Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jelasnica kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 06:42 (00:22)
Metalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 06:20
Kumarevo kod Leskovca
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
9.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:42
10 km
11:40 12:00 (00:20)
Robna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 11:40
Kumarevo kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:55
dep. 11:55
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:00
9.5 km
15:50 16:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 15:50
Kumarevo kod Leskovca
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:06
dep. 16:06
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:09
9 km
Jelasnica kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:20 06:42 (00:22)
Metalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 06:20
Kumarevo kod Leskovca
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
9.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:42
10 km
11:40 12:00 (00:20)
Robna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 11:40
Kumarevo kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:55
dep. 11:55
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:00
9.5 km
15:50 16:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 15:50
Kumarevo kod Leskovca
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:06
dep. 16:06
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:09
9 km
Jelasnica kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:20 06:42 (00:22)
Metalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 06:20
Kumarevo kod Leskovca
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
9.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:42
10 km
10:15 10:35 (00:20)
Robna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 10:15
Kumarevo kod Leskovca
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 10:29
dep. 10:29
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:30
dep. 10:30
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
9 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:35
9.5 km
15:50 16:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelasnica kod Leskovca
dep. 15:50
Kumarevo kod Leskovca
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
5.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:06
dep. 16:06
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:09
9 km

Naselja Jelasnica kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jelasnica kod Leskovca je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.