Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jevremovac - Sabac timetable

sunday, 18.08.2019.
06:04 06:15 (00:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:04
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
6 km
06:08 06:25 (00:17)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 06:08
Jevremovac, Kekici
arr. 06:10
dep. 06:10
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:15
dep. 06:15
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:18
dep. 06:18
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
9.7 km
06:10 06:34 (00:24)
BunarBeli limovi
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:10
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:33
dep. 06:33
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:34
9.3 km
06:14 06:29 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:14
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
-0.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:10
dep. 06:10
-1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
0.8 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
1.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
3.7 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
4.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
4.8 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
5.6 km
07:14 07:20 (00:06)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 07:14
Sabac, Bus station
arr. 07:20
8 km
07:53 08:10 (00:17)
KekiciBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 07:53
Jevremovac, Bunar
arr. 07:54
dep. 07:54
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:56
dep. 07:56
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:59
dep. 07:59
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:00
dep. 08:00
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
Sabac, Čavić
arr. 08:04
dep. 08:04
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:05
dep. 08:05
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:06
dep. 08:06
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
8 km
07:58 08:10 (00:12)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 07:58
Jevremovac, Kekici
arr. 07:59
dep. 07:59
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:00
dep. 08:00
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:01
dep. 08:01
3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:03
dep. 08:03
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:05
dep. 08:05
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:06
dep. 08:06
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 08:07
dep. 08:07
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
9.7 km
08:20 08:42 (00:22)
BunarKomrad
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 08:20
Jevremovac, Lipa
arr. 08:22
dep. 08:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:26
dep. 08:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:30
dep. 08:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:32
dep. 08:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 08:34
dep. 08:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:35
dep. 08:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 08:37
dep. 08:37
6.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 08:40
dep. 08:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:41
dep. 08:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 08:42
8.5 km
09:20 09:42 (00:22)
BunarKomrad
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 09:20
Jevremovac, Lipa
arr. 09:22
dep. 09:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:26
dep. 09:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:30
dep. 09:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 09:34
dep. 09:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:37
dep. 09:37
6.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:40
dep. 09:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:41
dep. 09:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 09:42
8.5 km
10:20 10:42 (00:22)
BunarKomrad
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 10:20
Jevremovac, Lipa
arr. 10:22
dep. 10:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:26
dep. 10:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:30
dep. 10:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 10:32
dep. 10:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 10:34
dep. 10:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 10:35
dep. 10:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
6.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 10:40
dep. 10:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 10:42
8.5 km
10:53 11:10 (00:17)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 10:53
Jevremovac, Kekici
arr. 10:55
dep. 10:55
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:56
dep. 10:56
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:00
dep. 11:00
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:01
dep. 11:01
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:03
dep. 11:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:04
dep. 11:04
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 11:05
dep. 11:05
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 11:08
dep. 11:08
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 11:10
9.7 km
12:09 12:20 (00:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 12:09
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:11
dep. 12:11
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:12
dep. 12:12
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 12:15
dep. 12:15
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:16
dep. 12:16
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:17
dep. 12:17
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
8.8 km
12:13 12:30 (00:17)
KekiciBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 12:13
Jevremovac, Bunar
arr. 12:14
dep. 12:14
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:16
dep. 12:16
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:19
dep. 12:19
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Sabac, Čavić
arr. 12:24
dep. 12:24
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:25
dep. 12:25
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:26
dep. 12:26
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
8 km
12:20 12:42 (00:22)
BunarKomrad
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 12:20
Jevremovac, Lipa
arr. 12:22
dep. 12:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:26
dep. 12:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:30
dep. 12:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 12:34
dep. 12:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
6.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:41
dep. 12:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 12:42
8.5 km
12:49 13:00 (00:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 12:49
Sabac, Bus station
arr. 13:00
5.6 km
13:55 14:10 (00:15)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 13:55
Jevremovac, Kekici
arr. 13:58
dep. 13:58
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:59
dep. 13:59
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:02
dep. 14:02
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:06
dep. 14:06
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 14:07
dep. 14:07
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:08
dep. 14:08
7.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
9.7 km
14:20 14:44 (00:24)
BunarBeli limovi
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:20
Jevremovac, Lipa
arr. 14:22
dep. 14:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:26
dep. 14:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 14:34
dep. 14:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:37
dep. 14:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
9.3 km
16:50 17:10 (00:20)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 16:50
Jevremovac, Kekici
arr. 16:56
dep. 16:56
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:58
dep. 16:58
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:01
dep. 17:01
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:03
dep. 17:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 17:05
dep. 17:05
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 17:06
dep. 17:06
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:07
dep. 17:07
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
9.7 km
16:50 17:12 (00:22)
BunarKomrad
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 16:50
Jevremovac, Lipa
arr. 16:52
dep. 16:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:56
dep. 16:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
dep. 17:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 17:07
dep. 17:07
6.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:11
dep. 17:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 17:12
8.5 km
16:53 17:10 (00:17)
KekiciBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 16:53
Jevremovac, Bunar
arr. 16:54
dep. 16:54
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:56
dep. 16:56
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:59
dep. 16:59
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:02
dep. 17:02
4 km
Sabac, Čavić
arr. 17:04
dep. 17:04
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 17:05
dep. 17:05
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:06
dep. 17:06
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
8 km
16:54 17:05 (00:11)
CenterZavod za trziste rada
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 16:54
Jevremovac, Lipa
arr. 16:52
dep. 16:52
-0.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:50
dep. 16:50
-1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:56
dep. 16:56
0.8 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
1.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
3.7 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
4.1 km
17:53 18:10 (00:17)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 17:53
Jevremovac, Kekici
arr. 17:55
dep. 17:55
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:56
dep. 17:56
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:03
dep. 18:03
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:04
dep. 18:04
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 18:05
dep. 18:05
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:10
9.7 km
19:28 19:45 (00:17)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 01.06.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Crkva
dep. 19:28
Jevremovac, Kekici
arr. 19:30
dep. 19:30
1.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:31
dep. 19:31
2.1 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:32
dep. 19:32
3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
3.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
5.7 km
Sabac, Čavić
arr. 19:39
dep. 19:39
6.9 km
Sabac, Stadion
arr. 19:40
dep. 19:40
7.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:41
dep. 19:41
8 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
8.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
9.7 km
19:59 20:10 (00:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 19:59
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:00
dep. 20:00
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
4.6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:02
dep. 20:02
5.3 km
Sabac, Čavić
arr. 20:05
dep. 20:05
6.2 km
Sabac, Stadion
arr. 20:06
dep. 20:06
6.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 20:07
dep. 20:07
7.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
8.8 km
21:03 21:20 (00:17)
KekiciBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Kekici
dep. 21:03
Jevremovac, Bunar
arr. 21:04
dep. 21:04
0.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 21:06
dep. 21:06
1.3 km
Jevremovac, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
2 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:09
dep. 21:09
2.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:10
dep. 21:10
3.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Sabac, Čavić
arr. 21:14
dep. 21:14
5.2 km
Sabac, Stadion
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 21:16
dep. 21:16
6.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:20
8 km

Naselja Jevremovac i Sabac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jevremovac je u 06:04 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.