Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Vranje timetable

thursday, 27.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:30
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
102 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
147 km
Grdelica, Petlja
arr. 09:35
dep. 09:35
158 km
Predejane, Motel
arr. 09:55
dep. 09:55
173 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
191 km
Vranje, Bus station
arr. 10:50
217 km
07:02 11:20 (04:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:02
Cuprija, Bus station
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Paracin, Bus station
arr. 07:22
dep. 07:53
18 km
Nis, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:15
102 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:35
dep. 10:06
123 km
Grdelica, Petlja
arr. 10:36
dep. 10:36
160 km
Vranje, Bus station
arr. 11:20
213 km
08:35 12:15 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 08:35
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
71 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
102 km
arr. 10:15
dep. 10:15
103 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
146 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
173 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
179 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
191 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
217 km
11:27 15:39 (04:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 11:27
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
10 km
Paracin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:53
18 km
Razanj, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:25
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
71 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
102 km
arr. 13:34
dep. 13:34
104 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:22
147 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:09
191 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
217 km
13:17 17:41 (04:24)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 13:17
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
10 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
18 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
71 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:25
102 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:19
147 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:06
dep. 17:08
191 km
Vranje, Bus station
arr. 17:41
217 km
16:30 20:25 (03:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:30
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
68 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
98 km
arr. 18:15
dep. 18:15
99 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
149 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
173 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
180 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
191 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
221 km
20:25 00:05 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 20:25
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
71 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
102 km
arr. 22:05
dep. 22:05
103 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:50
dep. 22:50
146 km
Predejane, Motel
arr. 23:15
dep. 23:15
173 km
Dzep
arr. 23:20
dep. 23:20
179 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
191 km
Vranje, Bus station
arr. 00:05
217 km

Naselja Jagodina i Vranje su međusobno udaljena ~217 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 04h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.