Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Milosevo kod Jagodine timetable

thursday, 27.02.2020.
04:50 05:45 (00:55)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 04:50
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
0.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 04:54
dep. 04:54
1.5 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 04:55
dep. 04:55
2 km
Voljavce, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
Voljavce, Koliba
arr. 04:59
dep. 04:59
7 km
Donji Racnik, Vranovacki put (RS)
arr. 05:00
dep. 05:00
8 km
Vranovac kod Jagodine, 1
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Vranovac kod Jagodine, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
13 km
Vranovac kod Jagodine, 3
arr. 05:12
dep. 05:12
14.5 km
Gornji Racnik, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Gornji Racnik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
18 km
Donji Racnik, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Bagrdan, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
21.5 km
Milosevo kod Jagodine, 1
arr. 05:45
23 km
05:15 05:40 (00:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 05:15
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:40
21 km
07:25 08:00 (00:35)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:25
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 07:27
dep. 07:27
0.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 07:29
dep. 07:29
1.5 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Voljavce, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Voljavce, Koliba
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Donji Racnik, Vranovacki put (RS)
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Donji Racnik, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Donji Racnik, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Bagrdan, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
17 km
Milosevo kod Jagodine, 1
arr. 08:00
15 km
09:48 10:14 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:48
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
21 km
14:48 15:14 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 14:48
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:14
21 km
15:35 16:05 (00:30)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 15:35
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
0.5 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 15:39
dep. 15:39
1.5 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Voljavce, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
4 km
Voljavce, Koliba
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Donji Racnik, Vranovacki put (RS)
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Donji Racnik, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Donji Racnik, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Bagrdan, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
17 km
Milosevo kod Jagodine, 1
arr. 16:05
15 km
18:05 18:31 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:05
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
21 km
22:14 22:40 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 22:14
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:21
5 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:25
10 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:31
dep. 22:32
17 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:40
21 km

Naselja Jagodina i Milosevo kod Jagodine su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.