Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Smederevska Palanka timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:19 06:35 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 05:19
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
30 km
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
63 km
08:33 09:42 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:33
Lapovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
29 km
arr. 09:10
dep. 09:11
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
63 km
09:48 11:05 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:48
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
21 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
30 km
arr. 10:32
dep. 10:33
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
63 km
14:28 15:45 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 14:28
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
30 km
arr. 15:12
dep. 15:13
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
63 km
18:05 19:26 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:05
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
30 km
arr. 18:54
dep. 18:54
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
63 km
19:13 20:22 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:13
Lapovo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
29 km
arr. 19:50
dep. 19:51
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
63 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
05:19 06:35 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 05:19
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
30 km
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
63 km
08:33 09:42 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:33
Lapovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
29 km
arr. 09:10
dep. 09:11
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
63 km
09:48 11:05 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:48
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
21 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
30 km
arr. 10:32
dep. 10:33
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
63 km
14:28 15:45 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 14:28
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
30 km
arr. 15:12
dep. 15:13
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
63 km
18:05 19:26 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:05
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
29 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
30 km
arr. 18:54
dep. 18:54
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
39 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
42 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
45 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
50 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
56 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
63 km
19:13 20:22 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:13
Lapovo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
29 km
arr. 19:50
dep. 19:51
32 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
39 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
50 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
63 km

Naselja Jagodina i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 19:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.