Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Kragujevac timetable

sunday, 02.10.2022.
05:30 06:50 (01:20)
Bus stationZ. pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
44 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 08:15
arr. 08:30
dep. 08:30
7 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Santarovac, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Bunar, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
14 km
Vrba kod Jagodine
arr. 08:47
dep. 08:47
15 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 08:49
dep. 08:49
18 km
Slatina kod Jagodine
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Ratkovic
arr. 08:54
dep. 08:54
23 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 08:57
dep. 08:57
25 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 09:07
dep. 09:07
29 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
30 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 09:11
dep. 09:11
33 km
Donja Sabanta, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
35 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 09:18
dep. 09:18
38 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
42 km
11:15 12:10 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 11:15
Kragujevac, Bus station
arr. 12:10
51 km
12:30 13:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Santarovac, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Bunar, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Vrba kod Jagodine
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
18 km
Slatina kod Jagodine
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Ratkovic
arr. 13:09
dep. 13:09
23 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 13:12
dep. 13:12
25 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 13:15
dep. 13:15
26 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 13:20
dep. 13:20
28 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 13:22
dep. 13:22
29 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
30 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 13:26
dep. 13:26
33 km
Donja Sabanta, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
35 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 13:33
dep. 13:33
38 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 13:35
dep. 13:35
39 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:40
42 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
9 km
Santarovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Bunar, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
14 km
Vrba kod Jagodine
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 17:04
dep. 17:04
18 km
Slatina kod Jagodine
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Ratkovic
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 17:12
dep. 17:12
25 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 17:15
dep. 17:15
26 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 17:20
dep. 17:20
28 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 17:22
dep. 17:22
29 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
30 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Donja Sabanta, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
35 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:40
42 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:45
Kragujevac, Bus station
arr. 19:30
52 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
9 km
Santarovac, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
11 km
Bunar, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
14 km
Vrba kod Jagodine
arr. 20:02
dep. 20:02
15 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 20:04
dep. 20:04
18 km
Slatina kod Jagodine
arr. 20:06
dep. 20:06
20 km
Ratkovic
arr. 20:09
dep. 20:09
23 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 20:12
dep. 20:12
25 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 20:15
dep. 20:15
26 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 20:20
dep. 20:20
28 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 20:22
dep. 20:22
29 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
30 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 20:26
dep. 20:26
33 km
Donja Sabanta, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
35 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 20:33
dep. 20:33
38 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 20:35
dep. 20:35
39 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:40
42 km
19:50 20:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:50
Batocina, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:40
61 km

Naselja Jagodina i Kragujevac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.