Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Svilajnac timetable

sunday, 16.02.2020.
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
Jagodina - Svilajnac timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
Jagodina - Svilajnac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
Jagodina - Svilajnac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
Jagodina - Svilajnac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
Jagodina - Svilajnac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:05 16:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
44 km
16:05 16:55 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
44 km
19:30 20:31 (01:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:30
Ribare kod Jagodine, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
5.1 km
Glogovac kod Jagodine, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
9.3 km
Drazmirovac, Pocetak sela
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Balajnac kod Despotovca, ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
17.1 km
Veliki Popovic, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
20.3 km
Medveda kod Despotovca
arr. 20:09
dep. 20:09
24.1 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
26.3 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 20:14
dep. 20:14
27.6 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 20:18
dep. 20:18
29.6 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 20:20
dep. 20:20
31 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:31
40 km

Naselja Jagodina i Svilajnac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 16:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.