Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
04:35 05:30 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 04:35
Loznac
arr. 04:38
dep. 04:38
2 km
Krusje
arr. 04:42
dep. 04:42
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 05:03
dep. 05:03
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:01
dep. 05:01
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 04:59
dep. 04:59
14.7 km
Jakovlje
arr. 04:54
dep. 04:54
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 05:04
dep. 05:04
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 05:06
dep. 05:06
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 05:09
dep. 05:09
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:12
dep. 05:12
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:19
dep. 05:19
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:20
dep. 05:20
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:21
dep. 05:21
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:22
dep. 05:22
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:23
dep. 05:23
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:28
dep. 05:28
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:30
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:35 06:35 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km

Naselja Kamenica kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Aleksinca je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 05:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.