Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable

monday, 21.10.2019.
05:35 06:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 07:40
Loznac
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Krusje
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:09
dep. 08:09
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:11
dep. 08:11
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:12
dep. 08:12
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:13
dep. 08:13
16.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:14
dep. 08:14
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:16
dep. 08:16
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:20
dep. 08:20
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:24
dep. 08:24
19.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
22.7 km
14:05 14:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 14:05
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:26
dep. 14:26
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
16.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
20.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
22.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:35 06:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 07:40
Loznac
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Krusje
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:09
dep. 08:09
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:11
dep. 08:11
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:12
dep. 08:12
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:13
dep. 08:13
16.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:14
dep. 08:14
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:16
dep. 08:16
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:20
dep. 08:20
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:24
dep. 08:24
19.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
22.7 km
14:05 14:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 14:05
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:26
dep. 14:26
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
16.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
20.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
22.6 km
Kamenica kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:35 06:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 05:35
Loznac
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Krusje
arr. 05:43
dep. 05:43
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
14.7 km
Jakovlje
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
19.3 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
22.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
28.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
28.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
29.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
30.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
31.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
34.6 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 07:40
Loznac
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Krusje
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Gredetin, Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:09
dep. 08:09
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:11
dep. 08:11
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:12
dep. 08:12
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:13
dep. 08:13
16.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:14
dep. 08:14
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:16
dep. 08:16
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:20
dep. 08:20
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:24
dep. 08:24
19.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
22.7 km
14:05 14:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Aleksinca
dep. 14:05
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
7.3 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.8 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:26
dep. 14:26
15.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
16.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
16.3 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
16.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
17.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
18.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
20.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
22.6 km

Naselja Kamenica kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Aleksinca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 14:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.