Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Aleksinca - Trnjane kod Aleksinca timetable

thursday, 21.11.2019.
04:35 05:15 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 04:35
Loznac
arr. 04:38
dep. 04:38
2 km
Krusje
arr. 04:42
dep. 04:42
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:01
dep. 05:01
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 04:59
dep. 04:59
14.7 km
Jakovlje
arr. 04:55
dep. 04:55
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 05:06
dep. 05:06
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 05:08
dep. 05:08
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 05:11
dep. 05:11
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:15
24.4 km
05:35 06:19 (00:44)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
25.5 km
07:40 08:04 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 07:40
Loznac
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Krusje
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:04
13.5 km
14:05 14:24 (00:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 14:05
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
13.5 km
21:10 21:25 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 21:10
Loznac
arr. 21:12
dep. 21:12
2 km
Krusje
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 21:17
dep. 21:17
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 21:18
dep. 21:18
18.5 km
Gornja Pescanica
arr. 21:20
dep. 21:20
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 21:22
dep. 21:22
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:25
24.4 km
Kamenica kod Aleksinca - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
04:35 05:15 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 04:35
Loznac
arr. 04:38
dep. 04:38
2 km
Krusje
arr. 04:42
dep. 04:42
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:01
dep. 05:01
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 04:59
dep. 04:59
14.7 km
Jakovlje
arr. 04:55
dep. 04:55
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 05:06
dep. 05:06
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 05:08
dep. 05:08
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 05:11
dep. 05:11
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:15
24.4 km
05:35 06:19 (00:44)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
25.5 km
07:40 08:04 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 07:40
Loznac
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Krusje
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:04
13.5 km
14:05 14:24 (00:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 14:05
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
13.5 km
21:10 21:25 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 21:10
Loznac
arr. 21:12
dep. 21:12
2 km
Krusje
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 21:17
dep. 21:17
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 21:18
dep. 21:18
18.5 km
Gornja Pescanica
arr. 21:20
dep. 21:20
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 21:22
dep. 21:22
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:25
24.4 km

Naselja Kamenica kod Aleksinca i Trnjane kod Aleksinca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Aleksinca je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.