Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jevremovac - Sabac timetable

tuesday, 23.04.2019.
05:20 05:44 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 05:20
Jevremovac, Lipa
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:26
dep. 05:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 05:30
dep. 05:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 05:32
dep. 05:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 05:34
dep. 05:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 05:35
dep. 05:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:37
dep. 05:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:41
dep. 05:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
9.3 km
06:04 06:15 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:04
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
6 km
06:08 06:25 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 06:08
Jevremovac, Kekici
arr. 06:10
dep. 06:10
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:15
dep. 06:15
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:18
dep. 06:18
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
9.7 km
06:10 06:34 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:10
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:33
dep. 06:33
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:34
9.3 km
06:13 06:30 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 06:13
Jevremovac, Bunar
arr. 06:14
dep. 06:14
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:16
dep. 06:16
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Sabac, Čavić
arr. 06:24
dep. 06:24
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:25
dep. 06:25
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:26
dep. 06:26
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
8 km
06:14 06:29 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:14
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
-0.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:10
dep. 06:10
-1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
0.8 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
1.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
3.7 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
4.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
4.8 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
5.6 km
06:50 07:12 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:50
Jevremovac, Lipa
arr. 06:52
dep. 06:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:56
dep. 06:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:00
dep. 07:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 07:02
dep. 07:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 07:04
dep. 07:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:05
dep. 07:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
6.4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:11
dep. 07:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 07:12
8.5 km
06:53 07:10 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 06:53
Jevremovac, Kekici
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:56
dep. 06:56
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:03
dep. 07:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 07:04
dep. 07:04
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 07:05
dep. 07:05
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:08
dep. 07:08
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
9.7 km
06:53 07:10 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 06:53
Jevremovac, Bunar
arr. 06:54
dep. 06:54
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:56
dep. 06:56
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:59
dep. 06:59
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:00
dep. 07:00
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Sabac, Čavić
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 07:05
dep. 07:05
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:06
dep. 07:06
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
8 km
07:14 07:20 (00:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 07:14
Sabac, Bus station
arr. 07:20
8 km
07:20 07:44 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 07:20
Jevremovac, Lipa
arr. 07:22
dep. 07:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:30
dep. 07:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 07:32
dep. 07:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 07:34
dep. 07:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:35
dep. 07:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:37
dep. 07:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:43
dep. 07:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:44
9.3 km
07:53 08:10 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 07:53
Jevremovac, Bunar
arr. 07:54
dep. 07:54
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:56
dep. 07:56
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:59
dep. 07:59
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:00
dep. 08:00
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
Sabac, Čavić
arr. 08:04
dep. 08:04
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:05
dep. 08:05
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:06
dep. 08:06
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
8 km
07:58 08:10 (00:12)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 07:58
Jevremovac, Kekici
arr. 07:59
dep. 07:59
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:00
dep. 08:00
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:01
dep. 08:01
3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:03
dep. 08:03
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:05
dep. 08:05
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:06
dep. 08:06
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 08:07
dep. 08:07
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
9.7 km
07:59 08:10 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 07:59
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:01
dep. 08:01
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:02
dep. 08:02
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 08:05
dep. 08:05
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:06
dep. 08:06
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:07
dep. 08:07
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
8.8 km
08:20 08:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 08:20
Jevremovac, Lipa
arr. 08:22
dep. 08:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:26
dep. 08:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:30
dep. 08:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:32
dep. 08:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 08:34
dep. 08:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:35
dep. 08:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 08:37
dep. 08:37
6.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 08:40
dep. 08:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:41
dep. 08:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 08:42
8.5 km
08:23 08:40 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 08:23
Jevremovac, Kekici
arr. 08:25
dep. 08:25
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:26
dep. 08:26
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:30
dep. 08:30
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:31
dep. 08:31
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:33
dep. 08:33
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:34
dep. 08:34
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:38
dep. 08:38
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:40
9.7 km
09:03 09:20 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 09:03
Jevremovac, Kekici
arr. 09:05
dep. 09:05
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 09:06
dep. 09:06
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Jevremovac, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:10
dep. 09:10
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:13
dep. 09:13
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:14
dep. 09:14
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 09:15
dep. 09:15
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:18
dep. 09:18
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 09:20
9.7 km
09:20 09:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 09:20
Jevremovac, Lipa
arr. 09:22
dep. 09:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:26
dep. 09:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:30
dep. 09:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 09:34
dep. 09:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:37
dep. 09:37
6.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:40
dep. 09:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:41
dep. 09:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 09:42
8.5 km
10:20 10:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 10:20
Jevremovac, Lipa
arr. 10:22
dep. 10:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:26
dep. 10:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:30
dep. 10:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 10:32
dep. 10:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 10:34
dep. 10:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 10:35
dep. 10:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
6.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 10:40
dep. 10:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 10:42
8.5 km
11:20 11:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 11:20
Jevremovac, Lipa
arr. 11:22
dep. 11:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:26
dep. 11:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:30
dep. 11:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:32
dep. 11:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 11:34
dep. 11:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:35
dep. 11:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:37
dep. 11:37
6.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 11:41
dep. 11:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 11:42
8.5 km
11:28 11:50 (00:22)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 11:28
Jevremovac, Kekici
arr. 11:30
dep. 11:30
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:32
dep. 11:32
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:34
dep. 11:34
3 km
Jevremovac, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:42
dep. 11:42
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:44
dep. 11:44
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 11:46
dep. 11:46
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:48
dep. 11:48
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 11:49
dep. 11:49
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
9.7 km
11:35 11:53 (00:18)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 11:35
Jevremovac, Lipa
arr. 11:37
dep. 11:37
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:41
dep. 11:41
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:45
dep. 11:45
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 11:49
dep. 11:49
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:50
dep. 11:50
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:52
dep. 11:52
6.4 km
arr. 11:53
7 km
12:09 12:20 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 12:09
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:11
dep. 12:11
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:12
dep. 12:12
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 12:15
dep. 12:15
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:16
dep. 12:16
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:17
dep. 12:17
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
8.8 km
12:13 12:30 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 12:13
Jevremovac, Bunar
arr. 12:14
dep. 12:14
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:16
dep. 12:16
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:19
dep. 12:19
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Sabac, Čavić
arr. 12:24
dep. 12:24
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:25
dep. 12:25
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:26
dep. 12:26
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
8 km
12:20 12:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 12:20
Jevremovac, Lipa
arr. 12:22
dep. 12:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:26
dep. 12:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:30
dep. 12:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 12:34
dep. 12:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
6.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:41
dep. 12:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 12:42
8.5 km
12:33 12:50 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 12:33
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:36
dep. 12:36
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:40
dep. 12:40
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 12:44
dep. 12:44
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:48
dep. 12:48
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
9.7 km
12:49 13:00 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 12:49
Sabac, Bus station
arr. 13:00
5.6 km
12:50 13:12 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 12:50
Jevremovac, Lipa
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:56
dep. 12:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:00
dep. 13:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:02
dep. 13:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 13:04
dep. 13:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:05
dep. 13:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 13:10
dep. 13:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 13:11
dep. 13:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 13:12
8.5 km
13:25 13:49 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 13:25
Jevremovac, Lipa
arr. 13:27
dep. 13:27
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:31
dep. 13:31
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:35
dep. 13:35
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:37
dep. 13:37
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 13:39
dep. 13:39
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:44
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:48
dep. 13:48
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:49
9.3 km
13:39 13:50 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 13:39
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:41
dep. 13:41
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:42
dep. 13:42
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 13:45
dep. 13:45
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 13:46
dep. 13:46
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:47
dep. 13:47
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Sabac, Bus station
arr. 13:50
8.8 km
13:55 14:10 (00:15)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 13:55
Jevremovac, Kekici
arr. 13:58
dep. 13:58
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:59
dep. 13:59
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:02
dep. 14:02
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:06
dep. 14:06
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 14:07
dep. 14:07
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:08
dep. 14:08
7.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
9.7 km
14:14 14:22 (00:08)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 14:14
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:16
dep. 14:16
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:17
dep. 14:17
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 14:20
dep. 14:20
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 14:21
dep. 14:21
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:22
7.3 km
14:20 14:44 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:20
Jevremovac, Lipa
arr. 14:22
dep. 14:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:26
dep. 14:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 14:34
dep. 14:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:37
dep. 14:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
9.3 km
14:38 14:55 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 14:38
Jevremovac, Bunar
arr. 14:39
dep. 14:39
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:41
dep. 14:41
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:44
dep. 14:44
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Sabac, Čavić
arr. 14:49
dep. 14:49
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 14:50
dep. 14:50
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:51
dep. 14:51
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:55
8 km
14:48 15:05 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 14:48
Jevremovac, Kekici
arr. 14:50
dep. 14:50
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:55
dep. 14:55
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:58
dep. 14:58
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
9.7 km
14:55 15:17 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:55
Jevremovac, Lipa
arr. 14:57
dep. 14:57
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:01
dep. 15:01
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:05
dep. 15:05
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 15:07
dep. 15:07
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 15:09
dep. 15:09
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:10
dep. 15:10
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:12
dep. 15:12
6.4 km
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 15:15
dep. 15:15
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:16
dep. 15:16
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 15:17
8.5 km
15:13 15:30 (24:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 15:13
Jevremovac, Kekici
arr. 15:15
dep. 15:15
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:16
dep. 15:16
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:20
dep. 15:20
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:23
dep. 15:23
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 15:24
dep. 15:24
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 15:25
dep. 15:25
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:28
dep. 15:28
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
9.7 km
15:30 15:54 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 15:30
Jevremovac, Lipa
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:40
dep. 15:40
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 15:42
dep. 15:42
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 15:44
dep. 15:44
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:53
dep. 15:53
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:54
9.3 km
16:50 17:10 (00:20)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 16:50
Jevremovac, Kekici
arr. 16:56
dep. 16:56
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:58
dep. 16:58
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:01
dep. 17:01
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:03
dep. 17:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 17:05
dep. 17:05
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 17:06
dep. 17:06
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:07
dep. 17:07
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
9.7 km
16:50 17:12 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 16:50
Jevremovac, Lipa
arr. 16:52
dep. 16:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:56
dep. 16:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
dep. 17:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 17:07
dep. 17:07
6.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:11
dep. 17:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 17:12
8.5 km
16:53 17:10 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 16:53
Jevremovac, Bunar
arr. 16:54
dep. 16:54
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:56
dep. 16:56
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:59
dep. 16:59
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:02
dep. 17:02
4 km
Sabac, Čavić
arr. 17:04
dep. 17:04
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 17:05
dep. 17:05
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:06
dep. 17:06
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
8 km
16:54 17:05 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 16:54
Jevremovac, Lipa
arr. 16:52
dep. 16:52
-0.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:50
dep. 16:50
-1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:56
dep. 16:56
0.8 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
1.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
3.7 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
4.1 km
17:53 18:10 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 17:53
Jevremovac, Kekici
arr. 17:55
dep. 17:55
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:56
dep. 17:56
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:03
dep. 18:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:04
dep. 18:04
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 18:05
dep. 18:05
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:10
9.7 km
18:20 18:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 18:20
Jevremovac, Lipa
arr. 18:22
dep. 18:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:26
dep. 18:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:28
dep. 18:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:30
dep. 18:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:32
dep. 18:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 18:34
dep. 18:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:35
dep. 18:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:37
dep. 18:37
6.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 18:40
dep. 18:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 18:41
dep. 18:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 18:42
8.5 km
19:20 19:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 19:20
Jevremovac, Lipa
arr. 19:22
dep. 19:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:26
dep. 19:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:28
dep. 19:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:30
dep. 19:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 19:32
dep. 19:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 19:34
dep. 19:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:37
dep. 19:37
6.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 19:40
dep. 19:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 19:41
dep. 19:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 19:42
8.5 km
19:28 19:45 (00:17)
Crkva
The timetable is valid until: 01.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 19:28
Jevremovac, Kekici
arr. 19:30
dep. 19:30
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:31
dep. 19:31
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:32
dep. 19:32
3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 19:39
dep. 19:39
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 19:40
dep. 19:40
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:41
dep. 19:41
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
9.7 km
19:59 20:10 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 19:59
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:00
dep. 20:00
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:02
dep. 20:02
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 20:05
dep. 20:05
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 20:06
dep. 20:06
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 20:07
dep. 20:07
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
8.8 km
20:20 20:42 (00:22)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 20:20
Jevremovac, Lipa
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:30
dep. 20:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 20:34
dep. 20:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 20:35
dep. 20:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
6.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 20:40
dep. 20:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 20:41
dep. 20:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 20:42
8.5 km
21:03 21:20 (00:17)
Kekici
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 21:03
Jevremovac, Bunar
arr. 21:04
dep. 21:04
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 21:06
dep. 21:06
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:09
dep. 21:09
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:10
dep. 21:10
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Sabac, Čavić
arr. 21:14
dep. 21:14
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 21:16
dep. 21:16
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:20
8 km
21:30 21:54 (00:24)
Bunar
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 21:30
Jevremovac, Lipa
arr. 21:32
dep. 21:32
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:36
dep. 21:36
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:38
dep. 21:38
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:40
dep. 21:40
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 21:42
dep. 21:42
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 21:44
dep. 21:44
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 21:45
dep. 21:45
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:47
dep. 21:47
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 21:49
dep. 21:49
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:51
dep. 21:51
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:53
dep. 21:53
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:54
9.3 km

Naselja Jevremovac i Sabac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 24h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jevremovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.