Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarmenovci - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Jarmenovci - Topola timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:00 06:30 (00:30)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 06:00
Jarmenovci, I
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Donja Satornja, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
Topola, Klanica
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Topola, Bus station
arr. 06:30
18 km
06:55 07:42 (00:47)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 06:55
Jarmenovci, I
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Donja Tresnjevica
arr. 07:06
dep. 07:06
7.5 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Blaznava, Most
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 07:24
dep. 07:24
21.5 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:28
dep. 07:28
23.5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 07:32
dep. 07:32
25.5 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
27.5 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 07:36
dep. 07:36
28.5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 07:38
dep. 07:38
29.5 km
Topola, Klanica
arr. 07:40
dep. 07:40
30.5 km
arr. 07:41
dep. 07:41
31.5 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
32.5 km
10:00 10:30 (00:30)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 10:00
Jarmenovci, I
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Donja Satornja, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 10:12
dep. 10:12
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 10:14
dep. 10:14
9 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Bozurnja, Meterize
arr. 10:24
dep. 10:24
15 km
Topola, Klanica
arr. 10:26
dep. 10:26
16 km
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
Topola, Bus station
arr. 10:30
18 km
11:16 11:39 (00:23)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 11:16
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
5.3 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
8.7 km
arr. 11:37
dep. 11:37
16.7 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
17.4 km
12:20 12:50 (00:30)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 12:20
Jarmenovci, I
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Donja Satornja, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 12:42
dep. 12:42
14 km
Bozurnja, Meterize
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Topola, Klanica
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
arr. 12:48
dep. 12:48
17 km
Topola, Bus station
arr. 12:50
18 km
14:10 15:00 (00:50)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 14:10
Jarmenovci, I
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 14:15
dep. 14:15
12 km
Donja Satornja, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
20.5 km
Blaznava, Most
arr. 14:21
dep. 14:21
17.5 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 14:40
dep. 14:40
21.5 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 14:42
dep. 14:42
22.5 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 14:45
dep. 14:45
23.5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 14:46
dep. 14:46
24.5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 14:48
dep. 14:48
25.5 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:50
dep. 14:50
27.5 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:52
dep. 14:52
28.5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 14:54
dep. 14:54
29.5 km
Topola, Klanica
arr. 14:56
dep. 14:56
30.5 km
arr. 14:58
dep. 14:58
31.5 km
Topola, Bus station
arr. 15:00
32.5 km
15:40 16:10 (00:30)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 15:40
Jarmenovci, I
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Donja Satornja, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 16:02
dep. 16:02
14 km
Bozurnja, Meterize
arr. 16:04
dep. 16:04
15 km
Topola, Klanica
arr. 16:06
dep. 16:06
16 km
arr. 16:08
dep. 16:08
17 km
Topola, Bus station
arr. 16:10
18 km
20:30 21:00 (00:30)
II - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarmenovci, II - Centar
dep. 20:30
Jarmenovci, I
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 20:35
dep. 20:35
4 km
Donja Satornja, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 20:40
dep. 20:40
7 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 20:42
dep. 20:42
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 20:44
dep. 20:44
9 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 20:46
dep. 20:46
10 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 20:48
dep. 20:48
11 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 20:50
dep. 20:50
13 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bozurnja, Meterize
arr. 20:54
dep. 20:54
15 km
Topola, Klanica
arr. 20:56
dep. 20:56
16 km
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Topola, Bus station
arr. 21:00
18 km

Naselja Jarmenovci i Topola su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarmenovci je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Jarmenovci - Topola iznosi od 1,20 EUR do 1,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.