Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Josanicka Banja - Raska timetable

monday, 17.02.2020.
06:00 06:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 06:00
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Biljanovac
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 06:28
dep. 06:28
15 km
Bela Stena
arr. 06:30
dep. 06:30
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:39
dep. 06:39
25 km
Varevo near Raska
arr. 06:41
dep. 06:41
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:43
dep. 06:43
27 km
Raska, Bus station
arr. 06:45
30 km
07:00 07:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 07:00
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Biljanovac
arr. 07:21
dep. 07:21
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Bela Stena
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 07:32
dep. 07:32
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:39
dep. 07:39
25 km
Varevo near Raska
arr. 07:41
dep. 07:41
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:43
dep. 07:43
27 km
Raska, Bus station
arr. 07:45
30 km
08:52 10:05 (01:13)
GvozdacBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Gvozdac
dep. 08:52
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 09:00
dep. 09:00
1 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 09:05
dep. 09:05
5 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Josanicka Banja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
12 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 09:25
dep. 09:25
15 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 09:27
dep. 09:27
17 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 09:30
dep. 09:30
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Biljanovac
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 09:38
dep. 09:38
24 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 09:41
dep. 09:41
25 km
Baljevac kod Raske
arr. 09:43
dep. 09:43
26 km
Bela Stena
arr. 09:46
dep. 09:46
27 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 09:49
dep. 09:49
29 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:52
dep. 09:52
31 km
Beoci, Spomenik
arr. 09:54
dep. 09:54
35 km
Beoci, Rasadnik
arr. 09:58
dep. 09:58
36 km
Varevo near Raska
arr. 10:01
dep. 10:01
37 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 10:03
dep. 10:03
38 km
Raska, Bus station
arr. 10:05
41 km
11:30 12:15 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 11:30
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Biljanovac
arr. 11:51
dep. 11:51
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 11:52
dep. 11:52
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 11:58
dep. 11:58
15 km
Bela Stena
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:02
dep. 12:02
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:07
dep. 12:07
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Varevo near Raska
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:13
dep. 12:13
27 km
Raska, Bus station
arr. 12:15
30 km
15:37 16:50 (01:13)
GvozdacBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Gvozdac
dep. 15:37
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 15:45
dep. 15:45
1 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Josanicka Banja, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 16:08
dep. 16:08
13 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 16:10
dep. 16:10
15 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 16:17
dep. 16:17
21 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 16:19
dep. 16:19
22 km
Biljanovac
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 16:23
dep. 16:23
24 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:28
dep. 16:28
26 km
Bela Stena
arr. 16:31
dep. 16:31
27 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 16:34
dep. 16:34
29 km
Brvenik kod Raske
arr. 16:37
dep. 16:37
31 km
Beoci, Spomenik
arr. 16:39
dep. 16:39
35 km
Beoci, Rasadnik
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Varevo near Raska
arr. 16:46
dep. 16:46
37 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 16:48
dep. 16:48
38 km
Raska, Bus station
arr. 16:50
41 km
17:20 18:05 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 17:20
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Biljanovac, Korab
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Biljanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
12 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Bela Stena
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:52
dep. 17:52
18 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:54
dep. 17:54
20 km
Beoci, Spomenik
arr. 17:57
dep. 17:57
24 km
Beoci, Rasadnik
arr. 17:59
dep. 17:59
25 km
Varevo near Raska
arr. 18:01
dep. 18:01
26 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 18:03
dep. 18:03
27 km
Raska, Bus station
arr. 18:05
30 km
22:48 23:57 (25:09)
GvozdacBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Gvozdac
dep. 22:48
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 22:55
dep. 22:55
1 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 22:59
dep. 22:59
5 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 23:08
dep. 23:08
9 km
Josanicka Banja, Center
arr. 23:12
dep. 23:12
11 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 23:13
dep. 23:13
12 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 23:15
dep. 23:15
13 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 23:17
dep. 23:17
15 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 23:19
dep. 23:19
17 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 23:22
dep. 23:22
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 23:24
dep. 23:24
21 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 23:26
dep. 23:26
22 km
Biljanovac
arr. 23:28
dep. 23:28
23 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 23:30
dep. 23:30
24 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 23:33
dep. 23:33
25 km
Baljevac kod Raske
arr. 23:35
dep. 23:35
26 km
Bela Stena
arr. 23:38
dep. 23:38
27 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 23:41
dep. 23:41
29 km
Brvenik kod Raske
arr. 23:44
dep. 23:44
31 km
Beoci, Spomenik
arr. 23:46
dep. 23:46
35 km
Beoci, Rasadnik
arr. 23:50
dep. 23:50
36 km
Varevo near Raska
arr. 23:53
dep. 23:53
37 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 23:55
dep. 23:55
38 km
Raska, Bus station
arr. 23:57
41 km

Naselja Josanicka Banja i Raska su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 25h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Josanicka Banja je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.