Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Jagodina - Smederevska Palanka timetable

thursday, 16.08.2018.
03:03 04:24 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 03:03
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:10
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:14
dep. 03:14
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:20
dep. 03:21
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:29
21 km
Brzan, Railway station
arr. 03:32
dep. 03:32
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:47
29 km
arr. 03:51
dep. 03:52
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
63 km
05:20 06:45 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 05:20
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
21 km
Brzan, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:54
dep. 06:00
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
30 km
arr. 06:05
dep. 06:05
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
63 km
05:30 06:40 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 05:30
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
29 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
63 km
07:09 08:20 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 07:09
Lapovo, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
29 km
arr. 07:41
dep. 07:42
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
63 km
10:00 11:19 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 10:00
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
Brzan, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:30
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:40
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
30 km
arr. 10:45
dep. 10:46
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
63 km
14:49 16:06 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 14:49
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Brzan, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
29 km
arr. 15:32
dep. 15:33
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
63 km
16:04 17:06 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 16:04
Lapovo, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:33
29 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:06
63 km
17:54 19:11 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 17:54
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
21 km
Brzan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:33
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
30 km
arr. 18:38
dep. 18:38
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
63 km
19:14 20:19 (01:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:14
Lapovo, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:43
29 km
arr. 19:47
dep. 19:48
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
63 km

Naselja Jagodina i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 03:03 h, dok je poslednji polazak u 19:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.