Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarcujak - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:34 06:45 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 06:34
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
0.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
1.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
2.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
3.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
4.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
4.8 km
07:25 07:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 07:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 07:28
dep. 07:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:29
dep. 07:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:34
dep. 07:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:40
dep. 07:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 07:43
dep. 07:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 07:45
8.3 km
07:48 07:55 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 07:48
Kraljevo, Autoput
arr. 07:50
dep. 07:50
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
5 km
09:03 09:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 09:03
Kraljevo, Autoput
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:10
5 km
09:25 09:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 09:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 09:26
dep. 09:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 09:29
dep. 09:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 09:34
dep. 09:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:36
dep. 09:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 09:40
dep. 09:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 09:43
dep. 09:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 09:45
8.3 km
11:03 11:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 11:03
Kraljevo, Autoput
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:10
5 km
11:25 11:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 11:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 11:28
dep. 11:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:29
dep. 11:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:32
dep. 11:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:34
dep. 11:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:40
dep. 11:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 11:45
8.3 km
11:50 12:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 11:50
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:52
dep. 11:52
0.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:54
dep. 11:54
1.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:56
dep. 11:56
2.3 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:58
dep. 11:58
3.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
4.8 km
13:03 13:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 13:03
Kraljevo, Autoput
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:10
5 km
13:25 13:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 13:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 13:28
dep. 13:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 13:29
dep. 13:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:32
dep. 13:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:36
dep. 13:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 13:43
dep. 13:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 13:45
8.3 km
14:00 14:20 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 14:00
Jarcujak, Trafostanica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 14:03
dep. 14:03
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:04
dep. 14:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:09
dep. 14:09
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 14:20
8.3 km
14:03 14:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 14:03
Kraljevo, Autoput
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
5 km
14:09 14:25 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 14:09
Jarcujak, Kasarna
arr. 14:11
dep. 14:11
0.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:13
dep. 14:13
1.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:19
dep. 14:19
3.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:22
dep. 14:22
4.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
4.8 km
15:25 15:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 15:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:29
dep. 15:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:34
dep. 15:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:36
dep. 15:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:40
dep. 15:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 15:43
dep. 15:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 15:45
8.3 km
16:03 16:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 16:03
Kraljevo, Autoput
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:10
5 km
16:10 16:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 16:10
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
0.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
1.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
3.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
4.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
4.8 km
17:03 17:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 17:03
Kraljevo, Autoput
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
5 km
17:25 17:45 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 17:25
Jarcujak, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 17:28
dep. 17:28
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 17:32
dep. 17:32
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 17:34
dep. 17:34
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:40
dep. 17:40
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 17:43
dep. 17:43
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 17:45
8.3 km
19:45 20:05 (00:20)
PodvoznjakTehnograd
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak, Podvoznjak
dep. 19:45
Jarcujak, Trafostanica
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 19:48
dep. 19:48
1.1 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:49
dep. 19:49
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:52
dep. 19:52
2.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:54
dep. 19:54
3.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:00
dep. 20:00
5.9 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:03
dep. 20:03
7.3 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 20:05
8.3 km
20:03 20:10 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 20:03
Kraljevo, Autoput
arr. 20:05
dep. 20:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
5 km
20:54 21:10 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 20:54
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
0.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
1.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
2.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
3.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
4.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
4.8 km
21:33 21:40 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarcujak
dep. 21:33
Kraljevo, Autoput
arr. 21:35
dep. 21:35
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:40
5 km

Naselja Jarcujak i Kraljevo su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarcujak je u 06:34 h, dok je poslednji polazak u 21:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.