Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Rekovac timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:15 06:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:15
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 05:17
dep. 05:17
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 05:21
dep. 05:21
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 05:24
dep. 05:24
2.3 km
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
9 km
Glavinci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
10 km
Kolare, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Medojevac, TS
arr. 05:55
dep. 05:55
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 06:00
dep. 06:00
23 km
Vukmanovac
arr. 06:03
dep. 06:03
26 km
Rabenovac
arr. 06:05
dep. 06:05
28 km
Tecic
arr. 06:10
dep. 06:10
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:15
35 km
05:46 06:46 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:46
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 05:52
dep. 05:52
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 05:55
dep. 05:55
2.3 km
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 06:03
dep. 06:03
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Glavinci, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
10 km
Kolare, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Medojevac, TS
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 06:31
dep. 06:31
23 km
Vukmanovac
arr. 06:34
dep. 06:34
26 km
Rabenovac
arr. 06:36
dep. 06:36
28 km
Tecic
arr. 06:41
dep. 06:41
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 06:44
dep. 06:44
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:46
35 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:45
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:51
dep. 06:51
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Glavinci, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Kolare, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Medojevac, TS
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Vukmanovac
arr. 07:33
dep. 07:33
26 km
Rabenovac
arr. 07:35
dep. 07:35
28 km
Tecic
arr. 07:40
dep. 07:40
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:45
35 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:15
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:21
dep. 07:21
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:23
dep. 07:23
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
arr. 07:27
dep. 07:27
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Glavinci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Kolare, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Medojevac, TS
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Vukmanovac
arr. 08:03
dep. 08:03
26 km
Rabenovac
arr. 08:05
dep. 08:05
28 km
Tecic
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 08:13
dep. 08:13
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:15
35 km
07:50 08:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:50
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 07:52
dep. 07:52
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:56
dep. 07:56
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:59
dep. 07:59
2.3 km
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 08:07
dep. 08:07
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
Glavinci, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Kolare, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 08:25
dep. 08:25
18 km
Medojevac, TS
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Vukmanovac
arr. 08:38
dep. 08:38
26 km
Rabenovac
arr. 08:40
dep. 08:40
28 km
Tecic
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 08:48
dep. 08:48
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:50
35 km
08:49 09:49 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 08:49
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:55
dep. 08:55
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 08:58
dep. 08:58
2.3 km
arr. 09:01
dep. 09:01
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 09:06
dep. 09:06
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
9 km
Glavinci, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Kolare, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 09:24
dep. 09:24
18 km
Medojevac, TS
arr. 09:29
dep. 09:29
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 09:34
dep. 09:34
23 km
Vukmanovac
arr. 09:37
dep. 09:37
26 km
Rabenovac
arr. 09:39
dep. 09:39
28 km
Tecic
arr. 09:44
dep. 09:44
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 09:47
dep. 09:47
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 09:49
35 km
09:48 10:48 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:48
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 09:50
dep. 09:50
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:54
dep. 09:54
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 09:57
dep. 09:57
2.3 km
arr. 10:00
dep. 10:00
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 10:05
dep. 10:05
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
9 km
Glavinci, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Kolare, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Medojevac, TS
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Vukmanovac
arr. 10:36
dep. 10:36
26 km
Rabenovac
arr. 10:38
dep. 10:38
28 km
Tecic
arr. 10:43
dep. 10:43
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 10:46
dep. 10:46
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 10:48
35 km
10:47 11:47 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 10:47
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 10:49
dep. 10:49
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:53
dep. 10:53
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 10:56
dep. 10:56
2.3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
9 km
Glavinci, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
10 km
Kolare, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 11:22
dep. 11:22
18 km
Medojevac, TS
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 11:32
dep. 11:32
23 km
Vukmanovac
arr. 11:35
dep. 11:35
26 km
Rabenovac
arr. 11:37
dep. 11:37
28 km
Tecic
arr. 11:42
dep. 11:42
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 11:45
dep. 11:45
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 11:47
35 km
11:46 12:46 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 11:46
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 11:48
dep. 11:48
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:52
dep. 11:52
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:55
dep. 11:55
2.3 km
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Glavinci, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Kolare, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 12:21
dep. 12:21
18 km
Medojevac, TS
arr. 12:26
dep. 12:26
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 12:31
dep. 12:31
23 km
Vukmanovac
arr. 12:34
dep. 12:34
26 km
Rabenovac
arr. 12:36
dep. 12:36
28 km
Tecic
arr. 12:41
dep. 12:41
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 12:46
35 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:45
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:51
dep. 12:51
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:54
dep. 12:54
2.3 km
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Glavinci, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Kolare, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Medojevac, TS
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 13:30
dep. 13:30
23 km
Vukmanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
26 km
Rabenovac
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Tecic
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 13:43
dep. 13:43
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 13:45
35 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 13:30
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:36
dep. 13:36
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:39
dep. 13:39
2.3 km
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Glavinci, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Kolare, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Medojevac, TS
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 14:15
dep. 14:15
23 km
Vukmanovac
arr. 14:18
dep. 14:18
26 km
Rabenovac
arr. 14:20
dep. 14:20
28 km
Tecic
arr. 14:25
dep. 14:25
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:30
35 km
14:16 15:16 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:16
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 14:18
dep. 14:18
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:22
dep. 14:22
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 14:25
dep. 14:25
2.3 km
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Glavinci, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Kolare, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Medojevac, TS
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 15:01
dep. 15:01
23 km
Vukmanovac
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Rabenovac
arr. 15:06
dep. 15:06
28 km
Tecic
arr. 15:11
dep. 15:11
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 15:16
35 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 15:15
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:21
dep. 15:21
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 15:24
dep. 15:24
2.3 km
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Glavinci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kolare, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Medojevac, TS
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Vukmanovac
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Rabenovac
arr. 16:05
dep. 16:05
28 km
Tecic
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 16:13
dep. 16:13
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 16:15
35 km
16:14 17:14 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:14
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 16:16
dep. 16:16
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:20
dep. 16:20
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 16:23
dep. 16:23
2.3 km
arr. 16:26
dep. 16:26
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
9 km
Glavinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
10 km
Kolare, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Medojevac, TS
arr. 16:54
dep. 16:54
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Vukmanovac
arr. 17:02
dep. 17:02
26 km
Rabenovac
arr. 17:04
dep. 17:04
28 km
Tecic
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 17:14
35 km
17:00 18:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:00
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 17:02
dep. 17:02
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:06
dep. 17:06
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:08
dep. 17:08
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:09
dep. 17:09
2.3 km
arr. 17:12
dep. 17:12
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Glavinci, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Kolare, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Medojevac, TS
arr. 17:40
dep. 17:40
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Vukmanovac
arr. 17:48
dep. 17:48
26 km
Rabenovac
arr. 17:50
dep. 17:50
28 km
Tecic
arr. 17:55
dep. 17:55
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 18:00
35 km
17:47 18:43 (00:56)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:47
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 17:49
dep. 17:49
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:52
dep. 17:52
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:55
dep. 17:55
2.3 km
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 18:03
dep. 18:03
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Glavinci, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
10 km
Kolare, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 18:19
dep. 18:19
18 km
Medojevac, TS
arr. 18:24
dep. 18:24
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 18:29
dep. 18:29
23 km
Vukmanovac
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Rabenovac
arr. 18:34
dep. 18:34
28 km
Tecic
arr. 18:38
dep. 18:38
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 18:41
dep. 18:41
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 18:43
35 km
18:46 19:42 (00:56)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:46
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 18:48
dep. 18:48
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:51
dep. 18:51
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:53
dep. 18:53
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:54
dep. 18:54
2.3 km
arr. 18:57
dep. 18:57
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 19:02
dep. 19:02
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Glavinci, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
10 km
Kolare, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Medojevac, TS
arr. 19:23
dep. 19:23
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 19:28
dep. 19:28
23 km
Vukmanovac
arr. 19:31
dep. 19:31
26 km
Rabenovac
arr. 19:33
dep. 19:33
28 km
Tecic
arr. 19:37
dep. 19:37
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 19:40
dep. 19:40
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 19:42
35 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:45
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
0.6 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:51
dep. 19:51
1.5 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:53
dep. 19:53
2 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 19:54
dep. 19:54
2.3 km
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Glavinci, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Kolare, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
14 km
Dragosevac, Posta
arr. 20:20
dep. 20:20
18 km
Medojevac, TS
arr. 20:25
dep. 20:25
20 km
Loćika kod Rekovca
arr. 20:30
dep. 20:30
23 km
Vukmanovac
arr. 20:33
dep. 20:33
26 km
Rabenovac
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Tecic
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Rekovac, Crkva
arr. 20:43
dep. 20:43
34 km
Rekovac, Bus station
arr. 20:45
35 km

Naselja Jagodina i Rekovac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.