Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Panjevac kod Despotovca timetable

monday, 03.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Jagodina - Panjevac kod Despotovca timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
14:15 15:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:15
Cuprija, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
34 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
41 km
Strmosten
arr. 15:35
dep. 15:35
50 km
Sladaja
arr. 15:45
dep. 15:45
57 km
Panjevac kod Despotovca
arr. 15:55
62 km
19:50 21:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:50
Cuprija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
34 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
41 km
Strmosten
arr. 21:05
dep. 21:05
50 km
Sladaja
arr. 21:15
dep. 21:15
57 km
Panjevac kod Despotovca
arr. 21:25
62 km
Jagodina - Panjevac kod Despotovca timetable
Departures on: friday, 14.10.2022.
14:15 15:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:15
Cuprija, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
34 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
41 km
Strmosten
arr. 15:35
dep. 15:35
50 km
Sladaja
arr. 15:45
dep. 15:45
57 km
Panjevac kod Despotovca
arr. 15:55
62 km
19:50 21:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:50
Cuprija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
34 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
41 km
Strmosten
arr. 21:05
dep. 21:05
50 km
Sladaja
arr. 21:15
dep. 21:15
57 km
Panjevac kod Despotovca
arr. 21:25
62 km

Naselja Jagodina i Panjevac kod Despotovca su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.