Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jancici - Cacak timetable

wednesday, 17.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km
Jancici - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 23.08.2022.
17:15 18:25 (01:10)
SiljkovicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jancici, Siljkovica
dep. 17:15
Jancici, Ravnine
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Gojna Gora, Carine
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prijevor, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Prijevor, Crkvište
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Prijevor, Caganje
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 17:52
dep. 17:52
16.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Prijevor, Rujak
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Prijevor, Škola
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
24 km
Trbusani, Bare
arr. 18:09
dep. 18:09
25 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Cacak, Moravac
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
Cacak, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Cacak, Suvi breg
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Cacak, Ljubic rampa
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Cacak, Bus station
arr. 18:25
32 km

Naselja Jancici i Cacak su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jancici je u 17:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.