Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Staro Laniste timetable

thursday, 20.02.2020.
05:30 06:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 05:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 05:33
dep. 05:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 05:37
dep. 05:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 05:42
dep. 05:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 06:00
11.7 km
06:30 07:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 06:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:33
dep. 06:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 06:37
dep. 06:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 06:38
dep. 06:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 06:42
dep. 06:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 06:52
dep. 06:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 07:00
11.7 km
07:30 08:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 07:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:33
dep. 07:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 07:37
dep. 07:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:42
dep. 07:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 08:00
11.7 km
11:30 12:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 11:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:33
dep. 11:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 11:37
dep. 11:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 11:38
dep. 11:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 11:42
dep. 11:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 11:47
dep. 11:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 12:00
11.7 km
12:30 13:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 12:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:33
dep. 12:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 12:38
dep. 12:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 12:42
dep. 12:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 13:00
11.7 km
13:30 14:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 13:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:33
dep. 13:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 13:37
dep. 13:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 13:38
dep. 13:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 13:40
dep. 13:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 13:42
dep. 13:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 14:00
11.7 km
15:30 16:00 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 15:30
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:33
dep. 15:33
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 15:37
dep. 15:37
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 15:42
dep. 15:42
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 16:00
11.7 km
18:00 18:30 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 18:00
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:03
dep. 18:03
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 18:07
dep. 18:07
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 18:08
dep. 18:08
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 18:12
dep. 18:12
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 18:25
dep. 18:25
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 18:30
11.7 km
19:00 19:30 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 19:00
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:03
dep. 19:03
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 19:07
dep. 19:07
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 19:08
dep. 19:08
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 19:10
dep. 19:10
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 19:12
dep. 19:12
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 19:25
dep. 19:25
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 19:30
11.7 km
20:00 20:30 (00:30)
Sarina meda 42
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Sarina meda 4
dep. 20:00
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:03
dep. 20:03
0.9 km
Jagodina, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
1.6 km
Jagodina, Stamparija
arr. 20:07
dep. 20:07
2.1 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 20:08
dep. 20:08
2.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 20:12
dep. 20:12
3.4 km
Bukovce kod Jagodine, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
4.9 km
Bukovce kod Jagodine, 2
arr. 20:19
dep. 20:19
5.7 km
Ribnik kod Jagodine, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
6.8 km
Ribnik kod Jagodine, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
7.4 km
Novo Laniste, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
9.2 km
Novo Laniste, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
9.7 km
Staro Laniste, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
11 km
Staro Laniste, 2
arr. 20:30
11.7 km

Naselja Jagodina i Staro Laniste su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.