Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Rajkinac timetable

sunday, 23.02.2020.
07:28 08:10 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 07:28
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
15 km
Rajkinac, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
19 km
Rajkinac, 2
arr. 08:10
20 km
07:30 08:10 (00:40)
Zelena pijaca 22
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Zelena pijaca 2
dep. 07:30
Jagodina, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
0.4 km
Rakitovo, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Ribare kod Jagodine, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Ribare kod Jagodine, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Glogovac kod Jagodine, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Mali Popovic, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Mali Popovic, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Rajkinac, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
Rajkinac, 2
arr. 08:10
19 km
15:33 16:15 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 15:33
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:37
dep. 15:37
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Rajkinac, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Rajkinac, 2
arr. 16:15
20 km
19:58 20:40 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 19:58
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:00
dep. 20:00
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Rajkinac, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
19 km
Rajkinac, 2
arr. 20:40
20 km
Jagodina - Rajkinac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 06:35 (00:35)
Zelena pijaca 22
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Zelena pijaca 2
dep. 06:00
Jagodina, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
0.4 km
Rakitovo, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Mali Popovic, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Mali Popovic, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Rajkinac, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Rajkinac, 2
arr. 06:35
19 km
07:28 08:10 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 07:28
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
15 km
Rajkinac, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
19 km
Rajkinac, 2
arr. 08:10
20 km
07:30 08:10 (00:40)
Zelena pijaca 22
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Zelena pijaca 2
dep. 07:30
Jagodina, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
0.4 km
Rakitovo, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Ribare kod Jagodine, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Ribare kod Jagodine, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Glogovac kod Jagodine, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Mali Popovic, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Mali Popovic, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Rajkinac, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
Rajkinac, 2
arr. 08:10
19 km
10:43 11:25 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 10:43
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 10:45
dep. 10:45
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:47
dep. 10:47
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 10:51
dep. 10:51
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 11:04
dep. 11:04
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
15 km
Rajkinac, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
19 km
Rajkinac, 2
arr. 11:25
20 km
13:23 14:05 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 13:23
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Rajkinac, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Rajkinac, 2
arr. 14:05
20 km
15:33 16:15 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 15:33
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:37
dep. 15:37
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Rajkinac, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Rajkinac, 2
arr. 16:15
20 km
19:58 20:40 (00:42)
Skolski centar2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Skolski centar
dep. 19:58
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:00
dep. 20:00
1 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
Rakitovo, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
2.5 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Mali Popovic, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Mali Popovic, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
13 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Rajkinac, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
19 km
Rajkinac, 2
arr. 20:40
20 km

Naselja Jagodina i Rajkinac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.