Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Josanicka Banja - Novi Pazar timetable

friday, 05.03.2021.
05:15 06:35 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:05
30 km
Kucane, Bisina
arr. 06:09
dep. 06:09
34 km
Kucane, Potok
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 06:13
dep. 06:13
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 06:15
dep. 06:15
39 km
Batnjik
arr. 06:20
dep. 06:20
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:35
51 km
09:15 10:30 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 09:15
Biljanovac
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
30 km
Kucane, Bisina
arr. 10:03
dep. 10:03
34 km
Kucane, Potok
arr. 10:05
dep. 10:05
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 10:08
dep. 10:08
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 10:10
dep. 10:10
39 km
Batnjik
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
51 km
Josanicka Banja - Novi Pazar timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
05:15 06:35 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:05
30 km
Kucane, Bisina
arr. 06:09
dep. 06:09
34 km
Kucane, Potok
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 06:13
dep. 06:13
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 06:15
dep. 06:15
39 km
Batnjik
arr. 06:20
dep. 06:20
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:35
51 km
09:15 10:30 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 09:15
Biljanovac
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
30 km
Kucane, Bisina
arr. 10:03
dep. 10:03
34 km
Kucane, Potok
arr. 10:05
dep. 10:05
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 10:08
dep. 10:08
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 10:10
dep. 10:10
39 km
Batnjik
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
51 km
Josanicka Banja - Novi Pazar timetable
Departures on: sunday, 07.03.2021.
05:15 06:35 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:05
30 km
Kucane, Bisina
arr. 06:09
dep. 06:09
34 km
Kucane, Potok
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 06:13
dep. 06:13
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 06:15
dep. 06:15
39 km
Batnjik
arr. 06:20
dep. 06:20
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:35
51 km
09:15 10:30 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 09:15
Biljanovac
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
30 km
Kucane, Bisina
arr. 10:03
dep. 10:03
34 km
Kucane, Potok
arr. 10:05
dep. 10:05
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 10:08
dep. 10:08
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 10:10
dep. 10:10
39 km
Batnjik
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
51 km
Josanicka Banja - Novi Pazar timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
05:15 06:35 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 05:15
Biljanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:05
30 km
Kucane, Bisina
arr. 06:09
dep. 06:09
34 km
Kucane, Potok
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 06:13
dep. 06:13
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 06:15
dep. 06:15
39 km
Batnjik
arr. 06:20
dep. 06:20
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:35
51 km
09:15 10:30 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja, Center
dep. 09:15
Biljanovac
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
30 km
Kucane, Bisina
arr. 10:03
dep. 10:03
34 km
Kucane, Potok
arr. 10:05
dep. 10:05
35 km
Panojevice, Živkovići
arr. 10:08
dep. 10:08
38 km
Panojevice, Patričevići
arr. 10:10
dep. 10:10
39 km
Batnjik
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
51 km

Naselja Josanicka Banja i Novi Pazar su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Josanicka Banja je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 09:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.