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Pranjani
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 05:52
dep. 05:52
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 05:56
14 km
08:30 08:53 (00:23)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 08:30
Druzetici
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Druzetici, Tablica
arr. 08:44
dep. 08:44
4 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Pranjani
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 08:53
10 km
11:00 11:26 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 11:00
Druzetici, Tablica
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pranjani
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 11:26
14 km
13:10 14:38 (01:28)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 13:10
Druzetici
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:57
dep. 13:57
5 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:35
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:38
10 km
13:40 14:03 (00:23)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 13:40
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
10 km
15:00 15:26 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 15:00
Druzetici, Tablica
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Pranjani
arr. 15:17
dep. 15:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 15:26
14 km
18:00 18:26 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 18:00
Druzetici, Tablica
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Pranjani
arr. 18:17
dep. 18:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 18:26
14 km

Naselja Kamenica kod Gornjeg Milanovca i Pranjani su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Gornjeg Milanovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.