Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Svilajnac timetable

wednesday, 21.11.2018.
09:05 09:42 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:05
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 09:38
dep. 09:38
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:42
44 km
14:30 15:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:30
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
35 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
40 km
16:05 16:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
09:05 09:42 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:05
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 09:38
dep. 09:38
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:42
44 km
14:30 15:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:30
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
35 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
40 km
16:05 16:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
09:05 09:42 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:05
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 09:38
dep. 09:38
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:42
44 km
14:30 15:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:30
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
35 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
40 km
16:05 16:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
44 km
16:05 16:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
19:30 20:31 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:30
Ribare kod Jagodine, raskrsnica
arr. 19:39
dep. 19:39
5.1 km
Glogovac kod Jagodine, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
9.3 km
Drazmirovac, Pocetak sela
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Balajnac kod Despotovca, ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
17.1 km
Veliki Popovic, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
20.3 km
Medveda kod Despotovca
arr. 20:09
dep. 20:09
24.1 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
26.3 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 20:14
dep. 20:14
27.6 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 20:18
dep. 20:18
29.6 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 20:20
dep. 20:20
31 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:31
40 km

Naselja Jagodina i Svilajnac su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 09:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.