Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarcujak - Ratina timetable

wednesday, 17.08.2022.
07:25 08:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 07:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 07:28
dep. 07:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:29
dep. 07:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:34
dep. 07:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:40
dep. 07:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 07:43
dep. 07:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 07:45
dep. 07:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 07:50
dep. 07:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 07:52
dep. 07:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 07:53
dep. 07:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 07:55
dep. 07:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 07:58
dep. 07:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 08:00
13.9 km
09:25 10:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 09:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 09:26
dep. 09:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 09:29
dep. 09:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 09:34
dep. 09:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:36
dep. 09:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 09:40
dep. 09:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 09:43
dep. 09:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 09:45
dep. 09:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 09:47
dep. 09:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 09:50
dep. 09:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 09:52
dep. 09:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 09:53
dep. 09:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 09:55
dep. 09:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 09:58
dep. 09:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 10:00
13.9 km
11:25 12:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 11:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 11:28
dep. 11:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:29
dep. 11:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:32
dep. 11:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:34
dep. 11:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:40
dep. 11:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 11:45
dep. 11:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 11:47
dep. 11:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 11:50
dep. 11:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 11:52
dep. 11:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 11:53
dep. 11:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 11:55
dep. 11:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 11:58
dep. 11:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 12:00
13.9 km
13:25 14:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 13:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 13:28
dep. 13:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 13:29
dep. 13:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:32
dep. 13:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:36
dep. 13:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 13:43
dep. 13:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 13:45
dep. 13:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 13:47
dep. 13:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 13:50
dep. 13:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 13:52
dep. 13:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 13:53
dep. 13:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 13:58
dep. 13:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 14:00
13.9 km
14:00 14:35 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 14:00
Jarcujak, Trafostanica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 14:03
dep. 14:03
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:04
dep. 14:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:09
dep. 14:09
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 14:20
dep. 14:20
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 14:22
dep. 14:22
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 14:25
dep. 14:25
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 14:28
dep. 14:28
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 14:30
dep. 14:30
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 14:33
dep. 14:33
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 14:35
13.9 km
15:25 16:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 15:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:29
dep. 15:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:34
dep. 15:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:36
dep. 15:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:40
dep. 15:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 15:43
dep. 15:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 15:45
dep. 15:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 15:50
dep. 15:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 15:52
dep. 15:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 15:53
dep. 15:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 15:55
dep. 15:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 15:58
dep. 15:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 16:00
13.9 km
17:25 18:00 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 17:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 17:28
dep. 17:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 17:32
dep. 17:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 17:34
dep. 17:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:40
dep. 17:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 17:43
dep. 17:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 17:45
dep. 17:45
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 17:47
dep. 17:47
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 17:50
dep. 17:50
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 17:52
dep. 17:52
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 17:53
dep. 17:53
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 17:55
dep. 17:55
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 17:58
dep. 17:58
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 18:00
13.9 km
19:45 20:20 (00:35)
PodvoznjakF.S.H.
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 19:45
Jarcujak, Trafostanica
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 19:48
dep. 19:48
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:49
dep. 19:49
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:52
dep. 19:52
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:54
dep. 19:54
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:00
dep. 20:00
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:03
dep. 20:03
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 20:05
dep. 20:05
8.3 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
8.8 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 20:10
dep. 20:10
9.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 20:12
dep. 20:12
10.3 km
Ratina, Trgomen
arr. 20:13
dep. 20:13
11.3 km
Ratina, Kovacevici
arr. 20:15
dep. 20:15
12.1 km
Ratina, Obradovici
arr. 20:18
dep. 20:18
12.8 km
Ratina, F.S.H.
arr. 20:20
13.9 km

Naselja Jarcujak i Ratina su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarcujak je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.