Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jakovlje - Aleksinac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:57 06:35 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 05:57
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
22.1 km
09:45 10:23 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 09:45
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:49
dep. 09:49
2.2 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
3.1 km
Gredetin, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 09:57
dep. 09:57
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 09:59
dep. 09:59
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 10:02
dep. 10:02
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:06
dep. 10:06
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 10:11
dep. 10:11
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 10:12
dep. 10:12
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 10:13
dep. 10:13
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 10:14
dep. 10:14
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 10:15
dep. 10:15
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 10:16
dep. 10:16
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:21
dep. 10:21
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:23
22.1 km
12:10 13:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 12:10
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:12
dep. 12:12
2.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Gredetin, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Gornja Pescanica
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Donja Pescanica
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
30.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
29.4 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 12:56
dep. 12:56
28.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
28.1 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
25.9 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
24.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:47
dep. 12:47
23.6 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
22.7 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:43
dep. 12:43
21.8 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
20.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:59
dep. 12:59
30.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:00
dep. 13:00
31.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:02
dep. 13:02
32.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:04
dep. 13:04
33.5 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
33.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:07
dep. 13:07
34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:08
dep. 13:08
34.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:09
dep. 13:09
35.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
36.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:13
dep. 13:13
38.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:15
39.9 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 13:45
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
1.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Gredetin, Skola
arr. 14:11
dep. 14:11
18 km
Krusje
arr. 14:10
dep. 14:10
16.2 km
Loznac
arr. 14:07
dep. 14:07
13.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 14:05
dep. 14:05
11.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
18.8 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
20.3 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
22 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
23.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
24.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
25 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:26
dep. 14:26
26.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
27.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
27.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
28.1 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
29.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
29.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
30.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
32.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
34.1 km
17:25 18:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 17:25
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:30
dep. 17:30
2.2 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
3.1 km
Gredetin, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 17:39
dep. 17:39
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 17:41
dep. 17:41
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:48
dep. 17:48
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:49
dep. 17:49
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 17:53
dep. 17:53
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 17:54
dep. 17:54
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 17:55
dep. 17:55
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 17:56
dep. 17:56
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 17:57
dep. 17:57
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 17:58
dep. 17:58
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:00
dep. 18:00
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:03
dep. 18:03
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
22.1 km
Jakovlje - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:57 06:35 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 05:57
Gredetin, Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 06:09
dep. 06:09
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
22.1 km
09:45 10:23 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 09:45
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:49
dep. 09:49
2.2 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
3.1 km
Gredetin, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 09:57
dep. 09:57
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 09:59
dep. 09:59
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 10:02
dep. 10:02
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:06
dep. 10:06
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 10:11
dep. 10:11
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 10:12
dep. 10:12
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 10:13
dep. 10:13
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 10:14
dep. 10:14
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 10:15
dep. 10:15
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 10:16
dep. 10:16
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:21
dep. 10:21
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:23
22.1 km
12:10 13:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 12:10
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:12
dep. 12:12
2.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Gredetin, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Gornja Pescanica
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Donja Pescanica
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
30.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
29.4 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 12:56
dep. 12:56
28.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
28.1 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
25.9 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
24.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:47
dep. 12:47
23.6 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
22.7 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:43
dep. 12:43
21.8 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
20.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:59
dep. 12:59
30.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:00
dep. 13:00
31.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:02
dep. 13:02
32.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:04
dep. 13:04
33.5 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
33.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:07
dep. 13:07
34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:08
dep. 13:08
34.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:09
dep. 13:09
35.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
36.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:13
dep. 13:13
38.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:15
39.9 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 13:45
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
1.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Gredetin, Skola
arr. 14:11
dep. 14:11
18 km
Krusje
arr. 14:10
dep. 14:10
16.2 km
Loznac
arr. 14:07
dep. 14:07
13.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 14:05
dep. 14:05
11.5 km
Gredetin, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
18.8 km
Gornja Pescanica
arr. 14:16
dep. 14:16
20.3 km
Donja Pescanica
arr. 14:20
dep. 14:20
22 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
23.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
24.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
25 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:26
dep. 14:26
26.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
27.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
27.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
28.1 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
29.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
29.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
30.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
32.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
34.1 km
17:25 18:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jakovlje
dep. 17:25
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:30
dep. 17:30
2.2 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
3.1 km
Gredetin, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
6 km
Gredetin, Crkva
arr. 17:39
dep. 17:39
6.8 km
Gornja Pescanica
arr. 17:41
dep. 17:41
8.3 km
Donja Pescanica
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:48
dep. 17:48
12.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:49
dep. 17:49
13 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 17:53
dep. 17:53
14.6 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 17:54
dep. 17:54
15.6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 17:55
dep. 17:55
15.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 17:56
dep. 17:56
16.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 17:57
dep. 17:57
17.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 17:58
dep. 17:58
17.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:00
dep. 18:00
18.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:03
dep. 18:03
20.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
22.1 km

Naselja Jakovlje i Aleksinac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jakovlje je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.