Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Josanicka Banja - Raska timetable

friday, 05.03.2021.
05:15 06:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
30 km
05:15 06:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:42
dep. 05:42
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
30 km
05:15 06:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 05:27
dep. 05:27
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Biljanovac
arr. 05:36
dep. 05:36
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 05:37
dep. 05:37
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Bela Stena
arr. 05:45
dep. 05:45
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 05:47
dep. 05:47
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 05:52
dep. 05:52
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 05:54
dep. 05:54
25 km
Varevo near Raska
arr. 05:56
dep. 05:56
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 05:58
dep. 05:58
27 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
30 km
05:55 06:45 (00:50)
KlupciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Klupci
dep. 05:55
Josanicka Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:06
dep. 06:06
8 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Biljanovac
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
19 km
Bela Stena
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:33
dep. 06:33
24 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:38
dep. 06:38
29 km
Varevo near Raska
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Raska, Bus station
arr. 06:45
34 km
06:55 07:45 (00:50)
KlupciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Klupci
dep. 06:55
Josanicka Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 07:04
dep. 07:04
6 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Biljanovac, Korab
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Biljanovac
arr. 07:21
dep. 07:21
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 07:23
dep. 07:23
18 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
19 km
Bela Stena
arr. 07:30
dep. 07:30
20 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 07:32
dep. 07:32
22 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:34
dep. 07:34
24 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
28 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:39
dep. 07:39
29 km
Varevo near Raska
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:43
dep. 07:43
31 km
Raska, Bus station
arr. 07:45
34 km
08:30 09:15 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 08:30
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 08:37
dep. 08:37
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Biljanovac
arr. 08:51
dep. 08:51
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 08:52
dep. 08:52
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 08:53
dep. 08:53
14 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
15 km
Bela Stena
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 09:02
dep. 09:02
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:04
dep. 09:04
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 09:07
dep. 09:07
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 09:09
dep. 09:09
25 km
Varevo near Raska
arr. 09:11
dep. 09:11
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 09:13
dep. 09:13
27 km
Raska, Bus station
arr. 09:15
30 km
09:15 10:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 09:15
Biljanovac
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
30 km
11:25 12:15 (00:50)
KlupciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Klupci
dep. 11:25
Josanicka Banja, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 11:34
dep. 11:34
6 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 11:36
dep. 11:36
8 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 11:41
dep. 11:41
12 km
Biljanovac, Korab
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Biljanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 11:52
dep. 11:52
18 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Bela Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:00
dep. 12:00
22 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:03
dep. 12:03
24 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:08
dep. 12:08
29 km
Varevo near Raska
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:13
dep. 12:13
31 km
Raska, Bus station
arr. 12:15
34 km
11:30 12:15 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 11:30
Biljanovac
arr. 11:55
dep. 11:55
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 11:57
dep. 11:57
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Raska, Bus station
arr. 12:15
30 km
12:10 13:00 (00:50)
KlupciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Klupci
dep. 12:10
Josanicka Banja, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Biljanovac, Korab
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 12:33
dep. 12:33
15 km
Biljanovac
arr. 12:36
dep. 12:36
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 12:38
dep. 12:38
18 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Bela Stena
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:47
dep. 12:47
22 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:49
dep. 12:49
24 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:52
dep. 12:52
28 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Varevo near Raska
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:58
dep. 12:58
31 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
34 km
12:45 13:30 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 12:45
Biljanovac
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:20
dep. 13:20
20 km
Raska, Bus station
arr. 13:30
30 km
13:00 13:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 13:00
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 13:07
dep. 13:07
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Biljanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 13:22
dep. 13:22
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Bela Stena
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 13:32
dep. 13:32
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:34
dep. 13:34
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:39
dep. 13:39
25 km
Varevo near Raska
arr. 13:41
dep. 13:41
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 13:43
dep. 13:43
27 km
Raska, Bus station
arr. 13:45
30 km
14:05 14:50 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 14:05
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 14:17
dep. 14:17
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 14:20
dep. 14:20
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Biljanovac
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Bela Stena
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 14:39
dep. 14:39
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 14:44
dep. 14:44
25 km
Varevo near Raska
arr. 14:46
dep. 14:46
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 14:48
dep. 14:48
27 km
Raska, Bus station
arr. 14:50
30 km
15:00 15:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 15:00
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Biljanovac
arr. 15:21
dep. 15:21
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 15:23
dep. 15:23
14 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Bela Stena
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 15:32
dep. 15:32
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:34
dep. 15:34
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 15:39
dep. 15:39
25 km
Varevo near Raska
arr. 15:41
dep. 15:41
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Raska, Bus station
arr. 15:45
30 km
17:15 18:05 (00:50)
KlupciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Klupci
dep. 17:15
Josanicka Banja, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 17:24
dep. 17:24
6 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 17:28
dep. 17:28
10 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 17:31
dep. 17:31
12 km
Biljanovac, Korab
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Biljanovac
arr. 17:37
dep. 17:37
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 17:39
dep. 17:39
17 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 17:42
dep. 17:42
18 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
19 km
Bela Stena
arr. 17:47
dep. 17:47
20 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:50
dep. 17:50
22 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Beoci, Spomenik
arr. 17:55
dep. 17:55
28 km
Beoci, Rasadnik
arr. 17:58
dep. 17:58
29 km
Varevo near Raska
arr. 18:01
dep. 18:01
30 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Raska, Bus station
arr. 18:05
34 km
17:45 18:30 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 17:45
Biljanovac
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 18:12
dep. 18:12
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Raska, Bus station
arr. 18:30
30 km

Naselja Josanicka Banja i Raska su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Josanicka Banja je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.