Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jasunja - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:25 08:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 07:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Bogojevce
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Navalin
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Navalin, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 08:01
13 km
13:40 14:14 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 13:40
Zlokucane kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Bogojevce
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Navalin
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Navalin, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:07
dep. 14:07
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:09
dep. 14:09
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Leskovac, Legas
arr. 14:14
13 km
19:25 20:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 19:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Bogojevce
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Navalin
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Navalin, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 19:55
dep. 19:55
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 20:01
13 km
Jasunja - Leskovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:25 08:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 07:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Bogojevce
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Navalin
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Navalin, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 08:01
13 km
13:40 14:14 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 13:40
Zlokucane kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Bogojevce
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Navalin
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Navalin, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:07
dep. 14:07
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:09
dep. 14:09
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Leskovac, Legas
arr. 14:14
13 km
19:25 20:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 19:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Bogojevce
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Navalin
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Navalin, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 19:55
dep. 19:55
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 20:01
13 km
Jasunja - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:25 08:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 07:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Bogojevce
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Navalin
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Navalin, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 08:01
13 km
19:25 20:01 (00:36)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasunja
dep. 19:25
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
2 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Bogojevce
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Navalin
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Navalin, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 19:55
dep. 19:55
10 km
Leskovac, Rakic
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Leskovac, Legas
arr. 20:01
13 km

Naselja Jasunja i Leskovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jasunja je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.